Název fóra: *** Tam za branami *** Popis fóra: Nabídka a poptávka postav a questů. O postavě sem pište to nejdůležitější. Nezveřejňujte její čísla, přesvědčení nebo celou historii a charakter. Snažte se zaujmout. Nakonec se sluší uvést i pár poznámek o hráči – zkušenosti s hraním RPG či předpokládaná aktivita. [br]Nově je též možné psát Upoutávky ke každé postavě a questu přímo na Verbířské vývěsce. Datum a čas zálohy: 2. března 2011, 19:23:37 --------------------------------- Příspěvek č.9242 Divac 12. října 2009 01:32:47 [b]Pár pravidel pro lepší život[/b] [tab]Pokud tu budete dávat inzerát znovu, ocení se, když ten předešlí smažete. Nic nenadělá větší binec, než šest stejných inzerátů na stejnou věc. [tab]Jestliže je vámi podaný inzerát již neaktuální, bylo by dobré ho smazat. Postavu, co už je v questu, někdo těžko nabere, do questu, kde je již nábor ukončen, se někdo těžko dostane. Samozřejmě, že u oznámení ukončení náboru je to ošemetné, takže ty klidně nechte, každopádně co lze, to si po sobě tak říkajíc ukliďte. Jednak to bude přehlednější a jednak tím ušetříte práci správci (tedy v tuto chvíli osobě jménem Divac) a ten bude jistě rád. [tab]Když už byla řeč o takových maličkých zprávičkách, že je nábor do questu ukončen, tak je prosím pište. Na jednu stranu ušetříte sobě nervy, protože kdo má pořád psát, že už má lidí dost, a na druhou stranu lidé vědí, že se mají snažit prosadit u někoho jiného a nemrhají čas u vás, když vy už nemáte zájem. [tab]Ohledně časové trvanlivosti. Každý víme, že občas člověk zapomene, či se mu prostě nepoštěstí. V takovém případě může inzerát zůstat a třeba tu shnít, což asi není to, co si od toho představujete. Myslím, že inzerát starší než dva měsíce stejně nikdo nebude brát moc vážně a i u vás se toho za tři měsíce může hodně změnit, tudíž by se tu inzeráty starší než tři měsíce neměly vyskytovat (to znamená, že je budu mazat). Jednak se vyčistí věci, co už neplatí, pár inzerátu, co někdo zapomene smazat a také skončí ty, které se nechytily. Věřte mi, pokud váš inzerát není úspěšný po tři měsíce těžko zaujme za další tři. Zmizí také i oznámení o ukončení náborů a podobně, zkrátka trvanlivost všech vašich zpráv bude nanejvýše tři měsíce. Přeji vám, aby tu inzerát žádného z vás tak dlouho nevydržel. [tab]Jak je psáno již v popisku, tak diskuse, rádoby vtipné rady a další poznatky si nechte pro sebe, nebo je zašlete přímo určené osobě. Zde je místo pro inzeráty, nikoliv pro debatní kroužek. Pro takové záležitosti jsou tu jiná místa jako tlachy a krčma. [tab]To by mohlo být vše. Věřím, že pokud budeme respektovat, co je zde psáno, pomůžeme tak ostatním a hlavně i sami sobě, protože naše inzeráty budou vidět, bude jasno o jejich aktuálnosti a tak nějak zde bude přehledněji. Tak ať se daří. Váš Divac --------------------- Příspěvek č.10451 Lege 19. července 2010 17:40:35 [b]Ahoj![/b] Na vědomost se dává, že princezna Kum Isha hledá kvalitní quest se zajímavým příběhem, vedený kvalitním PJ! ,,Můj pane! Princezna Kum Isha byla unesena!“ Přiběhl velitel stráží za svým králem. ,,COŽE?!“ Obořil se na něj král napůl zděšeně, napůl rozzuřeně. Strážní na sucho polkli a velitel pokračoval: ,,Ano, našli jsme tři mrtvé strážné pane… V princeznině komnatě je strašný nepořádek, zřejmě se bránila, ale přemohli ji. Prohledali jsme celý hrad, ale nikde jsme už nenašli ani stopu po ní, nebo únoscích.“ Král zuřil, šílel. Jediný strážný na hradě nebo ve městě nespal. Všichni byli vysláni do širokého okolí, aby princeznu našli. Pátrali však marně, nenašli jedinou stopu naznačující kdo, proč a kam princeznu unesl. Zamžourala. Světlo ohýnku, ač matné, ji oslepilo. Byla v nějaké jeskyni, ale bolela ji hlava a nemohla zaostřit zrak. Slyšela hlasy mužů, ale nerozuměla jazyku. [i]Co se to stalo? Kde to jsem… Počkat. Právě jsem usínala, když mi ti hrubiáni vtrhli do komnaty. Bránila jsem se svojí katanou, jednoho jsem určitě bodla… a pak mě chytili a nějakým kusem hadru… strašně to smrdělo. A pak? Kde to jsem?[/i] Zamrkala. Asi patnáct mužů sedělo okolo malého ohýnku. Jeskyně byla plná štiplavého kouře, který líně mizel otvorem ve stropě. Začala si muže lépe prohlížet. Byli snědí a v ošuntělých kožených zbrojích. Rezaté zbraně až na… [i]To je přece moje katana?![/i] Uviděla pozlacený jílec své zbraně za opaskem jedno z těch ničemů. S těží se vyškrábala do sedu. Ruce měla spoutané za zády a šíleně ji pálila zápěstí. Muži se na ni všichni otočili a cizí řečí začali něco blábolit. Zřejmě to bylo vtipné, protože se jak se patří smáli. Podle pohledů na štíhlé tělo a pěkně tvarované poprsí se dalo dobře usoudit, o čem mluví. ,,Kdo si myslíte že ste vy psi?!“ Unaveně na ně vyštěkla, až jim na pár vteřin zvadly úsměvy. ,,Umí někdo z vás vůbec mluvit, nebo po sobě jen zvracíte tu svoji hatmatilku?!“ Nedočkala se žádné srozumitelné odpovědi, jen dalšího smíchu. Muž, s její katanou za pasem, se zvedl a podal jí k ústům měch s vodou. I když nechtěla od těch ničemů nic přijmout, vyprahlé hrdlo ji nutilo k opaku. O několik dní později zastavili u řeky. Neměla tušení, kam ji vezou. Věděla jen, že mají na spěch a že putují směrem na jih. Krajina jí byla dobře známá, vypadala jako v blízkém okolí hradu. Zelené louky a borové lesy protkané spoustou potůčků, které tu vyvěraly ze země a o kus dál se zase ztrácely. Nevěděla jak dlouho byla po únosu v bezvědomí, takže mohla jen těžko hádat, jakou vzdálenost urazili. Podle směru jakým jeli si však domyslela, že to bude řeka Reiva – hranice se sousedním královstvím. Už putovala s muži déle jak týden a stále neměla tušení, co jsou zač a kam ji vezou. Věděla jen, že dokážou být pěkně chlípní a vůbec se nestydí si sáhnout, pokud se ostatní nedívají. Kromě toho se jí také podařilo odvodit, že muž s její katanou bude vůdce. Marně se několikrát pokoušela v noci utéci a plánovala další, mnohem promyšlenější útěk. Svůdné pohledy věnované vůdci byly čím dál častější. Sem tam nějaká ta smyslná póza, náznak poroztaženýma nohama. Přeci jen to byl také muž a nedokázal dlouho odolat. S nevýslovnou nechutí předstírala vášeň, když se jí to zvíře dotýkalo, a nahlodávala tak jeho pozornost. Pomocí náznaků a posunků se jí podařilo svého „milence“ přesvědčit, aby jí rozvázal ruce. Již po čtvrté se překonávala a snášela tu potupu, přineslo to ale své ovoce. Byl méně a méně pozorný a čím dál tím víc nadržený. Čekala, až se dostane do nejlepšího a pak… nečekaně popadla katanu, kterou nedbale odložil na dosah její ručky, a podřízla mu hrdlo. Okamžitě poznala, že to nebyl dobrý nápad. Muž ležel na ní a jeho váha ji dusila. Spousta krve se jí řinula na obličej. Měla jediné štěstí, že měl rád soukromí a brával si ji stranou od ostatních. S velkými problémy se zpod něj vyhrabala, posbírala několik věcí, které by se jí mohli hodit a tiše se odplížila pryč. Celá od krve a bůh ví čeho ještě utíkala lesem, dokud jí stačily síly. Zastavila u jednoho z oněch potoků, které mizí v zemi, a rychle se umyla od vší krve a jiných tělních tekutin toho prasete. Ukryla se v houští a nechala se přemoci únavou. Druhý den ráno ji probudilo slunce, nenašli ji a neslyšela nic, jako pronásledování. Neměla tušení kde je, ani jak se dostat domů, tak se sebrala a prostě šla. Odhadla podle slunce severovýchodní směr a toho se držela… Charakter: Kum Isha je sebevědomá, cílevědomá, arogantní, nebojácná a horkokrevná mladá dívka. Jakožto Alunská princezna je velmi vzdělaná. Brala hodiny dějepisu, čtení a