Název fóra: =--Změny v týmu--= Popis fóra: Forum určené pro otázky ke změnám v týmu DA Datum a čas zálohy: 28. září 2008, 13:42:01 --------------------------------- Příspěvek č.1 DonSimon 17. srpna 2008 23:58:12 Drazí uživatelé, naši kamarádi Shadow a Elfiperi dnes opustili náš administrátorský tým. Je nám to všem velice líto, ale v poslední době selhávaly jakékoliv pokusy o domluvu či rozumnou komunikaci s nimi, čímž trpěl celý server. Přesto jim děkujeme za odvedenou práci a doufáme, že se tu s nimi budeme dál potkávat jako s V.I.P. tohoto webu. Toto těžké rozhodnutí bylo podpořeno ostatními adminy, významnými postavami DarkAge i všemi jejími zakladateli. Důkazem naší jednoty je návrat Angelusse, Perilana i Sheinky na administrátorské posty a jejich ochota serveru v těžkých dobách pomoci. Pevně věříme, že ve (staro)novém, silnějším složení budeme moci posunout DarkAge zase o kus dál a dokážeme na server navrátit rodinnou a konstruktivní atmosféru. Víme, že se jedná o změnu, která bude hodně komentovaná, a proto jsme pro otázky, odpovědi a komentáře kolem těchto změn připravili toto fórum Změny v týmu. Prosíme všechny uživatele, aby své příspěvky k této věci směřovali výhradně tam a zbytečně tak nekazili hru lidem, kteří se o tuto záležitost nezajímají. Příspěvky, které tématicky patří na toto fórum, budou z ostatních fór mazány. Váš DarkAge team --------------------- Příspěvek č.2 Guner 18. srpna 2008 00:04:20 Kto sa bude teraz starať o fóra bany a také podobné veci ktoré robil Shadow? A tiež kto má nato povahu dať tie bany a nerosype sa? Osobne si myslím že tu poriadok na fórach a aj v krčmách riešil hlavne shadow. A bol aj najprísnejší z adminov. Preto sa pýtam kto to bude teraz riešiť? Inak Sheinka juhú *1* --------------------- Příspěvek č.3 Kraal 18. srpna 2008 00:07:09 Já...já... nevím jestli s tím dokážu žít! Tohle jsem opravdu nečekal. Mám z toho rozporuplné pocity. Že Shadow (+E) skončil, to chápu a jsem s tím smířený, ale Perilan znovu adminem? To přece nemůžete! Něco takového je... nepřípustné! --------------------- Příspěvek č.4 DonSimon 18. srpna 2008 00:10:11 Guner.. hlavní zodpovědnost za obsah fór bude mít Ferro_the_King. A my všichni ostatní mu budeme pomáhat. Jsme přesvědčeni, že odhalit nevhodné příspěvky a případně potrestat uživatele, kteří porušují daná pravidla, zvládneme všichni. Kraal.. Můžeme :) --------------------- Příspěvek č.5 Meaple 18. srpna 2008 00:58:48 Don: a galerii má na starost? --------------------- Příspěvek č.6 Keshick 18. srpna 2008 05:35:02 Já celému admin teamu děkuju za tohle (pro některé z vás asi obtížné, ale velice potřebné) rozhodnutí a pevně věřím, že se díky němu na DA navrátí ta fajn atmosféra a pohoda, díky nimž mi na tomhle serveru začalo záležet a díky nimž jsem si ho zamiloval snad nejvíc ze všech, ačkoliv pro mě nebyl první a nikdy ani jediný. Přeju vám, nám i celému DA co nejvíc štěstí do dalších dnů a let. :o) --------------------- Příspěvek č.7 DonSimon 18. srpna 2008 06:58:39 Meaple.. Galerii bude teď spravovat Corwin. Keshick.. Děkujeme. --------------------- Příspěvek č.8 Wendis 18. srpna 2008 08:06:10 NewAdminTeam ( dále jen NAT): "Pevně věříme, že ve (staro)novém, silnějším složení budeme moci posunout DarkAge zase o kus dál a dokážeme na server navrátit rodinnou a konstruktivní atmosféru." K tomuto mám jen jedinou otázku - vážně tu někdo věří, že tyto markantní změny pomůžou k rodinné a stmelující atmosféře na DA? Mě se zdá, že tento krok bude znamenat spíše opak. --------------------- Příspěvek č.9 DonSimon 18. srpna 2008 08:14:35 WendiS.. Ano, věříme. Vzhledem k tomu, že už po velmi dlouhou dobu byli všichni ostatní admini znechuceni a otráveni stávající situací (což se přenášelo i na atmosféru a potažmo na uživatele), věříme, že toto uvolnění vztahů a nové nadšení do práce lidí, kteří to tu zakládali i vedli, povede ve svém důsledku i k určité obrodě DA. Když jdou všichni za stejným cílem, vždy je to znát. --------------------- Příspěvek č.10 Devlin 18. srpna 2008 09:06:16 Přeji novostarému admin týmu mnoho úspěchů! --------------------- Příspěvek č.11 Ailinel 18. srpna 2008 09:10:19 Pokud to bude mít za následky zlepšení a lepší atmosféru ( myšleno tím situaci poslední doby tzv. mrtvo...), tak jedině dobře. Přeju hodně zdaru a žádné "klacky" pod nohama. --------------------- Příspěvek č.12 Aglar 18. srpna 2008 09:33:56 Taky bych byl rád kdyby se DA zase rozhýbalo, ale nejsem si jist jestli je to krok správným směrem. Spíš se obávám, aby to nebyl krok směrem k Torchi. *4* --------------------- Příspěvek č.13 Vraashar 18. srpna 2008 09:41:14 Vzhledem k tomu, že jsem poměrně nový, nevím nic o "DA x Torch". Nebyl by někdo tak laskav, a neposlal mi havrana, v němž by mi osvětlil výše zmiňované, plus smíšené nálady, které se na tomto fóru projevují? A jinak: Síla tě provázej DA. --------------------- Příspěvek č.14 Nonsence 18. srpna 2008 09:44:37 nevidel nekdo shadowa? --------------------- Příspěvek č.15 Perilan 18. srpna 2008 09:47:36 Aglar.. Krok směrem k Torchi to není. Tam to bylo v prvé řadě rozhodnutí pouze jednoho člověka, zatímco tady byli všichni současní a bývalí admini zajedno v tom, co se musí udělat. Nehodláme se tu rozšiřovat víc o tom, jakým směrem komunikace v teamu vázla, nebylo by to fér, ale můžeš si být jistý, že kdyby se to dalo řešit jinak, udělali bychom to. Nonsence.. na DA teď ne ;) --------------------- Příspěvek č.16 Astralien 18. srpna 2008 09:48:30 Kdyby někdo měl náladu posílat havrana Vraasharovi, tak prosím nechť přidá do adresátu i "Astralien". Něco jsem slyšela, ale ne příliš pochopila. Děkuji. Jinak hodně štěstí a síly žít i bojovat. --------------------- Příspěvek č.17 Aglar 18. srpna 2008 10:20:40 Peri -> Ok. Vaše volba, snad dobrá volba. Co jsem zahlíd reakci Elfiperi, tak mi to přišlo, že to bere jako o nás bez nás, ale jelikož do toho nevidím, tak jenom pozoruji a dělám si vlastní úsudek a sbírám informace. *4* PS: Budou se dávat nějaký Expy navíc za anální alpinismus? *365* --------------------- Příspěvek č.18 Ismael 18. srpna 2008 10:23:30 Tím ste nic nevyřešili,ba naopak...myslím, že se teď tady začnou dít opravdu věci. Dle mého odhadu pan Keshik jakožto snaživý podporovatel antiShadow teamu (vtipne:)) dostane za sve snažení nový post a Váš(?) z brusu nový,čiště pražský team má o Olomouckou starost méně protože přiznejme si to, Olomouc je moooocc daleko natož aby se nám tam chtělo jezdit a něco řešit.Radši si sedneme k piwku či k jedu vlastní chuti do tak překrásné pražské hospůdky a všechno vyřešíme v klidu s bačkorama na nohách.Však se uvidí jak dlouho vám zápal do práce adminu vydrží:) Mňau,domluvil sem:) teď tady všechno můžete popřít a nejlepe mě pomluvit do čtvrtého kolene. --------------------- Příspěvek č.19 Ailinel 18. srpna 2008 10:30:44 Ismael: Koukám tady někdo nerad Pražáky *3* --------------------- Příspěvek č.20 Angeluss 18. srpna 2008 10:34:49 Mno největší příčinou "mrtva" na DA jsou podle mě každým rokem poměrně pravidelně prázdniny. S týmem to nemá zas tak moc společného. Komunitu si tvoříme především sami. Ismael: Sám dobře víš, že z Prahy nejsou nejméně tři členové stávajícího teamu. Každopádně, to že máme možnost sejít se naživo a řešit problémy z očí do očí je jenom k dobru. Pomluva pomluva pomluva, do čtvrtého kolene. I ty jeden Ostraváku *1* --------------------- Příspěvek č.21 Perilan 18. srpna 2008 10:35:58 Ismael.. Keshick se o změnách v týmu dozvěděl podobně jako Ty z novinek na DA a podporovatel určitě nebyl. Tvůj odhad je špatný, za snažení tohohle směru se posty neudělují. Důvod, proč Shadow a Elfiperi odešli, rozhodně nebyl ten, že jsou z Olomouce. To na škodu nebylo. Tohle rozhodnutí nebylo v tom směru, co jsme chtěli radši, ale co jsme museli - a naopak neradi - udělat. --------------------- Příspěvek č.22 Lege 18. srpna 2008 10:36:40 Ismael: *3* to je fór tohleto? Nebo to je naučený nazpaměť naříkání Shadowa když prosazoval nějakou blbost a ostatní ho přehlasovali?