psaní, matematiky, zeměpisu, etikety, tance a kromě toho dobrovolně chodila na šerm. Její otec z toho nebyl právě nadšený, ale když viděl, jaký má jeho dcera talent, nechal jí vyrobit onu katanu, kterou téměř nedá z ruky. Má ráda zábavu všeho druhu a je pro každou špatnost, jak se říká. Hlavně si ráda hraje s muži, nebo spíš s mladíky. Ač se to na princeznu nesluší, už od svých šestnácti let není pannou a milovala se od té doby mnohokrát, s mnoha různými pážaty, sluhy a jinými. Vůbec nemá problém s tím lidi využít a odkopnout a nikdy neměla žádné opravdové přátele, vždy žila v bezstarostném přepychu. --------------------- Příspěvek č.10512 Ess 6. srpna 2010 13:52:09 Nabízím postavu skřetího zloděje zvaného Trekchek každému oficiálnímu PJi, který by po něm jen zatoužil! Mohu o něm prozradit, že je zákonné dobro, fantasticky fanatický věřící v Boha a na svých cestách již ledasco zažil (3. úroveň) o sobě mohu prozradit, že jsem už docela protřelý, leč poslední dobou značně pasivní, mám solidní gramatiku, blah blah blah a jsem prostě skvělý v role playingu --------------------- Příspěvek č.10527 Tindo 12. srpna 2010 21:53:24 [b][i]Hledám místo v příběhu v jednom z mnoha místních fantasy světů[/b][/i] [b]:::[/b] Mohu nabídnou několik připravených postav, nebo si vytvořit postavu na přání PJe. [b]:::[/b] Jsem hráč, který se vždy snaží mít málo questů a věnovat se jim co nejvíce. Proto hledám aktivní quest pod vedením oficiálního PJe. [b]:::[/b] Dávám přednost fantasy dobrodružstvím. Nejlépe, kdyby se našlo něco skromnějšího a pokornějšího. Nerad zachraňuji s hrdinou na nízké úrovni celý svět. [b]:::[/b] Uvítal bych dobrodružství ve stylu tažení, kde by více menších dobrodružství navazovalo na sebe. Vytvořila by se pravá družina, která by se pohybovala v propracovaném fantasy světě. Hrál jsem v těchto questech po celou dobu jejich existence (Všechny postavy končí “Tindo“): [i] 004. Arquinie 016. Stíny minulosti a 016. Stíny minulosti II 047. Z jeskyně do jeskyně[/i] Tindo --------------------- Příspěvek č.10536 Lege 14. srpna 2010 13:30:16 Ahoj! Mám tu dva válečníky, oba na 3. úrovni, kteří by rádi postoupili výš a ještě si nějaké to dobrodružství prožili. To znamená, že mám zájem jen o ofi.questy, kde bych tyhle dva ptáčky mohl dál rozvíjet. Děkuji všem kolegům, co se ozvou *6* [b][u]Benawi[/u][/b] „Hospodskej dones nám sem další rundu! Tady kapitán Benawi slaví patnáct let u hradní stráže, tak si trochu pohni!“ Zahulákal Bord a hned dostal odpověď: „Heleď klidni se mladej, jo?! Já mu to přeju, ale mam tady plnou hospodu a deset rukou mi zatím nenarostlo!“ Voják se do hospodského hned pustil, jak si to představuje, takhle se chovat ke kapitánovi hradní stráže. Normálně by Benawi vznětlivého Borda zarazil, ta jeho slova se mu ale nějak rozležela v hlavě. Patnáct let u hradní stráže. Kapitán. K čemu mu to vlastně bylo? Plat byl solidní a měl vlastní dům pod hradbami, ale co dál? Vzpomínal na všechna ta léta. Jeho otec býval kapitán hradní stráže, stejně jako on, a matka dvorní dámou. Sourozence neměl a rodiče měli mnoho povinností u dvora, takže byl často bezprizorní a vyváděl jako kluk spoustu lumpáren. Přidal se do jakési party pochybných hochů, chudáků, jak říkala jeho matka, a nejednou musel jeho otec platit škodu, co nadělal. Proto ho také brzy zapsali do učení k jednomu šermíři. Zprvu byl proti, ale brzy se s mečem sblížil a mnohem raději pak trénoval, než by někde prováděl nepravosti. Rychle se učil a brzy měl navrch i proti starším žákům, není se tedy co divit, že byl v patnácti poslán na vojenskou akademii. Dlouhých pět let dřel a cvičil, potil krev, aby se pak stal strážným. To byla mizerně placená a nudná práce. Neustále bloumat sem a tam po hradě, aniž by se něco dělo. Několikrát se mu podařilo zúčastnit se „honu“ na nějakého lapku, který se opovážil krást na hradě, to bylo tak vše. Pak ale přišla válka až sem. Král byl bojechtivý a tak často prováděl různé výpady do okolních království, tentokráte ale přišlo na obranu. Nepřátelé prolomili obranu města a obsadili je. Hrad byl plný uprchlíků, nebylo dostatek jídla ani pitné vody a situace byla dost zlá. Když pak přišel hlavní nápor, vojáci nedokázali udržet bránu a vše vypadalo ztraceně. Velící důstojník byl mrtvý a propukl chaos – masakr. Benawi se ale jako první dokázal sebrat a začít řvát rozkazy. Kupodivu ho spolubojovníci poslouchali a i přes velké ztráty dokázali dobyvatele z hradu vytlačit a vytvořit na místě prolomené brány barikádu. Královo hlavní vojsko dorazilo o týden později a hrad z obležení osvobodilo. Tak se Benawi dostal na místo kapitána, to bylo před šesti lety, a jeho život se o něco zlepšil. Nemusel už neustále chodit sem a tam hlídat, dostal vlastní dům a dobrý plat. Když se nad tím ale teď zamýšlel, nějak tomu chyběla šťáva. Už jako malý snil o dobrodružství, že bude jako jeden z těch hrdinů, o kterých četl v knížkách. Při tom žil už řadu let stejně monotónně a nudně. V tom si uvědomil, že Bord drží hostinského pod krkem. „Borde! Nech ho na pokoji!“ zařval a voják se neochotně uklidnil. „Promiň no, snažil jsem se ti zjednat respekt.“ Zašklebil se, jak si sedal zpátky ke stolu. Jeho podřízený a zároveň nejlepší přítel. Na něho v sumírování svého života málem zapomněl. Věčně optimistický, horkokrevný Bord. Znali se už od akademie a jejich přátelství se stmelilo právě při onom dobývání. Kdyby mu tenkrát ten cholerik nekryl záda, mohl být dávno po smrti a s kapitánováním se rozloučit. „Borde, musim ti něco říct. Rozhodnul jsem se,“ ztišil hlas, „že odejdu.“ Bord vykulil oči a rozesmál se: „A kam bys chtěl jít prosimtě? Máš tady všechno co potřebuješ!“ Ale Benawi jen zakroutil hlavou: „Nevím kam, ale půjdu…“ [b][u]Cassius[/u][/b] Opřel se zády o strom a zadíval se na svoje ostří. Obě katany byly už ostré jako břitva a v perfektním stavu, on ale jako každý večer vzal hadřík s olejíčkem a obě zbraně začal pečlivě leštit. Dívka, kterou našel v lese samotnou a ztracenou, si hřála ruce nad ohníčkem a sledovala ho. ,,Cassie?“ Oslovila ho, čímž docílila toho, že na chvíli zvedl zrak, aby se na ni podíval. ,,Proč to děláš, vypadají v dobrém stavu.“ Změřil si ji pohledem a opáčil: „Ty se vyznáš ve zbraních?“ Neodpověděla. „Jsou v dobrém stavu, ale je to zvyk. Každý večer je trochu přeleštím a čas od času přibrousím.“ Usmála se, potěšena, že z něho dostala souvislou větu. „Co znamenají ty runy?“ Rozhodla se pokračovat v hovoru. Chvíli mlčel, jako by přemýšlel, zda má odpovědět. „Jsou to jména. Vichřice a Bouře… v elfštině.“ „To ty jsi je pojmenoval?“ Ta holka byla otravná. Tenhle zatrpklý válečník měl plnou hlavu myšlenek, které mu neustále přerušovala. „Jo, asi tak zítra za soumraku dorazíme do města. Vyspi se, půjdeme celý den.“ Pokusil se jí zbavit, ale nedala se: „Mně se nechce spát… Zajímá mě to.“ Povzdechl si. „Co?“ „No ty meče, jak jsi k nim přišel?“ Právě dokončil pravidelnou údržbu a ukryl katany do svých pouzder. „No co s tebou mam dělat. Pocházím z Eluiny, elfího města daleko na jihu a můj otec je král.“ Dívka vykulila nevěřícně oči. „Nebo býval… V našem městě musí mít každý katanu, i dívky nosí krátké katany, čím kvalitnější tím větší prestiž a podle zbraní se u nás pozná šlechtic. Už jako malý kluk jsem prý byl zručný při boji s klackem a brzo jsem začal používat dva, jelikož na mě kluci v boji jeden na jednoho nestačili a chodili proti mně v přesile. Otec to viděl a tak mi pak k dvacátým narozeninám nechal ukovat rovnou dvě. Je to ta nejlepší ocel jaká se dá sehnat, bývaly zdobené, ale veškeré pozlátko jsem odrbal. Budilo to zbytečnou pozornost mezi lidmi a vznikala řada problémů.“ Dívce to v hlavě šrotovalo. „No a co děláš tady? Neměl bys být v paláci a chystat se převzít vládu, nebo tak něco?“ Cassius si povzdechl a chvíli mlčel. Ale proč by jí to neřekl, stejně by nad tím přemýšlel, až by usnula. „Když mi bylo dvacet dva let, můj starší bratr Kreon si přivedl dívku, Epifanii. Byla mu zaslíbena už když se narodila, dcera otcova přítele. Bylo jí osmnáct a byla tak krásná…“ Zasněně se odmlčel. „Zamiloval jsem se do ní na první pohled a po několika týdnech co s námi byla v paláci, bylo jasné, že ani já jí nejsem lhostejný. Dlouho jsem se tomu bránil, ale nakonec jsem podlehl. Pravidelně jsme se scházeli a podváděli mého bratra. Nevíš, jaké jsem měl výčitky svědomí a jaké teď mám, ale když byla se mnou, nedokázal jsem myslet na nic jiného, než na ni. Bratr to ale zjistil. V noci za mnou přišel a strašně jsme se pohádali. Tasil zbraň a pokusil se mě zabít, snažil jsem se ho nějak odzbrojit a uklidnit ho, v zápasu jsme ale oba spadli a když jsem na něho vyskočil, abych ho znehybnil, zjistil jsem, že má v hrudi zaraženou svoji katanu. Poslední, co vyšlo z jeho úst, bylo „zrádce“. A měl pravdu.“ Cassiovi po tváři steklo několik slz. „Nemohl jsem tam zůstat. Nemohl bych se otci, matce, ani Epifanii podívat do očí. Zavřeli by mě a pravděpodobně popravili… Ne že bych si to nezasloužil, ale v tu chvíli jsem měl v hlavě strašný zmatek. Posbíral jsem si rychle svoje věci a utekl. Chtěl jsem se vrátit a ke všemu přiznat, ale nemohl jsem. Nemám na to, abych se postavil před otce a přiznal se, dost odvahy. Jsem zbabělec.“ Svěsil hlavu. Dívka byla z příběhu tak trochu vystrašená, ale tak trochu také chápala. Opatrně se zvedla a klekla si ke Cassiovi. Položila mu ruku na rameno, ale v tu ránu ji od sebe odstrčil. „Nedotýkej se mě. Jdi radši spát. Jdu se rozhlédnout po okolí, zůstaň u ohně.“ Zvedl se a odešel. Když se pak pozdě v noci vrátil ze své procházky, tvrdě spala. Chvíli nad ní stál a přemýšlel, jak se jmenuje. Věděl, že se mu představila, ale nevzpomínal si na jméno. Přiložil několik klacků na téměř vyhaslý oheň a opřel se o strom, kde prve seděl. Zítra ji prostě odvede do města a zase si půjde po svých. Usnul neklidným spánkem… --------------------- Příspěvek č.10569 George 23. srpna 2010 00:12:39 Ahoj, nabízím postavu George (bez povolání/student, úroveň 18) do výcviku, nejlépe oficiálního. Historie: 1992 Zrodilo se George 2001 George se dostává k pravidlům DrD 1.6 2006 Murdoc odhaluje Georgovi DA 2006 Shadow maže Georgova klona 2007 Neúspěšný pokus o složení testu na PJ 2007 Test na PJ úspěšně složen 2009 Hrun přidělil PJ status 1 (skoro 2 celé roky) 2010 Hrun změnil PJ status na 0 Charakter: Pošlu na požádání případnému zájemci. Vzhled: Pošlu na požádání případné zájemkyni, pouze výměnou za její :P. Co nabízím: *1378* Každodenní aktivitu *1378* Slušný pravopis (vím jak se píše “dennodenní“ a “výjimečný“) *1378* Kvalitní psaní (kdyby si to někdo chtěl zkontrolovat, ať si přečte Řytníře, Bů ani Q.U.E.S.T. ne.) Co požaduji: *3227* Cvičitele Těším se na vaše havrany --------------------- Příspěvek č.10576 Akylasia 23. srpna 2010 17:00:15 [b]Zdravím barevné kostičky, PJe oficiálních Questů.[/b] Nabízím své služby vaším příběhům, ochotna se zapojit jak náhrada odcházející postavy, tak doplňující člen skupiny. Jsem schopna vytvořit postavu takovou, aby se hodila do Q, ale také aby mi byla blízká a já se také dokázala do ni vžít a vložit ji nejen slova na obrazovce, ale i život v myšlenkách. Nabízím ochotu hrát, poslušnost PJovi (samozřejmě v mezích *5746*), dychtivost ke hře, každodenní přístup na internet a do bran DA, touhu psát dlouhé, kvalitní příspěvky. Nemohu zaručit prvotřídní kvalitnost z oblasti češtiny, ale jsem dosti sečtělá a mám snahu chyby nedělat. Když jsem na ně upozorněna, opravit je a pokusit se jich v příštím příspěvku vyvarovat (nebude to hned, ale časem 100%) Nabízím schopnost vytvořit postavu s pečlivou historií, charakterem i vzhledem, snahu řádně popisovat akci, myšlenky i řeč. Po vás požaduji jen málo. Kvalitní, aktivní Q s dobrými spoluhráči, dobrým vedením, klidným a vyrovnaným chováním (občas mám nechápavé dny). Můj havrany uctivě očekává vaše černé opeřené společníky. Děkuji za pozornost. --------------------- Příspěvek č.10636 Meaple 6. září 2010 18:24:52 Nabízím postavu schizofrenického hobita zloděje do oficiálního questu. :) Dodám širší info. :) --------------------- Příspěvek č.10652 Fenra 10. září 2010 18:57:10 [b]Hele, ty tam...[/b] ozve se ti za zády. Když se otočíš, uvidíš za sebou dvě ženy - jednu mladou, druhou starší. [b]No jo, ty...Nevíš o někom, kdo by potřeboval pomoct, chápeš?[/b] zeptá se tě ta mladší a a druhá dodá: [b] No nekoukej se tak na nás.... Obě scháníme práci a to co nejrychleji![/b] Nabízím do questu dvě elfky zlodějky, každou úplně jinou. Jedna je mírná, stydlivá a zranitelná ale obratný a chytrý zloděj, druhá je zase dětským démonem, který je velmi nesnášenlivý, nafoukaný a sebevědomí. Pokud má někdo dost odvahy, aby jednu najmul, nechť mi pošle netopýra, havrana, kočku či jinačí havěť. Nabízím: *4457* Promyšlené charaktery postav, zajímavé a nepředvídatelné chování obou dívek *4457* Aktivitu min. jednou za 3 dny *4457* Znalost jazyka českého a slušné chování *4457* Poměrně dlouhé herní příspěvky Bohužel nic není zadarmo, a tak požaduji: *4457* Aktivní quest *4457* Zajímavý a do detailů dotažený herní svět *4457* Dobrého a slušného PJ či PJku --------------------- Příspěvek č.10654 Andoras 10. září 2010 21:00:00 Po dlouhé době přicházím s nabídkou postavy. Hledám místo ve kvalitním fantasy questu pro svoji postavu: Jméno: Andoras Povolání: Válečník (1) Věk: 27 S touto postavou jsem prošel a jako jediný přežil quest [u]Loringtonské Zvony[/u] (Bizarro) až do jeho konce. Historii postavy nebudu házet sem, pošlu ji Vám, PJ's na požádání. Mohu prozradit, že se jedná charakterově o záporáka. Co jako hráč nabízím: *4677* Kvalitní RP *4677* Příspěvky na úrovni, jak délkou, tak úpravou. *4677* Mohu se pokusit přispůsobit svoji aktivitu tempu questu. Andoras *22* --------------------- Příspěvek č.10676 Parbat 15. září 2010 19:17:12 Zdravím vážení Pj´s. Trpaslík Hotgar je již netrpělivý a hledá dobrodružství. Hledám oficiální quest, ve kterém si užiji spoustu zábavy. Na tempu mi nezáleží. [u][b]Co mohu nabídnout :[/b][/u] Určitě znalost pravidle na dobré úrovni. Schopnost vžít se do své postavy. Dokáži napsat dlouhý přízpěvek, ale mám raději kratší (aspoň dva odstavce) ve kterém nejsou napsány přílišné kraviny. Aktivitu klidně denní. Znalost českého pravopisu, POZOR! v přímé řeči snad nepíši nikdy spisovně ;-) [u][b]Co očekávám :[/b][/u] Kvalitní a propracovaný děj. Popis a Historii pošlu případnému zájemci ;-). Tak posílejte všechny své poštovní doručovatele. S pozdravem Parbat. --------------------- Příspěvek č.10701 Sorin 20. září 2010 16:56:30 Ahoj hledám nějaký oficiální quest pro elfa kouzelníka nebo hraničáře. --------------------- Příspěvek č.10703 Raito 21. září 2010 17:33:06 Pozdraveny buďte duše bloudící mlhami města Darkage. Dlouhá léta již bloudíte a v mlze jste ztratily cestu zpět do událostí mimo město. Nyní jste v dáli své pouti spatřili malé světýlko otevírající se brány do říše Andorasu. Otevírá se nábor pro jednoho člověka/elfa-válečníka do questu