*88*. Já nevim, ale z toho mála co jsem viděl na PJ fórech(už je to delší doba), Shadow Prahou odůvodňoval neprojití svých návrhů téměř vždy. S většinou admin týmu se znám osobně a jsem si jistej že to co jsi prá vě napsal je jedna velká blbost*4*. --------------------- Příspěvek č.23 TomDice 18. srpna 2008 11:00:09 Jen se chci zeptat, proč i Elfi? Ta se přece na DA prakticky nevyskytuje, aspoň neni vidět.. A, že by to bylo ono? --------------------- Příspěvek č.24 Ismael 18. srpna 2008 11:01:35 Lege nepovažuji kostičku a zářivý nablízkaný post za důkaz mé přítomnosti na DA,pokud ano tak by si mě doteď viděl v inkriminovaná pražské hospodě s červenou hvězdou a nejsem zas tak daleko abych ti to nepřišel říct do očí tajtrlíku:-) Neříám že můj úsudek je čistě objektivní ale tvůj je vzorem emočních výlevů:P Perilan jak sem ti už říkal,to ukáže až čas. Anděli nekecej ťuňťo :-))),všichni víme že je to priorita "...to že máme možnost sejít se naživo a řešit problémy z očí do očí je jenom k dobru". --------------------- Příspěvek č.25 Perilan 18. srpna 2008 11:11:41 Zyr.. ;) Tom.. to bylo ono. Elfi se dlouhodobě na DA aktivně neprojevovala, a to jak Shadowův zástupce, tak samostatně. --------------------- Příspěvek č.26 Eugene 18. srpna 2008 11:14:36 Nevím proč, ale něco mi říká, že bydliště byla jen opravdu velice nepatrná vada na kráse. Ne, že by na tom záleželo. --------------------- Příspěvek č.27 Ailinel 18. srpna 2008 11:17:03 A neměl by admin být často zastižitelnej a odpovídat na zprávy ohledně oblasti kterou se zabývá?! Bohužel se už musím ozvat na obranu adminů, ale Shadow toto bohužel nesplňoval...teda aspoň poslední dobu co jsem si všimla a zažila na vlastní kůži. --------------------- Příspěvek č.28 Meaple 18. srpna 2008 11:23:08 Ailinel: Zajímavý. Já ho zastih vždycky. --------------------- Příspěvek č.29 Eugene 18. srpna 2008 11:24:48 V online čase (až na ten půlrok, že) ten problém taky nevidím.. --------------------- Příspěvek č.30 Perilan 18. srpna 2008 11:29:07 Ailinel.. děkujeme :) je pravda, že Shadowowa aktivita taky donedávna nebyla úplně v pořádku, v tomhle ohledu jsme měli své resty svým způsobem všichni, ale nedá se to považovat za ten největší důvod - viz. Eugene. --------------------- Příspěvek č.31 DonSimon 18. srpna 2008 11:30:10 Důvod Stínova odchodu z týmu určitě nebyl jeho aktivita/neaktivita. Mnohem spíše to bylo jeho chování a (ne)ochota spolupracovat se zbytkem týmu. Bohužel už to došlo tak daleko, že jsme neměli na výběr :( Na srazu vám po své přednášce rád zodpovím všechny dotazy. --------------------- Příspěvek č.32 Keshick 18. srpna 2008 11:43:59 Kdyby tak někdo rád udělal taky z otázek a odpovědí po Doníkovo přednášce na sraze nějaký výtah, který by byl k dispozici i ostatním.. --------------------- Příspěvek č.33 Astralien 18. srpna 2008 11:45:22 Keshick: Nebo nahrávku. *4* --------------------- Příspěvek č.34 Perilan 18. srpna 2008 11:49:54 Myslím, že to nebude žádný problém. Výhoda lidí, co na sraz pojedou, je ta, že dovysvětlení situace a načrtnutí dalšího běhu DA dostanou z první ruky a na místě, ale i zbytek se o tom tak nebo onak určitě dozví. --------------------- Příspěvek č.35 Keshick 18. srpna 2008 11:52:28 Tak nebo onak určitě, ale já bych vskutku ocenil, kdyby šlo o informace alespoň částečně relevantní, ne ze třetí ruky a mnohokrát pokroucené různými nejasnostmi, nepřesnostmi a dohady do podoby, která nemá se skutečností mnoho společného.. --------------------- Příspěvek č.36 Perilan 18. srpna 2008 11:54:54 Kesh.. musím uznat, že tohle jsme zatím moc neprobírali, ale určitě zajistíme nějaký, jak Ty říkáš relevantní, výtah toho nejdůležitějšího, o čem šla řeč, ať už půjde o otázky k nastalým změnám, nebo o další směřování DA. --------------------- Příspěvek č.37 Ailinel 18. srpna 2008 11:55:30 Perilan: jjj, prosím prosím, bohužel na sraz nemůžu, ale zajímalo by mě co a jak. --------------------- Příspěvek č.38 Lege 18. srpna 2008 11:56:30 Ismael: já nevim jak ty, ale jsem z Trutnovska, což je ve východních čechách, tajtrlíku*555*. Tvůj úsudek je vzorem toho, že víš jen co ti navykládal Shadow a nic kolem, můj úsudek pramení z toho, že jsem něco viděl a něco slyšel z hodně stran, nejen od jednoho či více zůčastněných z jedné strany. Pokud jde o kostičku v tomhle případě, jde jen o to že jsem to viděl na vlastní oči a že to nemám jen odněkud naposlouchané, jako ty*4*. Edit: vysvětlování do očí měla být výhružka?*88* --------------------- Příspěvek č.39 Aglar 18. srpna 2008 11:56:40 Keshick -> Souhlas. Video nahrávka, třeba ve třech kusech by nebyla k zahození. *4* --------------------- Příspěvek č.42 Perilan 18. srpna 2008 12:01:53 Ailinel, Aglar.. nejspíš zajistíme mp3 záznam, ze kterého pak vytáhneme to nejdůležitější, nebo video záznam, pokud tam bude mít někdo volnou kameru k zapůjčení. Tohle ještě mazat nebudu, ale výměny názorů osobnějšího rázu (Lege, Zyr) si vyřizujte prosím jinde - určitě to taky jde. --------------------- Příspěvek č.43 Aglar 18. srpna 2008 12:19:40 Peri -> Vytáhnete to nejdůležitější nebo to co se vám bude hodit? *4* --------------------- Příspěvek č.44 Orcslayer 18. srpna 2008 12:25:56 Aglar: Tak já nevím, ale Perilan napsal "nejdůležitější", protože asi tím myslel "nejdůležitější", ne? :) Navíc stejně tam bude x lidí, tzn. x zdrojů, takže není problém se zeptat, co tam ještě bylo; případně to nějak inteligentně zkomprimovat a hodit video celé... --------------------- Příspěvek č.45 Astralien 18. srpna 2008 12:26:51 Peri: ten mp3 někde tady by byl asi nejrozumnější. Mám s tím zkušenosti z přednášek na škole a nejsou zas tak moc velký, když je to hodinu a půl přednáška. Tak by si každý z nás, co tam z různých důvodů nemohou, mohl přebrat sám, co potřebuje. A ti, které to nezajímá, by si to prostě nepustili. *4* EDIT: Orc byl defakto rychlejší. *42* --------------------- Příspěvek č.46 Perilan 18. srpna 2008 12:30:10 Aglar.. myslím, že nebude problém někam hodit celou mp3 pro download, kdybys chtěl mít vše z první ruky, a pak k tomu přidat i psaný výtah toho podstatného. To nejdůležitější a to, co se nám bude hodit, se tady spojuje v jedno, protože v záznamu se bude mluvit o tom, proč došlo k změnám, a především o tom, co se bude dál dít s DA. Pro nás je důležité, abyste věděli co možná nejvíc ;) --------------------- Příspěvek č.47 Tazy 18. srpna 2008 12:42:15 Žeryku překvapuješ mě. Vím že tvůj postoj k Praze je takový jaký je. Ale přenášet to neustále sem je blbost. Tvoje narážky na pražský tým jsou už do nebe volající. Přijde mi, že jen využíváš situace co nastala, aby si mohl čeřit vodu. Já jsem docela pravidelným účastníkem pražských sešlostí a shellma taky. Oba nás znáš. Jsme snad součástí týmu? Nebo máme kostku zadarmo jen proto, že jsme několikrát chlastali s Perim, nebo Ferrem? Ne nejsme. Ani jeden z nás nejsme pražáci a nepovažujem se za ně. Pukud se stavíš za někoho jen na základě rodného bydliště, lituju tě. Pokud tě nazajímají důvody, ale jen důsledek který sis sám pro sebe překroutil, je to tvůj problém. Pokud se cítíš nějak ukřivnědě nechápu tě. Prskat jo, ale něco udělat ne. Zamysli se nad tím, o co se tady snažíš. Peri a zbytek týmu. Sorry, že tady řeším tento spor, ale nemohu se neozvat na takové kecy. --------------------- Příspěvek č.48 Nonsence 18. srpna 2008 12:54:09 Aglar: jsou takove popichy zapotrebi?:)) kdby odpovedel, ze v zadnem pripade by si nikdo nedovolil zabery falsovat nebo nejak pozmenovat verit mu nebudes, kdyz rekne, ze samozrejme tohle udelaji, budes to brat jako provokaci.. takez se tazi: komu tim prospejes, co? --------------------- Příspěvek č.49 Aglar 18. srpna 2008 13:03:22 Non; Peri; Orc -> Jo uznávám, dneska mám zase rejpavou a tak mi to nedalo, je jasný, že pokud by tam byli napsaný nějaký bludy, tak nějaký hnidopich z účastníků by na to určitě poukázal, berte to jako bych to nenapsal, ale prostě mi to nedalo. *4* Ale jinak ta MP3 nebude špatná. *365* EDIT: Problémem je, že se tady bavíme o budoucnosti, ale ve skutečnosti si přiznejme, že pravdu budeme znát nejdřív cca za půl roku. *40* --------------------- Příspěvek č.50 Raistlin 18. srpna 2008 13:18:57 Toto těžké rozhodnutí bylo podpořeno ostatními adminy, významnými postavami DarkAge i všemi jejími zakladateli. Zajimave ... tak to si sem hodim taky jednu rejpavou, jelikoz jsem nic nevedel http://www.nic.cz/whois/?d=darkage.cz --------------------- Příspěvek č.51 Angeluss 18. srpna 2008 13:38:49 Raistlin: Jak už jsem říkal na chatu. Byly obavy o bezpečnost serveru. Z toho důvodu všechno proběhlo tak trochu ve skrytu. Rozhodnul to tak Doník z pochopitelných důvodů. Podporu vyslovili všichni stávající admini (tedy jak stávající tak i navrátivší se) s výjimkou Shadowa a Elfi, kterých jsme se z výše zmíněných důvodů neptali. Co se tebe konkrétně týče, tak jsi trochu zapadl protože tu moc aktivně nebýváš. Každopádně Doník se s tebou plánoval kontaktovat co nejdřív už z důvodu toho, abys nám na popud Stína, třeba neshodil doménu. :) Myslím, že se ti co nejdřív ozve. --------------------- Příspěvek č.52 Ismael 18. srpna 2008 14:01:52 TaZy jen sem se postavil za člověka protože mu věřím a to není důvod k politování není-liž pravda.Máš bujnou fantazii. Zajímají mě ty "významné postavy " a "zakladatelé".Pokud vim tak Reze nebo Sheretky se taky