Decus Bellátor. Dobrodružství se po dlouhé době dalo do pohybu a chybí v něm jeden hráč. V případě dotazů a zájmů pište přes havrana. Děkuji. --------------------- Příspěvek č.10762 Badak 6. října 2010 13:02:57 Ahojte *88* Prosím moc bych chtěl do nějakého questu mam postavu záporáka a kdyžtak jestli by měl někdo volno v nějakém questu tak mi písněte na havrana... DÍk moc MaTTy alias Badak --------------------- Příspěvek č.10771 Kahuna 9. října 2010 16:43:57 Zdravím všetkých hráčov, práve sa otvárajú brány do questu [b]Satumar[/b]! Jedná sa o dobrodružstvo z prostredia pochmúrneho sveta Warhammer 40.000, ktoré sa odohráva na planéte Satumar, kde došlo k "mimoriadnej situácii". Staňte sa členom vyšetrovacieho týmu Inkvizície, ktorý má objasniť, čo sa tam dole deje a pokiaľ možno, celú situáciu vyriešiť ... kým nebude neskoro. Vytvorte si postavu podľa prvého príspevku v Queste a následne sa spolu s ostatnými ponorte do ponurého hororového príbehu. [u]Čo by som chcel po hráčoch:[/u] [tab][tab]+ Aspoň nejakú znalosť sveta Warhammer 40.000 [tab][tab]+ Priemernú aktivitu raz do týždňa [tab][tab]+ Postavu: človek bez povolania [tab][tab]+ Hráčov, čo sa po pár týždňoch na quest nevykašlú. Do Vašej správy o postave prosím pripíšte nasledujúce informácie: V SKRATKE informácie o minulosti postavy, o svete, z ktorého pochádza a čo viedlo k tomu, že sa dostala pod kontrolu inkvizície. Taktiež je tam podstatná vec, čo sa týka roleplay a to je motivácia postavy: Prečo slúži Inkvizícii? Teším sa na vašich operencov. --------------------- Příspěvek č.10774 Ciri 12. října 2010 16:54:29 Nabízím svou postavu Elizabeth_Seris. Vzhled: Dlouhé černé vlasy a uhrančivě černé oči. Aspoň tak by se dala popsat barva jež zdobí mladou dívku. Ovšem postava také přidává své plus. Jsou již rozpoznatelné ženské křivky, ale samozřejmě ne tak úplně, ještě to chce čas. Obvykle má na sobě tmavě modrou minisukni a černé tričko. Kolem pasu mívá pásek modré barvy, spíše barvy nejhlubšího oceánu, a přezka je ve tvaru tří růží. Nádherně vyvedená práce. Také vysoké šněrovačky pod kolena barvy přezrálého šípku, mají svůj vliv na celkový vzhled. +Elizabeth je z dětského domova +Historii a charakter pošlu pokud bude zájem Ciri --------------------- Příspěvek č.10777 Stroskotanec 13. října 2010 13:25:17 Ak sa najde PJ resp. PJ-ka, ktory(a) potrebuje druzenika, tak by ma potesilo, ked by som dostal sancu. Dlhe roky som PJoval, posledne roky po nete, a mam chut si uz konecne zahrat svoju vlastnu postavicku. Nezalezi mi na tom, co to bude zac, hlavne aby to malo pozitivne presvedcenie. Online som hlavne v praci, ale i mimo nej som castokrat pripojeny cez mobil. PS: Nepouzivam diakritiku... Dufam, ze to nebude problem.. --------------------- Příspěvek č.10781 Nonsence 14. října 2010 18:35:57 Nostalgie, děvka jedna... nevede někdo ze staré party questík?:-) Adam Bailey by si zahrál --------------------- Příspěvek č.10786 Ciri 16. října 2010 20:06:26 *4404* Nabízím následující postavy do questů: *5749* 1. Arane_La_Nalana, člověk, 14let -sirotek, nemilý zážitek z dětství 2. Elannia, člověk, 14 let, hodí se spíše pro questy ve vesmíru -sirotek *5748* 3. Elizabeth_Seris , člověk, 14 let -sirotek, vychována na venkově 4. Maryn, člověk, 16 let -historie na přání *5766* 5. Meris, člověk, kouzelnice, 16let -No coment 6. Reaska, člověk, hraničářka, 16let -osiřela *5747* 7. Sofee, člověk, 13 let - historie na přání 8. Tareel, člověk, 23 let (muž) -happy *5783* 9. Warikana, člověk, 19let -historie se bude upravovat Tak tohle je nabídka mých postav, které jsou bez questu. Kdo by měl zájem může mi napsat. U většiny z nich je nádherná a pořádně udělaná historie. Každá postava má svůj jedinečný charakte a já za postavu dokáži hrát. Případně Havrany směřujte mě, Ciri *1211* --------------------- Příspěvek č.10789 Mystrmario 17. října 2010 16:02:29 Nabízím postavu Arthase ještě hodného nemrtvím se muže stát ve hře --------------------- Příspěvek č.10803 Ciri 21. října 2010 19:26:41 Princezna stojí u okna a dívá se na zářící noční Tokio. Sleduje pochybující se auta a zhasínající se světla kanceláří. Na nebi je krásně vidět měsíc, který dodává všemu zajímavější nádech. Jsou nádherně vidět jednotlivá souhvězdí, ale nebe se pomalu zatahuje. Náhle se rozletí dveře a do místnosti se vpotácí princeznin mladší bratr Aris. [b],,Mirinie, tam venku. Začala vzpoura.“[/b] Vydechne a pak se svalí v bezvědomí na zem. [b],,Mladý pane.“[/b] Do místnosti v běhnou tři muži. Jeden má černé vlasy a dva tmavě hnědé, k tomu se jednomu z nich táhne po obličeji velká jizva. Třetí vezme chlapce do náruče a druzí dva pokleknou před princeznou. [b],,Má paní.“[/b] Promluví první. [b],,Musíme Vás dostat do bezpečí. Pojďte s námi prosím.“ [/b] [b],,Nejdřív mi řekněte co se děje!“[/b] Pronese princezna se známkou překvapení, ale její hlas je velice silný a odhodlaný. [b],,Upíři v hrázi se bouří.“[/b] Pronesl druhý muž. ,[b],Nevíme proč, ale jistě zatím stojí někdo, kdo zabil Vaši matku.“[/b] Pronese opatrně a s úctou. [b],,Nemůžu dopustit aby utekl. Ohrozily by tak lidskou populaci.“[/b] Otočí se k oknu a koukne do ulic. [b],,Musím tomu zabránit dříve než bude pozdě.“[/b] Tiše se podívá na hodiny, které nyní ukazují 23:58. [b],,Blíží se půlnoc. Potřebujeme shromáždit co nejvíc našich lidí. Potřebujeme také vůdce, kteří povedou jednotlivé se skupiny.“ [/b] [b],,Již je sháníme, Princezno, ale nyní prosím aby jste s námi odešla do bezpečí ostrovního sídla.“[/b] Promluvil dosud mlčící třetí muž. [b],,Dobrá, ale pošlete do ulic, dvacet našich nejlepších jednotek. Ať se snaží zabránit zbytečnému krveprolití.“[/b] -------------------------------------------- [b]Ano, tímto začíná nábor do Q. [i]Spojení se světlem[/i][/b] Všem, které to zaujalo, mohu nabídnout kvalitní příspěvky PJ(mě) a přehlednost, samozřejmě mou aktivitu atd... [i]A co vlastně hledám? [/i] *5756* Nejlépe rasu člověka (může být třeba i elf, nebo cokoliv jiného. Záleží na Vás, netrvám na člověku.) *5756* Opravdu nejlepší by bylo, kdyby postava byla nějaký dlak (jako vlkodlak, liškodla,...) [u]Samozřejmě, být nemusí!!![/u] *5756* Snahu od hráčů *5756* Někoho, kdo se na to nevykašle Nemusí být rozsáhlá historie, ale požaduji propracovaný charakter a vzhled postavy. (Pokud budete mít postavu dlaka, tak v lidské i dlakovské podobě ;D) S případným zájmem se mi hlašte do soví pošty a doufám, že naplním všech deset míst, které nabízím. S pozdravem Ciri *1211* --------------------- Příspěvek č.10810 Ciri 23. října 2010 14:12:15 [i][b]Brány se pomalu dozavírají a vytvářejí tak prostor, kterým se proškrábou pouze nováčci.[/b][/i] *5749* Ptáte se co? Slyšeli jste dobře. Brány jsou otevřené pouze pro nováčky, takže doufám, že vás bude co nejvíc. Mamča Ciri se o Vás postará. (Mamča?? Já nejsem ani zdaleka plnoletá.) *5763* Takže pokud máte zájem, tak mi napiště havránka. --------------------- Příspěvek č.10818 Mirador 25. října 2010 17:33:23 Nábor do neoficiálního questu [b]Kletba Hromověže[/b] [tab][i]Obloha se celý den pomalu zatahovala a ve vzduchu byl cítit pach deště. Nyní se konečně rozpršelo a to bylo doprovázeno hlasitým burácením bouřky, která se chystala prohnat přes krajinu. Slunce je ukryto za masivy mraků a ze severu vane studený vítr. Jak údery blesků začínají šlehat z oblohy a spájet ji se zemí, potřeba najít si úkryt začíná být nutnou. [tab]V dálce před vámi se do výšky tyčí velká mohyla, která je osvětlována častými údery blesků. Vypadá to, že je z kamene a že je dost pevná a slézat ji v tomto počasí by bylo šílenství. Ale možná jsou někde pod ní nějaké volné vchody, které by mohly být před bouřkou dostatetčně bezpečné. Zatím je to jediná možnost, kde přečkat počasí.[/i] ------------------------------------ [b]Info:[/b] Hledám čtyři až pět postav jakéhokoliv povolání a rasy. Od hráčů nevyžaduji expertní výkony, ale také chci, aby to mělo alespoň nějakou úroveň. Rozhodně bych nerad hráče, kteří se zezačátku jeví jako velmi aktivní, ale po chvíli je nutné je do toho kopat nebo v tom horším případě vyhazovat. Historie není nutná, ale pokud má hráč postavu, u které má už vymyšlenou minulost, je dobré mít to tam napsané. Případní zájemci nechť se ozvou na havrana. [tab]S pozdravem [i]Mirador[/i] --------------------- Příspěvek č.10821 KriKet 26. října 2010 19:07:32 vemte mne nekdo do questu --------------------- Příspěvek č.10822 Bliss 27. října 2010 01:40:59 Hledám nějaký quest, takže bych Vám ráda představila mojí postavu: Historie: Mé jméno je Izabela.Pocházim z ostrova Isatur, byl to krásný prosluněný ostrov, který byl bouhžel zníčen po zásahu meteoritů, nepamatuju si tu událost, pouze se mi vybavuje lidský strach, v té době jsem ho poprve zaznamenala. Naštěstí má rodina přežila. V dětství jsem se věnovala spousta jazykům. Jsem rozpačitá, někdy příliš umíněná, ale hlavně odvážná, nevím jestli je to tím že jsem se narodila přímo v den kdy naše nebe bylo pokryto žhávými meteority, vlastně mám schopnost, která mě děsí a bojím se o ní mluvit nahlas.... Vzhled : Očima by zvládla prolomit led, jejich tmavěmodrá barva znáčí nenávist a smutek, její pleť je hedvábná a ošlehaná větrem z útesů na kterých trávila volný čas. Na sobě mívá košili z hedvábí, která jí odhaluje jemné ramena, nohy jí kryjí černé kalhoty, ale vžádném případě se neobejde bez hábitu ze stříbrných lišek, mívá kapuci ze která ještě víc nahání strach její oči.Při ruce má meč s briliantovou čepelí a na zádech luk se šípy, který si nesou její erb rodu.... Na krku nosí řetízek s přívěškem minulosti je to úlomek meteoritu smaragdové zářivé barvy, někdy mam pocit jako kdyby v něm tepalo mé srdce tak čistě a křehké, nahání mi ten pocit husí kůži...... Pokud by se Vám něco nezdálo na historii ráda jí pozměním, budu se těšit na Vaše havrany....:)) --------------------- Příspěvek č.10830 Paradise 29. října 2010 14:40:38 Zdravím Právě se otevřely dveře do nového světa moří a ostrovů nenechte si tuto šanci ujít. Podíváte se do hlubin moře a do prastarého Egypta neminou vás ani katakomby na Ostrově mrtvých , také nebo budou bitvy na souši či na vodě a také na život a na smrt mezi tebou a vodou nebo ohněm . Jedinečný příběh čeká jen na vás tak mi pošlete ptáka a místo je vaše. Co hledám: Rasu pouze člověk a elf Povolání žádné ( Pak přidělím) A hráče s chutí do hraní a také aktivitou jednou za den Co nehledám : opak toho co hledám a také vulgární hráče hráče kteří jsou rádi samostatní Těším se na vaše opeřence Historii a popis pošlete po opeřenci Předem díky Paradise --------------------- Příspěvek č.10852 Pavettka 5. listopadu 2010 10:07:25 Místem zavoní nějaký pálící se bluf a vejde ona. Tentokrát vlasy zacuchané do dredů, ve kterých jsou šroubky, matky, pružinky či vpletené vlasy jiných holek, co měly smůlu a byly slabší. Pravý malíček má v improvizované dlaze. Její úsměv je plný sarkasmu a nadhledu. Chybí v něm pár zubů, ale zuby, které má, jsou silné a schopné trhat syrové maso. [b]“Tak, děcka, zase se potkáváme.“[/b] Pohodí hlavou a odklepne si z cigarety balené v ještěrčí kůži. [b]“Mám tu jednu fušku....“[/b] [b][u]PÍSEČNÁ BOUŘE[/u][/b] [b]“Neoficiální brůžo, PJ na pěst a příběh plnej beznadějný touhy žít. Prostě existovat.“[/b] Odhodí cigaretu, zatípne ji těžkou botou s okovanou špičkou a vezme si do ruky hasák rozměru sakra-to-je-velký. [b]“Svět už se nezabejvá krásou Mona Lízy, nekochá se půvabem siestových pikniků, jen se snaží přežít, třeba čeká, že se něco změní, že bude líp... lidi sou podělaný optimisti.“[/b] Vydechne a potěžká svou zbraň, které s láskou říká „Mazlík“ nebo „čistítko“. [b]“Původně sem vám chtěla nachystat něco jako Equilibrium, ale řekla sem si, že by to mohlo bejt moc velký sousto, takže zkusím tohle... Hrajte si na mým písečku, prostě to zkuste. Buďte humanoidy, který ví, že život bolí, ale zároveň i oni sou silný osobnosti, co si nenechaj všechno líbit. Zkuste si bejt pevný ve svým jednání, bejt ostrý a neohlížet se tak moc na druhý... Tohle nebude klasická hra, budete družinka plná jednotlivých skvostů. Nikdo vám neříká, že dojít do konce musíte všichni. Nikdo vám neříká, abyste brali ohledy na druhý, jen... myslete a přežijte.“[/b] Starostlivě se podívá na budoucí hráče. [b]“Nechci lidi, co potřebujou věci vysvětlovat. Nechci lidi, co si myslí, že dokážou být dobrými munchkiny a už vůbec nechci lidi, co čekaj, že já je budu bavit. Příspěvky 1x týdně. To znamená, že pokud máte neustálý problémy doma, musíte se učit nebo cokoliv jinýho, tak se na to vykašlete, protože pak budete jen nepříjemný na lidi, co tohle pravidlo respektujou. Ještě se ti nerozpustila čokoládička? Ou Key, tak přijď!“[/b] [i]Vopovažte se vy, co už tu máte reklamu jí hned dát před tu mojí, lidi nejsou slepý a mě to dost irituje...[/i] --------------------- Příspěvek č.10855 Laurita 6. listopadu 2010 09:19:49 Dobrý den připravuju Quest Odlišné světy ,Bude to o tom že se do sebe zamilují Vlkodlačí princezna Akira a upíří prin Hairo což se vůbec nelíbí jak vlkodlakům tak upírum ,proto se je snaží za každou cenu oddělit a vyvolají tím válku ,na stranu vlkodlaků se přidají trolové,hobiti a elfové a na stranu upírů démoni,duchové a čarodějové , ado toho všeho se začnou plétst i lidé protože to v nich vyvolá hrůzu a mnoho lidí se stalo obětí. Kdybyste měl někdo zájem ozvěte se . Jo omlouvám se všem co se přihlásily do mého questu kapela bohužel se nerozjel tak ho ruším,tenhle se snad rozjede.Jo zatím čekám na založení tak bych když tak pak ještě dal vědět. Jo vaše postava musí být buď vlkodlak,upír,čaroděj,démon,duch,hobit,elf,trol nebo člověk . Jo je jedno jestli to bude muž nebo žena,ale měl by být tak od 16 let mladší ne taky by neměl být moc starý ,a měl by mít nějaké zkušenosti z boje pokud je vlkodlak upír,démon,duch,čaroděj,trol,hobit nebo elf,jo člověk by se ale taky měl umět alespoň trochu bránit. --------------------- Příspěvek č.10858 Laurita 6. listopadu 2010 13:02:30 ZMĚNA KAŽDÝ SE MUŽE PŘIDAT NA JAKOU STRANU CHCE BUD K UPÍRUM NEBO K VLKODLAKŮM!!! --------------------- Příspěvek č.10885 Pavettka 9. listopadu 2010 12:54:04 Vejde opět ta samá zrzka s těma dredama tlustšíma než vypasený moučný červy a hraje si s otevřeným nožem. Zkušeným je jasný, že se pokouší překonat dětskou pojistku, která funguje na kdovíjak primitivním stylu. [b]“Do [u]PÍSEČNÉ BOUŘE[/u] Přibyly tři příspěvky, abyste si vy, kerý si nejste jistý, udělali náhled na hru. Chtěla bych ještě tak dva odvážlivce, aby to mělo nějaký grády. Aneb NÁBOR POKRAČUJE!