nikdo neptal.. --------------------- Příspěvek č.53 DonSimon 18. srpna 2008 14:09:16 Ismael.. ano, neptali. Ani jeden z nich se na tvorbě DA nikdy nijak významně nepodílel (Rez mi kdysi pomohl přepsat nějaké tabulky z pravidel tuším) a ani se tu nijak neangažují. DA jsme zakládali jako obecně známá pětice (pamatuješ si ještě na admin tým, který to tu začínal? DonSimon, Shadow, Angeluss, Sheinka, Perilan). Jako člověka bych se Stína taky neváhal zastat, jako administrátora ho však vidím jinak. Svým chováním k ostatním členům týmu nám defacto nedal na výběr. Klidně Ti vysvětlím veškeré naše pohnutky a dám nahlédnout do admin fór, kde je zřejmě vidět, jakým způsobem v poslední době probíhala Stínova komunikace... --------------------- Příspěvek č.54 Ismael 18. srpna 2008 14:12:48 Done,tímhle gestem dávám klobouk dolů.Ano pamatuji si to jako by to bylo včera.Proto tvé nabídky využiju a udělám si podle toho úsudek.Začínám právě proto uvažovat že se přece na sraz podívám. --------------------- Příspěvek č.55 DonSimon 18. srpna 2008 14:21:25 Ismael.. Díky. Předvedu, pokusím se vysvětlit, a pokud i pak Tě nepřesvědčím, budu to respektovat. Máš na to právo. Tenhle krok byl i pro mě velice těžký a kdybych jen trochu mohl, vyhnul bych se mu. Natolik mě snad všichni znáte. --------------------- Příspěvek č.56 Guner 18. srpna 2008 16:40:21 Zas budem rýpať. Aj keby chceli byť všetci z prahy tak to vôbec nevadí. Osobný styk lepšia komunikácia. Ale vyhodiť Shadowa ktorý bol jediný.. iný ako ostatný admini je podľa mňa odveci. Elfiperi neznám takže to neriešim. Ale Shadow mal ideálnu povahu na admina. A keď bolo treba tak si ten čas na DA vždy našiel. (viz ktosi riešil že nemal čas) Ale tak nechceli ste ho tak čo už. Len ma zaujíma keď Sheinka, Angelus a DonSimon zas prestanú mať čas na DA a príde sem nejaký magor čo si spraví multiúčty tak to porieši kto? Perilan? Nemyslím si. A ak sa tu bude starať o všetko Ferro tak ho ľutujem, lebo ten čo viem má práce už teraz nad hlavu. Takúto záťaž dlho nevydrží dá si pauzu aj on a to už vážne neviem kto potom bude strážiť DA. Ale tak ak máte všetci zrazu kopu času tak budiž. Ale za pol roka... tu proste zasa nebudete... edit: btw neviem kde ste vzali žeby Shadow chcel po niekom aby zrušil doménu. Myslím si že sa na DA akurát vybodne. --------------------- Příspěvek č.57 Orcslayer 18. srpna 2008 16:48:31 Guner: Přijde mi, že píšeš trochu mimo mísu. :) Přečti si první příspěvek. ,) O komunikaci naživo (myšleno kvůli vzdálenosti) tady vůbec nejde. Ad. multiúčty atd - tohle bude z části řešit vylepšený systém registrace, až se na to dostane. Když tu někdo bude řádit na fórech, tak můžou zakročit všichni s přístupem do databáze. ,) A zřizovat si multiúčty, natož je udržovat aktivní, aby nebyly smazány, není zase taková motivace; každopádně se to dle mého zmákne. ,) --------------------- Příspěvek č.58 Keshick 18. srpna 2008 16:51:23 Guner: Vždycky si našel čas? Tak půlrok se tu vůbec neukázal, a poprvé to nebylo, takže tuhle tvou poznámku považuju jen za projev tvé neznalosti dané věci. Čas je sice vzácná věc pro všechny, ale pokud přijmeš postavení, přijímáš s ním i zodpovědnost. K tomu patří, že věnuješ svůj čas něčemu. A jak už bylo řečeno několikrát, problém byl v komunikaci. Ty, já i všichni ostatní jsme mohli vidět, jak nejednou selhala Shadowova komunikace s uživateli, nechci ani vidět, jak to vypadalo s komunikací mezi adminy. --------------------- Příspěvek č.59 Perilan 18. srpna 2008 16:56:33 Guner.. mimochodem, přečti si znovu Novinky, kde jsou napsané důvody, proč Shadow na admin postu skončil. Na jedné straně máš jeho tvrdost, razanci v komunikaci s uživateli, mazání jejich příspěvků, banování a likvidaci neaktivních účtů. Asi by ses divil, ale tohle, pokud bude potřeba, je tady schopen zastat jeden každý z adminů. Přísný přístup k uživatelům opravdu není žádná věda. Na druhé straně máš fakt, že naprosto selhávala komunikace se Shadowem v teamu, což paralyzovalo práci na nových věcech a vrhalo celý team do špatné nálady, ve které se pracuje špatně. Nechci na něj vrhat špatné světlo a stejně jako já i ostatní jsou mu vděční za všechno, co na DA udělal, ale pokud jsme si měli vybrat mezi prací, kterou tu odváděl, a možností dělat bez vád a hádek na dalším rozvoji DA, volba byla jasná. --------------------- Příspěvek č.60 Divac 18. srpna 2008 17:37:48 Chtěl jsem mlčet, opravdu chtěl. Bohužel to asi nepůjde. Guner: Víš vůbec která bije? Nemyslíš nějakého jiného Shadowa? Nemyslíš náhodou toho Shadowa, co měl tak skvělé chování na admina, že ho za to měli vyhodit už před rokem? Nemyslíš třeba toho Shadowa, co se tu neukáže, jak je rok dlouhý? Tohle je na mě fakt moc. Vážně. Buď trpíš sklerózou nebo vůbec nevnímáš, co se okolo za poslední měsíce dělo. Chtěl jsem mlčet, opravdu chtěl, ale čeho je moc... --------------------- Příspěvek č.61 DonSimon 18. srpna 2008 17:45:15 Guner.. vidím, že už mě předběhli jiní, tak jen krátce. Klidně "rýpej", od toho tady to forum je. Chápeme, že mnoho uživatelů DA o věci příliš neví a má mnoho otázek. Tak sem s nimi. Stejně tak jsme si byli vědomi i toho, že tento krok nemusí být vnímán pozitivně. Nicméně byl nutný. Mohl bych tady dlouze vyprávět, pomlouvat a vypisovat ukázky z admin fór, ale nepřišlo by mi to fér. Namísto toho se zmíním jen o jediném holém faktu: pro odchod Shadowa z týmu se vyjádřili všichni, kteří tu s ním v tom týmu kdy pracovali (vyjma jeho dívky). A ano, čas na DA si dokázal udělat a jsme mu za to vděčni. Rozhodně mu neupíráme žádné zásluhy. Dej nám, prosím, ten půl roku času, abychom Ti mohli dokázat, že to zvládneme. Na jaře už jsme si to nějaký čas zkusili a mnoho lidí (evidentně i včetně Tebe) si toho ani nepovšimlo... A k Tvému BTW - Hádej, co byla první věc, co mi napsal? --------------------- Příspěvek č.62 DonSimon 18. srpna 2008 17:47:56 Divac.. tohle si prosím nech od cesty. Aktivní Shadow byl, nadšení pro DA mu taky nechybělo. Něco tu po něm zůstane a my si toho jsme vědomi. Tohle je nefér --------------------- Příspěvek č.63 Divac 18. srpna 2008 17:52:22 DonSimon: jo, to jo... vždyť já neříkám, že nebyl přínosem. Do jisté doby zajisté ano *40* No nechám to tu zase jiným, já si svoje řekl *47* --------------------- Příspěvek č.64 Shadow 18. srpna 2008 17:53:54 malá místnost, oprýskaná zažloutlá omítka, kdysi snad i bílá.. TŘI postavy sedící na sražených matracích se znechucenými výrazy a snažící se zahnat zlé myšlenky popíjely každá ze své sklenice po panácích chlazené Finsky.Zlé myšlenky na nedávne dění na megasraze nejmenovaného serveru a hlavně okolností potom. Mockrát jim při pohledu na přesměrování adresy na seznam.cz vyvstávala v hlavě vzpomínka na výsměšný text majitele "založte si svůj server pokud se vám něco nelíbí".Rozhodli se tedy že si jej založí a šli si na balkón zapálit cigaretu. [i]Název...Název...[/i] Honily se všechny možné kombinace jmen všem třem v hlavách. "DARK AGE?" Pronesla náhle jedna z nich a ostatní se zasnili. Slovo dalo slovo a všichni tři se s očima upnutýma kdesi v budoucnosti posadili zpět na matrace.Jedna z postav si k sobě přisunula svůj notebook, zprovoznila připojení a započalo hledání.Do hodiny byla nalezena solidní firma s přijatelnými cenami za hosting i doménu.Ona postava oželela nemalý obnos a Dark Age oficiélně vznikla.Programátor přislíbil pomoc a podílení, tak proč ne.mezitím se debatovalo o zaměření, různých možnostech a plánovalo se a sepisovalo... Po několika dalších dnech kdy se čekalo na potvrzení založení a přístupové kódy se už zběžne nahodil prvotní blog na domluvu lidí kteří o tom budou vědět.pak se začali různě obepisovat a obvolávat lidi pro specifické práce na webu a kteří se měli podílet na vývoji a vůbec dopilovávání myšlenky webu... A nyní něco konkrétněji? - ty tři postavy byl Raistlin, Elfiperi a já. - tím zakládajícím a platícím byl Raistlin - oním plánem DA byl DrD server pro lidi.Jasně že v prvopočátku pro vyhoštěné nebo znechucené Torchem. - tím programátorem byl DonSimon, další připojení k prvotnímu vzniku DA byli dále Reziel, Seretka, EstaLasta, Ismael a pokud jsem zde někoho zapoměl, omlouvám se mu... ale co jsem tímhle tady chtěl říct? že když se kouknete na vědmu, už uvidíte jak se "team" chová a jakou pravdu uznává.a takhle je to tady se vším...já že tady osobními konflikty zněchucuji "team" *3* vyloženě bavíte, protože jak si jistě zde 90% lidí všimlo, od cca listopadu do konce června jsem tu takřka nebyl...max sem tam na víkend kdy sem smazal půlku populace a opět zmizel.a změnilo se zde za tu dobu něco?ano, z vašeho pohledu jistě.plno pochopilo více věcí na DA, objevili nové možnosti a