“[/b] Zvýší hlas, protože právě omylem překoná pojistku a čepel jen taktak mine její palec. Zazubí se nad svou malou výhrou a zase zmizí ve stínu. --------------------- Příspěvek č.10886 Laurita 9. listopadu 2010 19:34:50 Lidi spíš bych ten potřeboval vlkodlaky a ostatní rasy než upíry. --------------------- Příspěvek č.10887 Dyrim 9. listopadu 2010 20:51:55 Řekla jsem si, že to zkusím, takže... Chtěla bych nabídnout svou alchymistku [b]Ariadnu[/b] do nějakého oficiálního questu.Každý má nějakou tu postavu, která mu přiroste k srdci a kterou si piplá. U mě je to tahle. Dotáhla jsem ji na čtvrtou úroveň, a proto bych byla ráda, kdyby se k ní tak také chovali. Má už docela dost za sebou, zkušenosti jí nechybí a i nějaký ten majetek vlastní. Charakter a historii jsem na požádání ochotná zaslat. S pozdravem Dyrim *4422* --------------------- Příspěvek č.10888 Mystrmario 9. listopadu 2010 21:05:14 Zdravém zdravím duše. Belar Safiron Edeir se již dlouho zdržel v krčmě. Zde zažije hodně dobrodružství, ale hledá quest kde by mohl ukázat co v něm je. Věk 14 let Povolání-Kouzelník, Alchymista, zvěromág(Nebojte pořád není žádný suprhrdina) Historii někdo zná ale pokud ne ozvěte se a pošlu vám jí Vzhled. Opět po havranovi. Doufám že Belar najde hezký quest kde ho příjmou. --------------------- Příspěvek č.10913 Fenra 15. listopadu 2010 14:34:43 Zdravím všechny obyvatele DA, tentokrát však chci oslovit obec PJskou. Po pár dobrodružstvích, které se nijak moc nevyvedly, se tři postavy vzbouřily a momentálně vykřikují cosi o "rovnoprávnosti a znevažování". Proto jsem se tedy rozhodla nabídnout vám všechny tři k zapůjčení do questu. A kdože se vám vlastně nabízí? *68*Má nejmilovanější a opečovávaná postava [b]Duarel[/b], s mnoha klady a zápory - povolání zlodějka, rasa elfí (pravděpodobně) - zcela nevinná a nezištná dívenka. *68* Dívka s netušenými možnostmi, ale bídnými kořeny - vesnická zlodějka [b]Jojo[/b], která má dvě různé tváře. *68* Klasický produkt druhého tisíciletí - náctiletá holka z bufáče [b]Lauren Evansová[/b], která nemá problémy s všelijakými změnami a rozmary bohů. *68*A nakonec nová mužská postava - [b]bezejmený charakter[/b], o kterém ani já nevím všechno. Připravený na změny. To je vše, drazí přátelé a pamatujte - poštovní tarantule neberu, fuj. --------------------- Příspěvek č.10916 Pavettka 15. listopadu 2010 19:27:42 Před obličejem si drží malé štěňátko s hlubokýma psíma očima, takže málem asi tak pětkrát zakopne. Naštěstí to ustojí. [b]“Ehm… Zdravim.“[/b] Zaskřípá hlas zpoza štěňátka. [b]“Já tu hledám ofiko PJe, zas mě to nějak nedá a ráda bych brůžo, který se hejbe ve středu oficiality. Můžu nabídnout sebe, popřípadě tohle štěně…. Aktivitu 1 za týden či 14 dní Neumim psát přímou řeč… chvílema sem vulgární… budu hrát, co mi schválíte… Chtěla bych si zahrát něco atypickýho, ale jako přesnější představu nemam.“[/b] Pokrčí rameny. Štěně neurčitě zaúpí a je mu zamáváno pravou tlapičkou. Teprve, když je z větší části pohltí tma, položí štěně na zem. V tu ránu jí na ruku slétne velký havran. Sotva usedne, chytne ho za zobák a tiše mu pošeptá: [b]“Opovaž se zakrákat never more!“[/b] --------------------- Příspěvek č.10919 Uziel 16. listopadu 2010 19:20:32 Slyšte, slyště máte už po krk fantasy nebo si alespoň chcete vyzkoušet quest, kde slovo magie znamená maximálně výplod nějaké pověry. Rádi byste procvičili svoje mozkové závity nebo alespoň zjistili, jak dokážete rozlouzknout hádanky, které se vám postaví do cesty ? Tak to jste možná narazili na ten správný quest, na quest [b]"Záhada v Ravensville"[/b]. Proč se tak jmenuje a co je to za záhadu, je mi taky záhadou. Ale dál, pokud máte opravdu zájem, zájem zjistit, jak chytré máte hlavy, jak to vypadá, když situaci musíte vyřešit jinak než ohnivou koulí, salvou šípů nebo smrští čepelí, pak mi napiště Havrana se zprávou [b]"[u]Záhada[/u]"[/b]. Poté ode mne dostanete podrobnější informace. [b]Co bych rád ?[/b] - Aktivitu na foru, plus přispěvek 1-2 za 14 dní. -Práci s textem. (Tím myslím, abyste trocha projížděli i detaily v předchozích příspěvcích) -Viděl vaše úvahy (Rád bych totiž viděl, co se vám odehrává v hlavě. ) -Komunikaci ( Je to pro mne něco nového, stejně jako pro vás. Proto si stěžujte namítejte a ptejte se na podrobnosti. Rád vám vyhovím, když to bude možné.) [b]Co nechci ?[/b] To vám asi dojde. Taková ta klasika : Povaleč, nervič, vulgarita, někoho kdo to hned vzdá, protože se mu to nelíbí nebo že se mu zdá, že mu to nejde. [b]Co doporučuji:[/b] Už zmíněná práce s textem, spolupráce a pěkné RP. Toť vše uvidíme se u soudu. --------------------- Příspěvek č.10930 Celadrius 20. listopadu 2010 12:39:14 Zdravím všechny bytosti žijící v podzemí, kam světlo slunce nezavítá a nikdo o něj ani nestojí. Nabízím jedno až dvě místa do neoficiálního Questu "Podtemno" Hra je již nějaký čas rozjetá, ale bylo by velmi jednoduché další postavu/y uvést do děje. Nejraději bych byl za postavu hlubinného gnóma či trpaslíka, ale dalšího Drowa klidně taky vezmu. Popřípadě si můžete vymyslet téměř cokoli, co by mohlo žít v jeskyních podtemna. --------------------- Příspěvek č.10940 Uziel 22. listopadu 2010 21:12:03 Stále probíhá nábor do questu "Záhada v Ravensville" . Ve vyšetřovatelském sboru dominují ženy. Proto sháním nějaké statečné detektivy, kteří by trochu vyrovnali síly. O info si pište mně nebo se podívejte na vývěsek na předchozí stránce. --------------------- Příspěvek č.10943 Wolf.wings 23. listopadu 2010 13:48:00 V krčmě po večeru, jak to tak bývá, pokud není pátek, byl docela klid. Snad až na jednu podivnou postavu, sedící v koutě..Možná potulný rytíř, možná dobrodruh, kdo ví. Jisté je, že dotyčný nepatří mezi nějaké špinavé lapky či prodejné hrdlořezy. Přeci jen, honosit se vcelku drahýma a elegantníma zbraněma nemůže jen tak někdo. Nemluvě o jisté barevnosti, že by tedy lancknecht anebo jiný žoldák? Dotyčný si prohrábl vousy a delší vlasy a jen vyhoukl na někoho, kdo zrovna seděl vedle něj..[b] "Ne, vopravdu nekecám..Celý město zmizelo a jen já a pár holek sme přežili. Prostě převrat, chápeš?Spiklenci a tak.."[/b] a umocnil to lehkým naznačením rukama. Holt rozmáchlá gesta k tomuto způsobu života asi patří. Dveře do hospody se nakonec otevřeli docela rázně. Aby také ne, když je otvírá městká hlídka v plné parádě. Ne že by to našeho cizince nějak vylekalo. Jen se lehce odsunul od stolu..[b] "Gerharte z Schwartzwaldu, jménem zákona Království, stůj !"[/b] ozvalo se krčmou a náš cizinec v zbroji jen odpověděl,s přidrzlým úšklebkem...[b] "Víte, zrovna sedím, kapitáne a jsem dneska jaksi rozlenostněný. Navíc, nejsem si vědom toho, že bych spáchal nějaký zločin..."[/b] Kapitán několika kroky přistoupí rázně k stolu a jen na něj hodí dopis s pečetí, které dominuje vlčí hlava..[b] "Kdybys neměl tak vlivný rodiče, dal bych tě sebrat, až zčernáš..Ale neboj, jednou přijde můj čas, pse..."[/b] procedí kapitán mezi zuby,avšak jediné, čeho se mu dostane je milý úsměv..Proto se také naštvaně otočí a odejde i s svým doprovodem pryč, potírat zločin. A nám nezbývá než otevřít obálku s pečetí... .................................................... Jak už to tak bývá, něco končí a něco začíná. Gerhartovi skončila jedna životní štace a tak hledá nová nejen dobrodružství. Rád bych, kdyby projevil zájem někdo z oficiální řady, protože se jedná o mojí jedinou "oficiálně" oexpovanou postavu. Co se týče nějakých rysů, jedná se o docela hrdého a veselého šermíře, s poměrně veselou minulostí a neortoxním přístupem k řešení problémů. [b] Co mohu nabídnout : [/b] *5774* Sebe? Chcete snad víc? Zahrnuje to aktivitu, gramatiku a ty věci okolo. --------------------- Příspěvek č.10952 Any 24. listopadu 2010 17:54:18 Stál jsem tam a mou tvář polévalo horko, oči zabodnuté, do tváře oné ženy. Byla tak mladá, nedávno ještě dítě. Kolikrát už jsem tento úkaz viděl, ale tohle bylo jiné, jeden by čekal nějaký křik, ale né. Ona ani necekla. Hlavu měla hrdě vztyčenou a její smagadové oči oplácely můj pohled. Rudé vlasy, barvy ohně, jenž pomalu spaloval její tělo, nechávaly vítr, ať si snimi hraje. Ale nebylo to tak, jako, že by si s nima vítr prostě hrál, bylo to jako by mu to dovolili, jako by měl tu čest právě on. Hleděl jsem na dívku a snažil jsem se zaslechnout nějaký sten, ale přes výkřiky občanů města, kteří kol hranice utvořili kruh nebylo nic slyšet. ,,Upalte ji!",,Zmije!",,Teď zaplatíš!" Zněly výkřiky, ale ona nic. Jen vzduchem se nesl pach spáleného masa a z jejích očí, plných zeleně, skanuly dvě rudé kapky. Tehdy jsem se poprvé za tu dobu, co dělám velitele krávovské gardy odvrátil. V hlavě měl jedinou myšlenku. Tenhle hon na čarodějnice už musí přestat! ________________________________________________________ _________________ Prosím o pozornost všech udatných bojovníků, kouzelníků, či mágů, jenž se nebojí bojovat. Neb se právě otevřely brány do neofi questu : Slzy Ormallinu aneb Kapky krve. Co hledám? : Hráče s chutí hrát : Hráče s alespoň průměrným pravopisem ( nikdo není dokonalý ) : Raději duše, než-li nováčky : Rasy všeho druhu, ale přecijen preferuji elfy a lidi *4* ( ale i ti ostatní mají nemalou šanci) : Povolání všeho druhu ( ale kouzelníků už mám dost )... i chmaták se mi hodí : Aktivitu minimálně 1x týdně, ale když budete psát častěji...zlobit se nebudu *414* Co nechci? : Lajdáky všeho druhu a potvoráky, co nedodrží pravidlo : PJ má vždy pravdu.( ale když bude vaše jednání odůvodněné, uznám svou případnou chybu) Co mohu nabídnout? : Zajímavý příběh a doufejme zdařilou (dlouhodobou) hru. čekám na vaše vypelichance *22**48**4* --------------------- Příspěvek č.10954 Drizzt 24. listopadu 2010 21:00:59 [b][i]Další zastrašování ze stran „Pavouků“! Kupec Mojmir s nervy v koncích.[/b] Během noci ze včerejšího dne na dnešek se několik členů zlodějské organizace Pavučina vloupalo do vily obchodníka Benjamina Mojmira a zanechala mu vzkaz v podobě dřevěné desky, na níž je vykreslen bílý obrazec pavučiny – poznávací znamení výše zmíněné organizace. (…) Podle důkazů se jednalo o tři pachatele, kteří přišli nejen zastrašit, ale s sebou si odnesli i několik cenných kusů dekorace. Nezastavila je ani dvojnásobná stráž objektu. (…) „Pavouci nikdy neudeří tam, kde to není doopravdy nezbytné,“ uvedl Benzema, Miramský vyšetřovatel, který se podílí na zajištění případu. Znamená to snad, že má Mojmir „pletky“ se zlodějskou organizací? Kam až se dostanou vlákna Pavučiny?[/i] Podobné zprávy se vyskytují stále častěji. Zdá se, že Pavučina je ve městě Miram na vrcholu. A já sháním do svého qestu, který nese jméno právě „Pavučina“, jednoho hráče. Nechám na vás, co si zvolíte. Zlodějíček (člen/nečlen Pavučiny), vrahounek (člen/nečlen), vyšetřovatel, náhodný svědek, prostě cokoliv. V tomhle směru mám jediný požadavek: Vaše postava se mi musí líbit. Uvítám historii, charakter i vzhled. Pokud si vymyslíte vlastní příhodu, jak jste se připletli k Pavučině, tím lépe. Aby jste mi to poslali havranem, ani připomínat nemusím. Moje požadavky: -aktivita 1x týdně, -příspěvky na úrovni, -rasa jen člověk, elf, hobit (Morčátko, u mě hraje za skřeta, prosí o skřetici, tak když bude -nějaká hodně vydařená, vyhovím mu), -povolání zloděj, popř. Bez povolání a pak se dohodnem. Určitě jsem na něco zapomněl, tak dotazy a připomínky buď v krčmě nebo na havránkovi. Tak zatím, tajtrlíci, těšim se... --------------------- Příspěvek č.10955 LordExoford 24. listopadu 2010 21:21:10 Hledám quest pro začátečníky moje jméno zní Nordeus --------------------- Příspěvek č.10959 Dyrim 25. listopadu 2010 18:36:46 Byl by zájem o quest postavený na Animě, respektive zná ji tu někdo a umí ji? (Anima RPG) Stačí, když mi pošlete do pošty, zda ano nebo ne. Díky Dyrim *4422* --------------------- Příspěvek č.10962 Nirlem 26. listopadu 2010 05:05:17 [tab]Co kdybyste žili ve světě klasického DrD? Co kdyby do tohoto světa před časem přiletěli gnomové na vzdušných strojích a přinesli do něj své technické vynálezy? Co kdyby nedávno jeden gnom vynalezl stroj, díky němuž lze cestovat skrze paralelní světy o kterém nikdo neví? Co kdyby hledal dobrodruhy, kteří by pro něj ty světy zkoumali? [b]Pozor![/b] Nábor do neoficiálního questu "Na křídlech gnomova aeroplánu" stále pokračuje!!! Klidně příjmu i jednoho začátečníka, pokud bude splňovat podmínky napsané níže. [b]Požadavky:[/b] [b]Hledám už jen postavu zlodějky[/b], zaklínače již mám! Tímto se omlouvám ostatním zájemcům o tuto postavu, a těším se na možnost společné hry v jiném dobrodružství. [tab]Postava je náhradou za postavu a to sice za postavu zlodějky Chipy. Vzhledem k tomu, že postava hrála doposud sama mi záleží pouze na tom, aby povolání bylo zlodějka, pohlaví žena a přesvědčení nebylo zlé a rasa byla člověk, jinak Vám nechávám zcela volnou ruku ve vaší kreativnosti, takže pokud Vás tato postava zaujala, zašlete mi její historii a charakter. [tab]Dále vyžaduji znalost pravopisu, popřípadě, pokud pravopis neovládáte, tak psaní příspěvku v editoru s korekcí gramatických chyb. [tab]Po přijetí postavy Vám zviditelním šepoty pro postavu za kterou budete hrát a budu vyžadovat, abyste si je přečetli. [tab]Aktivita questu 1/ 7 až deset dní. Případná delší neomluvená aktivita bude řešena vyhozením postavy z questu. [tab]Délka příspěvku minimálně 5 řádků (samozřejmě mimo rozhovorů) [tab]A to je asi tak vše, co chci *3*, takže horlivě očekávám vaše havrany a těším se na společnou hru. Nirlem*1277* --------------------- Příspěvek č.10966 Any 26. listopadu 2010 22:05:32 [b],,Proklínááááám!"[/b] zazněla nedokončená slova z úst mladé dívky, než ji nadobro umlčeli. A to jen proto, že chtěla pomoci své sestře. Jen jedna osoba v temně modré, ošoupané kápi spolu s bílým havranem na rameni němě stála a hleděla na obě zmírající dívky, než se zahleděla z velitele královské gardy na nebe plné havranů. [i][b],,děkuji všem hrdínům, jenž nám chtěli pomoci a zúčastnili se náboru do questu Slzy Ormallinu, aneb Kapky krve. protože brána, co dělí náš svět od toho vašeho se nyní zavírá. Ale neodcházejte, vaši pomoc čekáme příště."[/b][/i] A havran z jejího ramene se vznesl do oblak ke svým druhům --------------------- Příspěvek č.10969 Dyrim 27. listopadu 2010 14:21:04 Tak jo zkusím to ještě jednou... Tři postavy toužící po dobrodužství. Každá jiná a doufám i jedinečná. Hledají aktivní (ale ne přehnaně jednou do týdne je tak akorád, i jednou za dva) quest s kvalitním příběhem. *4422* Sličná elfka alchymistka s vědomostmi i v oboru léčení, vlastnící malý podnik ve městě, odkud by ale ráda odešla. *4422* Mladá žena, která před necelým rokem dostudovala válečnickou akademii a rodiný podnik není pro ni a tak hledá nějakou tu práci v oboru. *4422* Mladá šlechtična, které jedna tragická událost změnila celý život a ona se tak dostala do postavení, kdy musí utíkat před zákonem, ovšem s naditými kapsami a dýkou pod pláštěm. Jestli vás kterákoli z nich zaujala není nic jednodušího, než mi poslat havrana a já na požádání můžu zaslat bližší info. S pozdravem Dyrim *2422* --------------------- Příspěvek č.10973 Elanius 28. listopadu 2010 10:55:41 Na vědomost se dává, že v qestu *90**90**90* [b]Trpaslíci vs elfové 2[/b] *90**90* se uvolnilo místo pro jednoho trpaslíka s libovolným povoláním. Jedná se o klasické DrD se skutečnou záplekou, trochou toho humoru a jednou specialitou.