do toho Orc s Corwinem plně pracovali na osobních dennících a itemech.Sem tam přibyla nová věcička jako ankety, srazy a další drobnosti které z většiny kódoval opět Orc.Don předělal chat když blbnul a nahodil nějakou základní strukturu DrD knihovny.Ferro zakládal a mazal questy, poupravil pravidla pro PJe (byť jinak než se domluvilo na loňském sraze při poradě). To že součástí těchto pravidel měl být i nový ukázkový quest, už ví málokdo.A to že se v něm mělo pro PJe objevit jakési obecnější měřítko pro jednostlivé kvality, už se zazdilo úplně.Proč taky.PJové si to sami odhlasujou.... A toto vše za neuvěřitelných JEN 8 měsíců. A proč jsem se vrátil?protože mi Corwin napsal na ICQ že byla "live porada" a mám se vrátit nebo budu VIP.Dušoval se že se na poradě vše probralo, vyřešilo a zase se začne plně na vývoji DA makat. Nikdo nemohl být raději než já že se tu opět něco bude dít.několik dní jsem dával opět dokupy uživatele, a přitom čekal...aktivita na forech takřka nulova, jedini kdo něco dělal byl opět Orc a Corwin.Don sliboval že se doladí DrD sekce a nahodí se na odzkoušení.na forum sem mu napsal několik detailů které byly pro spuštění nutné.hold, týden dal týden, měsíc měsíc a nazměnilo se zhola nic.ano, Don dodělal DrD sekci a na otázky okolo jeho aktivity zde se ohradil ve stylu že "za programování na DA nic nemá, tak co po něm chcu". Ferro se při otázkách na ukázkový quest vymluvil na neaktivní tvůrce které nabral.(asi nešli vyměnit 8 měsíců za aktivnější *3*) Takže si opravdu myslíte že jsem měl problémy s teamem? Ne. Měl jsem je s Donem a Ferrem protože nic nedelají a v poslední řadě asi největší hřebíček do rakve.Jak se mohl ukrutný Shadow postavit proti již "napravenému" Divacovi.vždyť je na serverech běžné že se po roce chození do hospy s vybranýma lidma zapomínají věci jako je klonování, vyloženě hnusné, vulgární chování na fórech atd atd.. Nebojte, doménu nemám ani možnost shodit, ani nechci... DA jsem vymyslel, společně s partnerkou a přítelem založil a nikdo z nás 3 nedovolí aby zaniklo.[b]byť by mělo začít znovu.[/b] jo a pozdrav Perimu: už mi je jasné proč jsi se najednou po tolika tunách házení špíny na dona ani neozval... :D --------------------- Příspěvek č.65 DonSimon 18. srpna 2008 18:25:01 Nechci se tu pouštět do dlouhých polemik, ale asi se sluší zareagovat. Takže jen ve zkratce: Ano, název DarkAge je z Tvé (vaší) hlavy. Zavolals mi, jestli se mi líbí a máte to zaregistrovat. Ano, doménu zaregistroval a dodnes platí Raistlin (kterého tímto zdravím). Navíc ode mě nepřijmul jedinou korunu z rozpočtu DA (přes opakovanou nabídku). Raistlina si (nejen) proto velice vážím. Je to člověk, který se vždy choval korektně a já věřím, že se tak bude chovat i nadále. Bohužel zbytek "příběhu" už je notně pokroucen. Pravidla, kód, vize - všechno tohle jsme dávali dohromady v sestavě já, Sheinka, Angeluss a Perilan (ještě možná dokonce najdu původní papíry, na kterých to je). Na prvním srazu v Olomouci jsme to Stínovi ukázali a shodli se, že půjdeme touto cestou (sám Stín také něco výmýšlel, ale to se nerealizovalo). A rozhodně to nebyl Stínův projekt a my ostatní pomocníci. Proč by jinak vypadal tým tak, jak vypadal? Proč by mě Shadow sám tehdy navrhoval na předsedu plánovaného občanského sdružení? Zkrátka to tehdy bylo jinak... a více se k téhle pohádce nevyjádřím. A co se týče mého údajného ohrazení, tak hezky zapsaného do uvozovek jako citát; dovolím si citát opravdový (jedná se o diskuzi o tom, jestli je nutná admin porada na chatu každý týden nebo stačí méně často): "Shadow.. jde o to, že na těch poradách stejně většinou není co probírat. Každý týden. Jakmile je téma, jsem pro to je vždy svolat. Ale můj čas je drahý a hodinu jen sedět na chatu a opakovat si věci, co už vím, nechci." Je z toho doufám jasně vidět, jak jsem to myslel a že slovo "drahý" nemá v této souvislosti nic společného se skutečnými penězi... --------------------- Příspěvek č.66 Perilan 18. srpna 2008 18:35:42 Pozdrav Shadowovi: oba - Dona nevyjímaje - víme, jak to ve skutečnosti bylo, a dezinformace se nakonec vždy otočí proti původci, ne proti cíli. Víc se vyjadřovat nebudu, vytahování soukromých záležitostí sem nepatří. --------------------- Příspěvek č.67 Guner 18. srpna 2008 18:48:21 Ja viem presne koho som myslel. Ja som chcel len aby sa všetci vyjadrili a dopadlo to úplne ako som očakával. Tak ako to dopadne vždy pri tejto hádke. Ale šak to je fuk. Mne to môže byť jedno, len už som to videl na dvoch serveroch a obidva potom išli do aktivitou a všelijakými "vylepšeniami" hore. Asi pol roka. Potom začali postupne upadať.. a upadať... a aj keď sa potom nakoniec nejak s krízy dostali, proste nastala. A nastala preto lebo sa vyhadzovali tý čo niečo robia a nasadzovali tý čo nerobia kvázi nič. Nevravím že to tak bude aj tu. Ale myslím si to *4* A budem veľmi rád keď ma pozitívne prekvapíte a naozaj to pôjde k lepšiemu aj za pol roka. *4* A to BTW: niečo povedať a naozaj spraviť je rozdiel však? *4* (keby teba vyhodili tiež by si povedal všeličo, aj keď tvoja povaha je asi jemnejšia ako shadowova *4*) Peri: nemyslím si že je každý schopný neúprosne banovať. Keď ti ten dotyčný začne spamovať ICQ a vzkazník. S tým že ti vlastne nič zlé nenapíše len sa bude vyhovárať a bude sa ti podlizovať. Tak ťa zlomí a hocijaký ťažký čin mu odpustíš. A pochybujem že tu niekto bude dávať bany za zeď nářkú *4* Samo sebou keď sa niekto pomýli tak nemusí dostať hneď ban, ale... naschvál je naschvál. (preto ti to vyhovuje však Keshick *4*) --------------------- Příspěvek č.68 Perilan 18. srpna 2008 18:53:32 Guner.. ovšemže ne každý je schopný neúprosně banovat, ale navzájem se v týmu známe a víme, že toho schopni jsme. Taky máme za sebou určitou praxi s těmi typy lidí, o kterých mluvíš, a základem admina by měly být hlavně pevné nervy. A co dodat... díky za názor. --------------------- Příspěvek č.69 Guner 18. srpna 2008 18:57:52 Perilan: Ak si nato veríte tak prečo nie *4* Ale rozoznať kto ti klame a snaží sa vykecať a kto to myslí úprimne je dobrý problém *1* (nevravím že toto shadow vedel *1*) Ale ano pevné nervy to je potrebné *4* --------------------- Příspěvek č.70 Wendis 18. srpna 2008 19:29:51 Když to tak čtu, tak mi začíná bejt zle. Radši to neřeším a Tebe, Done, poprosím - uděláš si na mě na srazu hodinku, prosím? --------------------- Příspěvek č.71 Lege 18. srpna 2008 19:44:01 Guner: poznat, jestli někdo mluví(píše) upřímně se naučíš tim že si s lidma často píšeš - aby si admini často nepsali asi nehrozí. Poznáš to ale stejně jen u někoho, u koho jsi viděl jak píše a komunikuje předtím. Když od někoho vidíš text poprvé , nepoznáš jak to myslí i kdyby ses pos...*4* Vyloženě ironickej tón se ale dá myslim poznat vždycky*4*. --------------------- Příspěvek č.72 Kraal 18. srpna 2008 19:58:37 Vy chcete Shadowovi upřít jeho podíl na DA? Vždyť to ON musel sedět v oprýskané zažloutlé místnosti s Raistlinem a Elfiperi. To ON musel pít chlazenou finsku! Vždyť to ON vymyslel D.a.r.k.A.g.e.! A to je celých 7 písmen! Kdo z vás by dokázal vymyslet víc než 7 písmen, co? teď vážně... A udělal jsi ještě něco víc, než to, že jsi se podílel na vymýšlení názvu a občasného mazání uživatelů, ó božský Stíne? --------------------- Příspěvek č.73 Vexar 18. srpna 2008 20:04:19 Lidi, tady se mají řešit otázky a důvody ke změně, a ne vaše osobní názory na ni. Většina asi stejně nemá představu o tom co všechno spravování serveru obnáší. Pokud si někdo najde mezi svým časem tu chvilku kterou je ochoten se k tomu posadit byť k na pohled nevýznamné práci, tak by mu ostatní za to měli být vděční. A proč? Protože to nebyli oni kdo to museli dělat. Jsem si jistý že k tomu co se stalo byli důvody. Tyto důvody nejsou můj problém protože se na vývoji serveru nepodílím a tím končím. Pokud budu s jeho stavem nezpokojen tak můžu kdykoliv odejít. Zatím jsem spokojen a to velice i po necélém tříletém členství v jeho řadách. --------------------- Příspěvek č.74 Orcslayer 18. srpna 2008 20:13:06 Debaty "kdo toho udělal víc" nebo "čí práce byla významnější" nejsou debaty ohledně důvodů sundání admin statu. Každý občas jako admin "vyhoří" nebo prostě opravdu čas nemá, v tomhle směru si tady nikdo nemá co vyčítat. Nehledě na to, jak poznamenal Vexar, spousta lidí neví, o čem je řeč. ,) Jak již bylo několikrát opakováno, zásluhy Stínovi nelze odepřít, a proto by se tady mohlo pár lidí ve svých, jistě fakty a zkušenostmi podepřených (ironie :P), úsudcích krotit. .) --------------------- Příspěvek č.75 DonSimon 18. srpna 2008 20:30:12 WendiS.. Ano, určitě udělám. Na kohokoliv. Nemám absolutně žádný problém vysvětlit cokoliv. Kraal.. Tímhle stylem ne, prosím. Takhle se nikam nedostaneme. takový příspěvek nezaslouží odpověď. Vexar, Orcslayer.. děkuji. --------------------- Příspěvek č.76 Angeluss 18. srpna 2008 20:34:26 Tedy to jsou zase po dlouhé době traktáty :) Tohle mi na DA chybělo. Nemíním to zbytečně komentovat, pokud máte někdo zájem, tak můžeme hodit řeč na sraze. Mám jen jedno uklidnění pro Gunera: Ten půlrok co tu Stín nebyl (a to nevnímejte špatně, adminství není práce a on má plné právo tu nebýt, pokud nechce, nebo nemůže). Zkrátka za ten půlrok si ohledně banů, klonů, spamů a dalších věcí nikdo moc nestěžoval. Těď je nás v teamu ještě o 3 víc, takže v tom žádný zakopaný pes nebude. Stejně jako Don, já nebo Corwin, je i Shadow plně nahraditelný, když na to příjde. Nikdo z nás tu není a nebyl taková hvězda,aby ho nedokázali ostatní společnými silami nahradit. --------------------- Příspěvek č.77 Guner 18. srpna 2008 21:03:32 Angeluss: ja som rád že je vás viac. Len neviem aký význam má vyhodiť Shadowa. Ja netvrdím že je nenahraditeľný, len mi príde zmena niekoho kto tu je od začiatku a nedáva si nejakú dlhšiu pauzu divná *4* Ale už to neriešim počkám si na výsledok. A v podstate aj potom budem môcť len skonštatovať čo sa stalo *4* --------------------- Příspěvek č.78 Lege 18. srpna 2008 21:28:59 Guner: co třeba "Uvolnění napjatých vztahů"?... Je to dost pochopitelné?*4* --------------------- Příspěvek č.79 Guner 18. srpna 2008 21:31:17 Lege: keď ono to už nebude ono. Jo zas mi dal ban ten za***n shadow *8* Bacha je tu shadow stop spaming *3* Už som videl všelijaké sprostosti *1* Ale šak ľudia odchádzajú a prichádzajú. Ale ten Shadow ako ikona IFu proste bol, to sa mu nezapre. Kto tu hráva tak vie kto to je *1* --------------------- Příspěvek č.80 Barburyba 18. srpna 2008 22:09:22 buuuudou mi chybět .... vždcky ty hádky s Shadowem na krčmách *8* --------------------- Příspěvek č.81 Nakor 18. srpna 2008 22:24:39 Barburyba: Zrovna ty hádky se Stínem mi chybět nebudou. --------------------- Příspěvek č.82 Barburyba 19. srpna 2008 21:15:54 JÁ SE tedy vždycky koukala... :D aj když se hádal se mnou... to bylo horčí... *8* --------------------- Příspěvek č.83 Buliban 19. srpna 2008 21:16:45 chňo chňo chňo....nic jinýho k tomu nemam *41* --------------------- Příspěvek č.84 Norrec 19. srpna 2008 22:32:50 Vážně je mi z těch vašich některých názorů na blití. (vyjímaje adminy a to současné i bývalé) Nejmíň 90% z vás do toho nevidí a máte to adminům za zlé, já mám stína taky rád i když jsem se s ním nijak moc nebavil, ale jestli to bylo rozhodnutí všech adminů tak to musíme respektovat tak či tak. Pokud vím tak tohle fórum bylo založeno na otázky a ne na vaše postpubertální výlevy, nechci tím nikoho urazit, ale je to můj názor. A na žádné připomínky k tomuto příspěvku nemíním reagovat, pouze adminům. --------------------- Příspěvek č.85 Yenn 20. srpna 2008 08:26:14 Norrec: Konecne to nekdo rekl *530* --------------------- Příspěvek č.86 T.J. 20. srpna 2008 12:20:59 Tak to je mazec, a to sem se ze Stínem asi 14dní zpátky bavil tady na chatu, že se sem po roce vratil. Pripojim se ted a zjistim, že Shadow to zapichl uplně... Jinak sleduju, ze vetšina adminu je s TORCHe. Takze vam přeju hodně uspěchů a pevné nervy. ;) --------------------- Příspěvek č.87 Truhlik 20. srpna 2008 12:23:49 TORCH na tom sem byl chvili zavislej a zkrachovalo to na tom, ze sem nedokazal vyplnit slozenku :D --------------------- Příspěvek č.88 Kwjetak 20. srpna 2008 14:44:32 Postrádám význam tohoto fora. --------------------- Příspěvek č.89 Zarathustra 20. srpna 2008 15:08:53 ja tez. ale hlavne ze ho nepostradaji ti, co sem pisou "k tematu"*1* --------------------- Příspěvek č.90 Kwjetak 20. srpna 2008 15:11:05 Proč není v DA týmu Hrun? --------------------- Příspěvek č.91 DonSimon 20. srpna 2008 15:34:14 Kwjetak, Zarathustra.. význam tohoto fóra je myslím objasněn v jeho popisku Kwjetak.. Hrun není v DA týmu proto, že do něj dosud nikdy nebyl ostatními administrátory zvolen. Stejná odpověď by následovala, kdyby ses zeptal i na libovolného jiného uživatele DA. Nicméně Hrun je určitě jeden z lidí, které považujeme za schopné a zodpovědné, a nevylučuji, že se v týmu někdy v budoucnosti může objevit. --------------------- Příspěvek č.92 Kwjetak 20. srpna 2008 15:40:49 Don: Jenže ten popisek neodpovídá tomu, co se tady převážně řeší. --------------------- Příspěvek č.93 Kwjetak 20. srpna 2008 15:44:58 Proč nebyl Hrun ještě zvolen do DA týmu ostatními administrátory? --------------------- Příspěvek č.94 Spinal 20. srpna 2008 16:26:30 Mrzí mě, že ste nenašli společnou řeč... Jak ale řekl Norrec. Zas tak do toho nevidím. Stejně mě to ale mrzí.... No aby zazněla otázka *3* ... Kdo tedy zdědil uživatele? Nebo budeme opět narůstat *88*... --------------------- Příspěvek č.95 Divac 20. srpna 2008 17:04:42 Spinal: Nevidím důvodu, aby na to musel být někdo speciální. Osobně si myslím, že na to bude nějaký prográmek, co to bude dělat za adminy. --------------------- Příspěvek č.96 Ferro_the_King 20. srpna 2008 17:37:39 Kwjetak: V současnosti je to hlavně o domluvě. Je třeba si s Hrunem promluvit, zjistit jeho časové možnosti a případnou chuť nějaký ten post zastávat. Před tím ani nemůže být o nějakém hlasování řeč*4**5624* Spinal: Uživatele jako takové, tedy ve formě, kterou přímo vykonával Shadow, nezdědil nikdo. Pro mazání neaktivních uživatelů se počítá s automatickým skriptem, hlídání klonů, vyjadřování na fórech a podobné záležitosti teď vykonávají všichni admins. Přímé změny a zásahy (Např. změna přihlašovacího emailu...) pak admins s přístupy do databáze*4**5624* --------------------- Příspěvek č.97 Kwjetak 20. srpna 2008 17:42:47 Ferro: Tak se ho zeptejte. Mám za to, že Hrun by byl kvalitný posila. --------------------- Příspěvek č.98 Ferro_the_King 20. srpna 2008 17:44:47 Kwjetak: Neboj, máme to už delší dobu v plánu*4**5624* --------------------- Příspěvek č.99 Kwjetak 20. srpna 2008 17:50:33 šepot pro Ferro: On mě uplatil, abych tady o tom mlel. *4* *40* --------------------- Příspěvek č.100 DonSimon 20. srpna 2008 18:12:06 Kwjetak.. ono je to také o tom, jak je kdo v jaké době zapotřebí. Momentálně máme personálně nejsilnější složení admin týmu od spuštění serveru. Každopádně všechny tyhle otázky jsou nyní předčasné - na srazu se chystáme ujasnit si vizi, kam DA směřuje, a zároveň s tím i ambice a časové možnosti jednotlivých adminů. A pak budeme chytřejší ;) --------------------- Příspěvek č.101 Spinal 20. srpna 2008 18:23:55 No... Tak sem to teda cely přelouskal... Nedá mi nereagovat... [tab]Chápu, že uklidnění vztahů je důležitá věc. Proč ale kvůli tomu vyhodit jednoho ze základních členů teamu (nebo jak chcete - NJCh), který zakládal DA? [tab]Boužel nevím prvotní pohnutky pro tolik diskutovanou půlroční pauzu (NJCh) Shadowa, ale přišel jsem sem, když tu nebyl. Jediní admins, které jsem (já jako uživatel) viděl něco dělat je Orc a Ferro. (Nutno dodat Donovi hádanky.) Toď vše! Boužel ale nevidím do zákulisí a co se ještě na DA děje. Od začátku návratu (NJCh) Shadowa mi bylo jasný, že to hodně mezi admins jiskří (spíše hoří) a to viditelně mezi Ferrem a Stínem. Je asi zbytečné vytahovat, co kdo udělal a kdo co ne, ale opravdu to muselo dopadnout Ferro (+ Don) nebo Shadow??? Protože jestli jo, tak Shadow vůbec neměl šanci!!! Proti komu jinému, než Ferrovi a Donovi, Shadow vystupoval??? (Keshick pomlčí! Toto rozebírat nechci*4*) [tab]Dále mi nedá... Proč Elfi ? Je logické, že pokud si dal pauzu (NJCh) Stín, dala si ji i Elfi. To když se já se znelíbím, dostane zákaz i má polovička? Toto mi připadá jako totální ptákovina!!! Připadá mi to, že to je naprosté nekompromisní zbavení se nechtěného hlasu jenom díky tomu, že se dobře znají. V podstatě je to to samé, jako bych pro vyloučení např. Ferra vyhodil všechny pražáky, protože se dobře znají... Toto mi fakt nejde do palice! Odpustě, ale opravdu takto Praha vládne DA? (PS: Škoda, že na sraz nemůžu...) *299* --------------------- Příspěvek č.102 Divac 20. srpna 2008 18:54:43 Spinal: Myslím, že jsi celou situaci vyhodnotil nedostatečně střízlivě. Je nutno podívat se na situaci z nadhledu. Když se podíváme na Elfiperi. Nijak jsem s ní nepřišel do styku a ani jsem si nevšiml, že by někde někdy na DA poslední dobou (velice důležité - poslední dobou) něco řešila a figurovala spíše, jak jsem tak pochopil, jako Stínův hlas pro hlasování adminů. Zde je tedy jasné, že pokud měla být zástupcem Stína (jak bylo psáno v knihovně), tak se k tomu nehodila. (Jak jsi podotkl, tak výpadek Stína = výpadek Elfiperi, čímž nemůže být řeč o nějakém zastupování). Vyřazení Elfiperi z týmu je tedy zjevně kvůli její neaktivitě, než kvůli čemukoliv jinému. Co se Stína týče, tak jeho vyřazení z týmu bylo vyústěním dlouhodobé situace v týmu. Nevím jestli pamatuješ doby, kdy v týmu byl například Angeluss, či Perilan, ale určitě neuhodneš, kdo tyto lidi z týmu vyštval (no já to teda taky nevím, protože jsem tam nebyl). Shadow věčně nebyl k zastižení a jeho nárazové přívaly energie a aktivity nebyly poslední dobou moc přínosem (opět zdůrazňuji poslední dobou). Z mého pohledu to ale nebylo to hlavní. Shadow neměl čas, aby se tu objevoval 365 dní v roce a prohlížel všechna fóra (což po něm ani nikdo nežádal), ale především brzdil nabírání nových členů do týmu. Nevím, jestli to tu zaznělo, ale co vím, tak je tomu tak. Před pár dny byli admini dokonce jenom tři a to je pekelně málo! Obzvláště Ferro měl naložíno slušně a divím se, že to vůbec dokázal stíhat. Když si to tedy zopakujeme, tak už snad není tak nepochopitelné vyřazení Elfiperi, že? No a co se Stína týče, tak už by to též mohlo být jasnější. Věci jako neshody Stína s půlkou DA uživatelů jsou silně podružnou záležitostí. Shadow byl vyřazen z týmu kvůli tomu, že brzdil další rozvoj. (Možná by se dala volit jiná slova. Z mého pohledu je však brzdění rozvoje, když někdo je překážkou pro nabírání nových adminů, kterých je v této době velmi třeba.) Jestli se ti pak nezdá, že byli odříznuti, tak se ti to opravdu jenom zdá. Oba jsou nyní V.I.P. členy, právě za své zásluhy a přispění k založení a tvorbě DA. V.I.P. status se nedává na potkání a nikdo jim nezakazuje, aby se nadále podíleli na dalších krocích serveru. Nakonec bych řekl, že se nejedná a náhlé rozhodnutí, jde o dlouhodobou věc. --------------------- Příspěvek č.103 DonSimon 20. srpna 2008 19:13:50 Spinal.. pokusím se to vysvětlit. bohužel se obávám, že cokoliv kokrétnějšího tady napíšu se bude vykládat buď jako "házení špíny" a nebo na druhé stráně jako "zametání pod koberec", ale přesto se o to pokusím. Už od počátku DA tu byl vždy tým lidí. Nikdy nebyl určen žádný oficiální "hlavní admin", a to mělo být pojistkou, že když se jeden "zblázní", ostatní ho prostě přehlasují. Měli jsme s tím totiž špatné zkušenosti z minulosti. A ano, Shadow se dlouhodobě vyjadřoval velice hanlivě na adresu Ferra a jeho práce. To samo o sobě působilo značné komplikace v komunikaci týmu. Ale až ve chvíli, kdy se rozhodl, že jedině on sám má právo na to určovat, kdo je užitečný a kdo ne, koho vyřadit z týmu a koho ne, kdy svou rétorikou na admin fórech znechutil práci i ostatním (já kupříkladu čtení admin for začal omezovat na minimum) a kdy ostatní degradoval na své pomocníky, postavil nás defacto před hotovou věc. Nikdo v admin týmu DA si nemůže dovolit se povyšovat nad ostatní natolik, aby se cítil tak silný, že může sám vyhodit jiného admina. Nikdo v admin týmu DA si nemůže dovolit nepodvolit se názoru ostatních, když ho přehlasují. Pak to totiž všechno přestává fungovat... A Elfiperi? Její aktivita určitě nebyla nijak obrovská, ale otevřeně přiznávám, že tam byl i jiný důvod. Stín i Elfi fungují jako jedna osoba. Doslova. Společně se přihlašují, sdílejí své účty, Elfi ani nechodila na admin porady, nevyjadřovala se a tak implicitně se předpokládalo to, že to, co řekně Stín je i její názor. A opravdu bys prostřednictvím účtu Elfiperi ponechal administrátorská práva člověku, u kterého lze po vyřazení z týmu očekávat nával zlosti a vzteku? O kterém jsme si byli jisti, že to rpostě nepřijme? My jsme si to netroufli. Kromě toho i samotná Elfiperi se vzápěti vyjádřila v tom smyslu, že po tomto kroku s námi nechce mít nic společného. Je to těžké vysvětlovat (tím spíš takhle písemně), je to těžké pochopit. Chápu, že to může vypadat všelijak. Nemám zájem tu někde vypisovat Stínova vyjádření nebo něco podobného; jen by to jitřilo atmosféru. Doufal jsem, že shoda všech ostatních administrátorů (kteří byli tomu, co se dělo, svědky) bude dostatečnou zárukou... Divac.. ani Ty nevíš, jak to bylo. Znáš to maximálně tak z doslechu. Takovéto odpovědi prosím nechávej na týmu. --------------------- Příspěvek č.104 Spinal 20. srpna 2008 19:16:26 Divac: A toto víš od Tučků, statusu veterána, zelené kostky, cvičitele (ve zkušební době), nebo si to vytušil? *88*... Nepamatuji si nic... páč sem tu jen půl roku a tudíž jediné, co si pamatuju, je Shadowův "návrat", který ale, jak myslím zaznělo, byl tak nějak pro test, co se bude dít (tak sem to teda pochopil) takže nechápu, proč toto pořád omýváte... Co se Elfi týče... Ta také do někoho rýpala? Bránila nabírání členů? Co udělala, že jí byly přes noc zrušena práva? (A to jak sem pochopil, tak bez jakéhokoli varování... Za neaktivitu se "vyhazuje" bez varování? O mě beze mě?... Pokud se pletu, tak mě opravte...) Jinak toto patří asi na vědmu, ale když už ten status zazněl... Jaká práva tedy mají V.I.P. ??? Vidí, co se na DA děje? Vidí, co admini plánují? Jak mohou ovlivnit dění na serveru? Co všechno vidí? Vidí admin fóra? (Nějak si to nedokážu představit...) *299* --------------------- Příspěvek č.105 Eugene 20. srpna 2008 19:22:20 Mluvíš o něčem jiném, než, co se stalo. Říkáš "vyhodit". Vyhodil někdo Shadowa a Elfiperi?:-) A zřejmě nečteš. Shadow a Elfi jsou jedna osoba.. Elfi by z týmu odešla stejně sama.;) V.I.P. je za zásluhy a dá se říci, že slovo V.I.P. uživatele má větší váhu než normálních uživatelů. Anděl například jako V.I.P. pracoval prakticky stále jako admin. Jen adminem nebyl. --------------------- Příspěvek č.106 Spinal 20. srpna 2008 19:25:57 Don: Jo.. ani jsem nepředpokládal, že by tu Elfi adminovala bez Shadowa... Jen mi to prostě přišlo divny... [tab]Jinak takhle to zní pěkně. Jediné, co k tomu můžu říct je, že mě to hodně mrzí.... Jak už párkrát zaznělo, JEN ČAS UKÁŽE. *4554* *4554* *4554* STRAŠNĚ MOC DOUFÁM, ŽE TOTO NEBUDE SKOK ZPĚT *4554* *4554* *4554* [tab] [tab] [tab] [tab] [tab] [tab] [tab] *299* --------------------- Příspěvek č.107 Hunter 20. srpna 2008 19:26:11 A nebyli snad z admin teamu vyhozeni? *24* --------------------- Příspěvek č.108 Spinal 20. srpna 2008 19:29:10 Eugene: Když sem to psal, Donův příspěvek sem ještě nečet *4* No a právě. "Pracoval prakticky stále jako admin. Jen adminem nebyl." V podstatě sem chtěl vědět, jak moc Shadowa "odřízli" od důležitých zdrojů informací pro zlepšování chodu DA... --------------------- Příspěvek č.109 Eugene 20. srpna 2008 19:33:17 Hunter: Jen všicí říkají "vyhozeni" a zní to jako vyhozeni z DA. Vyhozeni z admin týmu se všemi poctami a výhodami (o které samozřejmě nestojí).. To už zní jinak. --------------------- Příspěvek č.110 DonSimon 20. srpna 2008 19:33:22 Spinal.. Nás to mrzí taky. A opravdu není fráze to, že to pro nás bylo hodně těžké rozhodnutí. Naší motivací bylo udržet DA pohromadě. Nakonec jsme se rozhodli pro z našeho pohledu "nejmenší zlo", protože ta situace neměla dobré řešení. Jen hromadu špatných :( Podobně jako Ty doufáme, že to DA neublíží tolik, jak se někteří obávají. Uděláme všechno pro to, abyste se vy hráči i nadále dobře bavili. A abyste zbytečně neodnesli boje v admin týmu vy. V.I.P. fungují různě a záleží hlavně na to, jak moc chtějí fungovat. Obávám se, že v případě Stína bude tato snaha bohužel z pochopitelných důvodů chybět. --------------------- Příspěvek č.111 Kwjetak 20. srpna 2008 19:39:29 Je nesmysl rozdělovat na pražské a nepražské. To, že se lidé znají osobně samozřejmě přispívá k tomu, že spolu víc sympatizují. Už jen to, že když se znají, tak si pod nickem vybavují tváře a ne prachsprosté obrázky z avatarů. O chování a vystupování osob na DA a v reálu nemluvě. Nad to bychom se měli povznést, ale není to jednoduché. --------------------- Příspěvek č.112 Lege 20. srpna 2008 19:50:17 Citace spinala "A toto víš od Tučků, statusu veterána, zelené kostky, cvičitele (ve zkušební době), nebo si to vytušil? [*88*] ... Nepamatuji si nic... páč sem tu jen půl roku" ... Když tu jsi jen půl roku, proč mluvíš jako kdybys věděl všechno*4* Já už sem se tady k tomu vyjadřoval a nehodlám to opakovat, řeknu jen jedno(vpodstatě to co řekl Norrec): Ti co nejvíc kecají, nejmíň vědí*4*. --------------------- Příspěvek č.113 Orcslayer 20. srpna 2008 19:59:31 Lege: Zas tak to nehroť, Spinal měl prostě připomínky a lepší se zeptat, než pak tady na to zanevřít. .) O tom kecání mi to v tomhle případě spíš sedí na Divaca. :) --------------------- Příspěvek č.114 Spinal 20. srpna 2008 20:14:44 Lege: Já někdy řek, že vím všechno? Že o tom nevím *4*... Asi tam ale mělo být nic z toho, co Divac říkal *4*... A jak víš, že nejmíň vím *88*... Možná ti napoví, že sem z Olomouce *4* (což s mýma připomínkama má pramálo společnýho. Reagoval bych stejně, jednalo-li by se o kohokoli *4*) btw: První část citace byla narážka na něco, z čeho sem vyčetl pouze osobní poupravený názor a ne názory (důvody) adminů, které sem chtěl slyšet a kterých se to týká. Né názor někoho, kdo si myslí, že spapal svět *508* (z doslechu) --------------------- Příspěvek č.115 Perilan 20. srpna 2008 20:25:10 Tohle si určitě můžete vyřídit i jinde, kluci, nepatří to sem. Díky :) --------------------- Příspěvek č.116 Winitar 20. srpna 2008 20:36:36 No, o techto zmenach nic nevim loguju pomalu, ale urcite se vas na to vyptam az dorazim na sraz :). Tu prednasku mas Doniku v patek asi ze? Bych si to mohl vyslechnout, takhle te budu muset zatahnout k sudu na chvili na jedno dve toceny :D --------------------- Příspěvek č.117 DonSimon 20. srpna 2008 20:45:55 Winitar.. Asi v sobotu po obědě. A v šest večer bych pak měl vyprávět o výcviku ;) --------------------- Příspěvek č.118 Lege 20. srpna 2008 21:58:01 Spinal: neřekl jsem, že víš nejmíň jen ty*40* ten vynechanej řádek znamenal, že už to tobě nepatří*4*, jinak jsem neřekl že jsi řekl, že víš všechno, jen jsem řekl, že jsi tak mluvil*3* No to je jedno, já už se tady do toho nebudu montovat, Peri mě pokaždý stejně jenom sprdne*555* --------------------- Příspěvek č.119 Angeluss 20. srpna 2008 22:07:56 Ohledně fungování VIP. Myslím, že jsem nejpovolanější, protože jsem tak fungoval cca rok a půl. Hodně záleží na pozici, kterou člověk zastává. Např. programátor si neškrtne. Stejně tak pokud potřebujete měnit různé údaje, musíte si požádat o výjimku do editoru. Taky nevidíte admin fóra. Nicméně aktivně se podílet na vývoji není zas takový problém. Ba naopak vás pozice VIP nutí mnohem víc komunikovat a tak o vaší práci má i zbytek teamu mnohem větší přehled a míň dochází k nedorozumněním (neřikám vůbec, to bych hodně kecal). Další velká výhoda je, že vás nikdo neotravuje havranama atd. takže vám na práci zbyde mnohem víc času. --------------------- Příspěvek č.120 Shadow 22. srpna 2008 18:31:44 jako jde tu k tomu vubec něco dodat?vy tu tvrdíte to, co nechcete dokázat neboť to nejde, je pohřbeno časem nebo si odporujete někdy sami se sebou... - jako VIP mi byly odebrány přístupy do všech vývojových soukromých fór, které byly právě pro tehdejší VIP zřízeny... :D - pokud si pamatuju, tak ty dávné spory které tu předhazujete, byly konkrétně kvůli tomu že jsem objevil jak se podobně jako nyní na mě domlouvají jistí admini na chatu či jinde.ano, zneužil jsem přístupu do DB, ale neoddálilo to aspoň o dva roky tuhle situaci?:D hold v praze sem s vama byt už nemoh...:D - ano, vyjadřoval jsem se a nikdo mi to nevyvrátí že Ferro na postu admina na PJe totálně neměl a nemá co dělat.upozorňuju aby jste si nepletli povinnosti PJe, cvičitele a admina...;-) první dvě stiha bezvadně, proti tomu žádná,ale třetí vůbec, proto ony spory.jeho práci by nahradilo jedno tlačítko...hold, a jak tu řekl kwjetak, kdo se zná osobně, už se mu za něj bojuje lépe...v tomhle případě nejde jen o známost,ale stálejší kontakt. - pokud jde o elfi, vím, že by tu s lidma kteří se z vás vyklubali nechtěla být,ale pokud vím, sama neměla sebevětší pravomoce kterýma bych "Vám" tady na serveru mohl uškodit.A co se týče té Donem řečené neaktivitě, tak se všemi pardóny je to prahsprostá LEŽ!!!!! po našem návratu se těžce dožadovala aby se ji tedy udělal editor a ona mohla dále aktualizovat a třídit galerii.a víte co na to don? "jo, není problém... Orcu, uděláš to?" tím to zkončilo a to bylo 14 dní po našem návratu a ještě zde nebyly vámi omýlané spory. - a ještě jedna perlička: líbí se mi jak strašně tu jsou někteří biblisti a jejich patroni chytří,ale pokud vím, tak poslední rok měl admin team 3 adminy a 3 pomocné...ti co tam jsou nyní navíc, by měli o problému pomlčet a taky se raději ptát aby neměli vše jen z jedné (té správné) ruky....;-) --------------------- Příspěvek č.121 Zarathustra 22. srpna 2008 18:50:29 nevim o tom nic. ale kdyby to byl roman, fandil bych Shadowovi*47**555* --------------------- Příspěvek č.122 Orcslayer 22. srpna 2008 19:05:23 Shadow: Zbytek je na srazu, tak aspoň ve zkratce se pokusím odpovědět já. Ad VIP fóra - stále ještě je jedno "veřejné" VIP fórum; případné vývojové věci můžeš házet tam. Zbylá fóra, která jsou soukromá se zřejmě promáznou vzhledem k jejich "využívanosti". :o) Snažíme se zde konkrétní věci nevytahovat (evidentně ku své škodě) a ty staré už tuplem. Jestli na to někdo narazil, tak se bohužel holt stalo, nemám sílu to všechno znova kvůli téhle reakci číst. Každopádně ad ten chat - jen bych upravil, že se "nedomlouvali" admini, ale admin a uživatel. :) A tak nějak nevím, zda je horší o někom drbat šeptem nebo někomu číst zprávy. Ferrovu práci nemůže nahradit jedno tlačítko. Může mu ji jen zjednodušit. ,) Nevím, co všechno Ferro kolem questů dělá na DA, ale když jsem se s tím snažil pomáhat já na IF, tak to žádnej med nebyl a o tlačítkování řeč být nemohla (pravda je, že jsme tam neměli mezi cvičitelema tak rozdělenou kontrolu questů). :o) Ad Elfi - jak moc času Elfi má nyní moc nevím (moc spolu nekecáme :) -> kdybych usuzoval z toho, jak ji často jsem ji tu viděl, tak že je neaktivní s čistým svědomím řeknu); na fóra nepíše, na chatu jsem ji viděl po dlouhé době jednou na admin poradě (když se řešil zmíněný editor). Dle mého to vystihuje jasně Donova věta: "Její aktivita určitě nebyla nijak obrovská, ale otevřeně přiznávám, že tam byl i jiný důvod." Jinak doufám, že teď počítáš jen názory lidí, kteří do toho skutečně vidí a ne kteří tu střílí naslepo. (Jako tebou zmíněný Divac.) --------------------- Příspěvek č.123 Kwjetak 22. srpna 2008 20:19:24 Připomíná mi to přímé přenosy ze sněmovny na čt2 --------------------- Příspěvek č.124 Norrec 23. srpna 2008 00:23:28 No ja bych rek asi dve moznosti co udelat a ktere by byly nejlepsi, 1. smazte tohle forko protoze se tu resi jen osobni nazory lidi co do toho nevidi a ti co do toho vidi se muzou vypovidat jinde, aspon myslim a 2. moznost, snazte se nejak dohodnout a vratit vse ke stare dobre uplne sestave (coz by bylo nejlepsi) --------------------- Příspěvek č.125 Guner 23. srpna 2008 02:31:27 Norrec: neviem či si si všimol ale toto fórko sleduje dosť veľa ľudí, a niektorí sa veľmi dobre zabávajú. A Kwjetak má ale pravdu. Načo sa tu zbytočne hádať? Proste Shadow je out, nastupuje stará parta. Ale to stým tlačítkom som tiež nepochopil. Keby si každý mohol zakladať quest tak by to bola pekná sprostosť. (teda ak bolo toto myslené) --------------------- Příspěvek č.126 Keshick 23. srpna 2008 09:37:35 No jistě, každý si založí svůj vlastní quest, bordelu tu bude jako na Andoru, nikdo se v tom nevyzná a na správu nebude potřeba jeden admin přes herní záležitosti, ale nejméně dva. *47* Tomu říkám systémové řešení.. --------------------- Příspěvek č.127 Orcslayer 23. srpna 2008 10:17:48 Tak to tlačítko třeba může být třeba taky potvrzovací, ale to je fuk. :) Norrec: Viz. popisek tohoto fóra, k čemu to opravdu je. ,) Aneb ti, co do toho nevidí, by neměli vynášet soudy, ale spíš se ptát. :)) Návrat ke starým pořádkům dle mého není možný. --------------------- Příspěvek č.128 DonSimon 24. srpna 2008 19:16:12 Toto forum je důležité nejen proto, aby se lidé měli, kde ptát, ale i proto, aby se mohl k celé situaci vyjadřovat Shadow. Chceme mu tuto možnost dát a zároveň si nepřejeme, aby se tahle událost rozlezla na všechna fóra na DA a otravovala lidi na každém kroku. Myslím si, že se aktuálně jedná o fórum, které svůj význam má, a minimálně ještě několik dalších dnů či týdnů mít bude. --------------------- Příspěvek č.129 Ferro_the_King 26. srpna 2008 13:56:18 Ad "Jedno tlačítko": Dobrá, pokud vezmeme v potaz jen tu pro obyčejné uživatele viditelnou část mé práce (Tj. zakládání a mazání neofi questů), pak by na to asi stačilo nechat příslušný modul volný pro všechny. Osobně si ale neumím představit tu anarchii, která by zavládla- Přišel by jeden člověk, založil si dvacet questů (Už jen to by byl nehorázný nepořádek), vybral celou vývěsku (To by se asi lidem moc nelíbilo, že?) a nakonec by odešel a nechal v nich postavy vyhnít... A to je jen jeden z možných scénářů "Jednoho tlačítka"*4**5624* --------------------- Příspěvek č.130 Guner 28. srpna 2008 14:10:27 Ferro: to tlačítko bolo myslené ako potvrdzovacie, že založiť by si ho síce mohli užívatelia samy, ale vytvoril by sa im len ak by niekto z adminov zmačkol potvrdiť *4* (ale terajší systém je lepší) Ináč na koho mám smerovať otázky ohladne GB? --------------------- Příspěvek č.131 Perilan 28. srpna 2008 15:02:28 Guner.. co se programové stránky Game Booku týče, obracej se na Dona, ten Ti řekne, jak se věci mají a kdo by měl mít programování na starosti. Pokud jde o psaní Game Booku, na tom jednom, který byl ve vývoji, jsme dělali především já a Shadow ještě s pomocí Astralien, takže nejlépe buď mně, nebo Shadowa. --------------------- Příspěvek č.132 Meaple 1. září 2008 01:02:01 Když je teď mimo Corwin, Kdo se bude starat o grafiku? --------------------- Příspěvek č.133 Spinal 1. září 2008 01:19:56 Mno... Předpokládám, že to s jinými změnami nesouvisí. Pletu se snad? *40* --------------------- Příspěvek č.134 Meaple 1. září 2008 07:24:07 Spinal: Ale furt je to Změna v týmu... Přečti si popisek fóra. --------------------- Příspěvek č.135 Angeluss 1. září 2008 07:29:47 Spinal: Jestli se ptáš jestli Corwin odešel v reakci na vyloučení Stína a Elfi z teamu, tak ne. Z fórem to ale samozřejmě souvisí, protože jde o změnu v teamu. Meaple: Itemy převzal OrcSlayer, o databázi itemů a doplńování nových se stará Tindo. Galerie a grafika obecně zatím svého admina nemá, ale můžeš napsat komukoli z nás, pokud budeš mít problém s grafikou. --------------------- Příspěvek č.136 Meaple 1. září 2008 07:33:05 Anděluss: Díks *4* --------------------- Příspěvek č.137 Spinal 1. září 2008 08:58:21 Meaple: Já neřek, že to nesouvisí z fórem.. Nebylo to proti tobě *40* *4* a číst si ho nemusím *299* Anděluss: To sem si myslel, ježe mi nedalo se neujistit *40* Takže po vyhození Elfi a odchodu Corwina sme bez správy galerky a grafika. Zajímavé. Předpokládám, že Tindo galerku a grafiku nechce. (či do admin teamu obecně)... Nebo jo? Jestli jo tak.. *3050* Tindo na hrad... Tindo na hrad *3050* *414* --------------------- Příspěvek č.138 Divac 1. září 2008 09:04:54 Spinal: *527* Vysvětlí mu někdo jak to je? --------------------- Příspěvek č.139 Spinal 1. září 2008 09:19:19 Divac: Opět ti říkám, že mě tvůj názor vůbec nezajímá. Si v teamu? Ne, tak drž *censored* ... zajímá mě názor adminů a Tinda *299* --------------------- Příspěvek č.140 Divac 1. září 2008 09:25:24 Spinal: proto ti nic nevysvětluji, ale říkám, aby to někdo udělal za mě *4* --------------------- Příspěvek č.141 Zarathustra 1. září 2008 09:27:42 (divace jen stve, ze uz davno nekdo nenavrhnul jeho jako admina. a nejlepe hned nejakeho hlavniho, ze...*47*) --------------------- Příspěvek č.142 Divac 1. září 2008 09:30:56 Zarathustra: blázníš? Takovou změnu v týmu zásadně odmítám. Pak by se nedalo nadávat na tým, když bych tam byl *47* --------------------- Příspěvek č.143 Spinal 1. září 2008 09:31:54 Tak co se vůbec ozýváš... Zbytečně tu spamuješ a vytáčíš mě svým rádoby vševěděním k dalšímu spamu... Proč na mě vůbec reaguješ, když se TEBE nikdo na nic neptal. Schovej si svůj božskej komplex na někoho jinýho...*299* Edit: Nebo si myslíš, že ji znáš. I kdyby, tak zbytek DA ne a TOBĚ vůbec nepřísluší to nějakým způsobem komentovat... (Svobodná země, ale né svobodné fórum... s tím běž na tlachy) Team: Omlouvám se za spam, ale prostě... --------------------- Příspěvek č.144 Divac 1. září 2008 09:34:22 Spinal: Klídek, svobodná země. Jen jsem naznačoval, že kdyby tě odpověď opravdu zajímala, tak já taky znám *4* --------------------- Příspěvek č.145 Alim_Thor 1. září 2008 09:51:28 Sorry kluci, ale vy ste jak malý děti *21* Božskej komplex vs alergie na to *21* --------------------- Příspěvek č.146 DonSimon 1. září 2008 10:26:38 Snad vás uklidní, že Corwinovo rozhodnutí je dlouhodobějšího charakteru a opravdu souvisí s jeho pracovním vytížením. Prostě se tak rozhodl (i když jsme ho zkoušeli lámat :)) a nic se s tím nedá dělat. Každopádně se nebojte, poradíme si. A třeba za pár týdnů zjistí, že mu admin práce chybí, a vrátí se s novou chutí ;) Dveře tu má vždy otevřené. --------------------- Příspěvek č.147 Corwin 1. září 2008 11:09:47 No.. popravde jsem odese kvuli tomu, ze Don nenahral fotky ze srazu *40* To, ze budu mit denodenne skolu do pul ctvrty a potom cca 5hodin kodovani, snad neni tolik podstatne *414* Proste me nastvaly ty fotky *52* --------------------- Příspěvek č.148 Eugene 1. září 2008 11:18:53 Chunda: *22* --------------------- Příspěvek č.149 Hunter 1. září 2008 12:56:04 To jsem se chtěl zeptat, sice asi OT, ale momentálně mě nenapadá kam jinam...Někdo snad tuším sliboval jakýsi audio záznam tej "přednášky" týkající se DA ze srazu. Jak to s tím vypadá? *88*:) --------------------- Příspěvek č.150 Chriss 1. září 2008 13:21:48 Hunter: Zatím to vypadá tak, že se Chriss nemůže spojit s týpkem, který mu to upravoval. *414* --------------------- Příspěvek č.151 Perilan 1. září 2008 21:58:47 Chriss nám to prostě sabotuje :)) --------------------- Příspěvek č.152 Chriss 2. září 2008 16:24:14 Perilan: nebo to bude sabotáž ze strany toho týpka - prý mu klekli Okna. *3* --------------------- Příspěvek č.153 Chriss 2. září 2008 16:35:44 Zpráva: "jo tu nahravku mam tak nejak zpracovanou. moc s tim udelat nejde. ten mikrofon byl asi moc v pruvanu, nebo ho porad nekdo dlachnil v ruce. skoda, jinak by se stim dalo udelat mnohem vic." - takže, již brzy. *47* --------------------- Příspěvek č.154 Spinal 3. září 2008 09:52:25 Ehm *40* Jen tak pro informaci - Na čí straně stál Corwin při vyhazování Shadowa? --------------------- Příspěvek č.155 DonSimon 3. září 2008 09:56:21 Spinal.. Tys tu teď měsíc nebyl? Heh, furt dokola.. :( Bylo to jednoznačné rozhodnutí VŠECH ostatních administrátorů, minulých i současných. Corwina nevyjímaje. Věděl o tom a souhlasil s tím. Stejně jako kdokoliv další z admin týmu, na kterého by ses potenciálně chtěl zeptat ;) --------------------- Příspěvek č.156 Spinal 3. září 2008 09:59:50 Don: Byl *40* To já jen... Když už není v teamu *40*... Ale asi by těžko kazil jméno, ikdyž už není adminem... Nedalo mi to... (prostě jen kdyby se chtěl vyjádřit *414*) Tak SRY *299* --------------------- Příspěvek č.157 DonSimon 3. září 2008 11:22:18 Spinal.. Nic se neděje. Jen mě trochu unavuje, když někdo hledá "skyté souvislosti a zákeřnosti" tam, kde nic takového není. I když chápu, že z venku se dá leccos vnímat jinak, nebaví mě se opakovat *16* Mu napiš na ICQ nebo ho zkus chytit na chatu a zeptej se sám - tam může přece "kazit jméno" libovolně. --------------------- Příspěvek č.158 DonSimon 3. září 2008 18:18:26 Nahrávku přednášky ze srazu naleznete na http://www.darkage.cz/sraz/prednaska_zaznam.mp3 Pozor, má to cca 30 MB. Jsou vyříznuty dlouhé vteřiny ticha při čekání na otázky, diskuze o hromadném fotu a Periho pozdravy mamince :) EDIT: Oprava - tatínkovi a sestřičce :D *16* --------------------- Příspěvek č.159 Perilan 3. září 2008 18:20:34 Tatínkovi a sestřičce, když už. Edit.. no proto! --------------------- Příspěvek č.160 Hunter 3. září 2008 18:32:43 Díky*82*:) --------------------- Příspěvek č.161 Corwin 3. září 2008 19:09:37 Neosekana verze, kdyz tak ;-) http://www.darkage.cz/_soukrome/corwin/prednaska.mp3 --------------------- Příspěvek č.162 Eugene 3. září 2008 19:29:35 Ta už je příliš osobní :-) --------------------- Příspěvek č.163 Scorpions9 3. září 2008 19:57:43 Zrovna jsem se chtěl zeptat, kde je ta slavná evženovo půl minutka xD --------------------- Příspěvek č.164 Darthmole 3. září 2008 19:59:17 Tam nějaká je? *179* --------------------- Příspěvek č.165 Scorpions9 3. září 2008 20:00:52 Dartmole: V to jsem doufal, že není cenzurována alespoň ve větší verzi.... --------------------- Příspěvek č.166 Darthmole 3. září 2008 20:03:10 Tam je jen Peri a Don jestli jsem to nepřeslechl. --------------------- Příspěvek č.167 DonSimon 3. září 2008 20:17:16 Jestli jste to nepochopili, tak si z vás Evžen střílí ;) Ta druhá (nesestříhaná) verze má opravdu jen asi tři minuty ticha, smíchu a předávání mikrofonu navíc... --------------------- Příspěvek č.168 Scorpions9 3. září 2008 20:33:27 DObrá tak tedy jedna nula pro evžena :D --------------------- Příspěvek č.169 Eugene 3. září 2008 21:08:40 Evžen tam slyšet je *70* Říká, "Nyní dáme reklamu" a navrhuje Perimu, aby ,když už se k mikrofonu dostal, pozdravil maminku a tak :P --------------------- Příspěvek č.170 Darthmole 3. září 2008 21:09:28 Evžen: Jo ale nedrží mikrofon, takže to se nepočítá *70* --------------------- Příspěvek č.171 Lutus 3. září 2008 22:26:33 Kurňa ten don má docela sympatickej hlas :D:D --------------------- Příspěvek č.172 Saskiel 4. září 2008 00:37:24 To je nějaký krutě dlouhý O.o docela lituju, že jsem tam teda nebyla :) ale já si vylejvala tlamičku jinde.. --------------------- Příspěvek č.173 Holyan 4. září 2008 12:11:27 Tyjo, vůbec bych Dona nepoznal :D Ale ten Periho smích *365* (už hned na začátku :D :D) --------------------- Příspěvek č.174 Ferro_the_King 4. září 2008 13:22:15 Fíha, staženo za 2,3 vteřiny*365* ---------------------