*4* Tou specialitou *5* je v tomto qestu poprvé vyzkoušené *1338* neoficiální expování . Za neoficiální *5* expy *5* si můžete navyšovat *3178* úroveň a učit se nové dovednosti *4* nebo nová kouzla *1338*, pochopitelně všechno jen neoficiálně. *1375* Tyto zkušenosti a dovednosti vám pak v tomto qestu mohou značně pomoci a v qestu získané dovednosti, úrovně a zkušenosti můžete využít později v dalších dílech Trpaslíků vs elfů a nebo v kterémkoli jiném mnou vedeném qestu (k aplikaci tohoto systému mělo dojít ještě u Rommela a KingKarazhaneho, ani v jednom případě se však bohužel ještě systém spustit nepodařilo a tak zatím jediným qestem s tímto speciálním vylepšením zůstávají *90**90**90* [b]Trpaslíci vs elfové 2[/b] *90**90**90*). *1*Takže, co nabízím: *1*Klasické DrD. *1*Nějaký ten humor. *1*Zábavu. *1*Velkou PJ aktivitu. *1*Kvalitní PJ příspěvky. *1*Neoficiální expování. *1*Zápletku. *1375*Co chci: *1375*Aktivitu alespoň 2 x týdně. *1375*Smysl pro humor. *1375*Rasu trpaslík. *1375*Alespoň trochu slušné příspěvky. *496*Co nechci: *1342*Nesmrtelné postavy. *1342*Hráče, co se na qest vykašlou po dvou týdnech. Toť vše, kdyby měl někdo zájem, nechť se mi ozve na opeřence. S pozdravem Sir Samuel Elanius. --------------------- Příspěvek č.10975 Zipp 29. listopadu 2010 09:19:03 Nabízím tyto postavy do questů. Zipp: Elf Hraničář. Povýšený a namyšleny. Avšak znalý a moudrý. Thornis: Trpaslík válečník. Ukvapený a bojechtivý, avšak s dobrým srdcem. Galadel: Člověk kouzelník. Mladý a nezkušený. Často dělá ukvapené názory. Chrarakter a vthled bych poslal Havranem na požádání, pokud by jste chtěli i historii není problém. Kdyby měl nějaký PJ zájem (ofi, či neoficiální) at napíše havrana :) Zipp --------------------- Příspěvek č.10980 Rohi 30. listopadu 2010 19:36:24 Vyhlasujem nábor do questu [u][b]018. Prirodzený výber[/b][/u]. Išlo by o nadviazanie na už existujúcu postavu - [b]elfka, kúzelníčka, zameraná na liečenie[/b] plus stanovená história, ale charakter, popis a výbava by boli vaše vlastné. Takže požadujem [u]bezpodmienečne charakter a popis,[/u] história je bonusové plus. Bližšie informácie poskytnem vybratému záujemcovi, môžem ale prezradiť, že sa jedná o pomerne neobvyklý príbeh, ktorý priviedol hráčov do veľmi napínavej situácie, na ktorý potrebujem čo najskôr náhradu. Môj havran je vám k dispozícii. S pozdravom, Rohi. --------------------- Příspěvek č.10981 Barburyba 1. prosince 2010 17:14:25 [b]QUEST[/b][u] poklad sebe sama[/u] "Vesnice uprostřed divočiny, proč tam je?... a Proč mám jít zrovna tam?" Říká si zrovna každý z pěti tvorů kteří obdrželi dopis. [i]Dobrý den, jelikož vás již dlouhou dobu pozoruje mé malé očko chtěl bych vás požádat o navštívení Falconwing, jistě jste o ní již slyšel/a, pokud ne, tak je to vesnice uprostřed Tmavých hor, pokud tuto žádost neuposlechnete, nechtějte zažít moji zlost. Váš Lucas von Falconwing [/i] -------------------------------------------------------- ------------------------- -------------------------------------------------------- ------------------------- *5748*CO CHCI: -slušné hráče, postavy nemusí být tak slušné. -jakékoliv povolání, rasu -čím zajímavější charakter, historie a vzhled tím líp -aktivitu - dohoda *5764* CO NECHCI: -nebudu se hádat s hráčem pokusíli se o to, letí, avšak uznám svojí chybu -hráče bez jakéhokoliv normálního zpusobu psani češtiny. ve slovenštině se moc nevyznam ale tak snad bych neco malo rozumela . a takovy ty veci co nechtej ostatni , nebudu je opakovat --------------------- Příspěvek č.10987 Matob 2. prosince 2010 10:28:54 [b]"Nabízím vám práci. Ale nebude to procházka růžovým sadem, stačí jedna malá blbá chyba a budete mrtví. Záleží jen na vás, zda to koupí jen jeden, nebo prostě všichni naráz. Hodně tuhých typů to zkoušelo před váma, no ale protože sem tady, asi si domyslíte jak dopadli."[/b], ušklíbne se chlapík s ošklivou jizvou přes obličej. Hledám dobrodruhy do zcela nového guestu Murzaího hrobka. Půjde o nalezení pokladu v pyramidě plné nástrah, ve kterém se bude umírat za každým rohem a sehraná parta bude důležitější než silné individuality. Nabízím odpovědi cca 1x za týden (z mě strany), napětí, akci a samozřejmě (jak je mým zvykem) dávku humoru - a to i pěkně černočerného. Prostě procházka dungeonem za světla loučí (aspoň zpočátku) pro pěkně tuhou partičku. Chceš se vydat do útrob pyramidy? Pak mi napiš havrana. Kritéria: - postava by měla mít alespoň skromnou historii dobrodruha, ovládat zbrań nebo pár užitečných kouzel, nebo mít prostě jinou schopnost užitečnou v podzemních kobkách (tj. do havrana mi hlavně napište, čím může družině přispět). - příspěvky by měly dávat smysl a nervat můj jemnocit pro jazyk na kusy Dveře Murzaího hrobky jsou otevřeny i nováčkům, počet postav dle dobrodruhů, kteří mě zaujmou (minimum 4). [b]"Tak co, chcete to zkusit?"[/b] --------------------- Příspěvek č.10992 Norfes 2. prosince 2010 17:46:02 Zdravím, zahajuji nábor do neoficiálního Q: [b]Křižácká výprava[/b]. Uvítalbych: [b]Člověk, Barbar, Trpaslík, Hobit[/b]. [u]a budto válečníci, nebo bez povolání[/u]. Děkuji. --------------------- Příspěvek č.10993 Sliver 2. prosince 2010 18:54:46 [tab]Otevírá se nábor do neoficiálního příběhu s názvem Tharionské tajemství. V kostce, co vás tam bude čekat a nemine. Tharion je větší usedlostí, pod kterou spadá několik vesnic a farem okolo. Stejně jako každá část země, tak i Tharionské území je podřízené panovníkovi země a musí odvádět daně. Ne jen ve finanční podobě, ale také ve formě jídla, plodin a produktů, které tato část země produkuje. Je tomu již několik měsíců, kdy se nedostavila žádná obchodní karavana s daněmi. Podle hlášení zvědů jsou lidé a celé území naprosto v pořádku. Jen z nějakého důvodu mají celou tu dobu v mysli to, že je pořád ten samý den. Zvědové byli poslání dvakrát v rozmezí dvou měsíců a pokaždé přišli se zprávou, že lidé žijí normální život. Až na fakt, že v obou případech jim lidé sdělili, že je pořád jedno a to stejné datum. Datum, které je podle aktuálního pět měsíců staré. Byla vyslána ozbrojené výprava. V odobí po zprávách první výpravy zvědů. Ozbrojená jednotka, která měla zjistit co se děje a záležitost vyřešit se nevrátila. Zprávy z druhé výzvědné akce udávají, že lidé z výpravy jsou nyní obyčejní lidé a žijí stejný život, jako obyvatelé Tharionu. Při pokusu vzít je zpět byli zvědové přistiženi a ze čtyř vyslaných zvědů se vrátili pouze dva se zraněními a na pokraji smrti. Tyto zprávy se šíří po celém království. A na přímou radu nejvyššího kouzelníka královské rady se král rozhodl nevysílat žádné další výpravy na toto území. Podle slov nejvyššího kouzelníka městu Tharion vládne cizí temná síla, nad kterou nemá moc nikdo v tomto království a bude tak nejlepší ji nechat být, když se nechová nijak agresivně a nepřátelsky. [tab]Tyto informae jsou už měsíc známé po celém království. Každý kdo o tomto ví se velkým obloukem vyhýbá těmto místům. Mezi lidmi se šíří pověry. Některé založené na pravdě, jiné zcela vymyšlené až nerealistické. Ale každá pověra má stejnou část. A to, že od minulého měsíce se ten, kdo překročí hranice Tharionu už nikdy nevrátí. I kdyby sám chtěl, tak ho to nepustí. Nikdo přesně neví, jak to lidé myslí. Názorů je hodně a většině z nich se nedá věřit. [tab]Vy, hráčí a hrdinové, budede uprchíli z vězeňského tábora. Při pronásledování strážemi se dostanete na území Tharionu, kde započne vaše cesta. [tab]Co po vás budu požadovat. Určitě mi nepište zprávy typu "chci do příběhu", nebo "vem mě prosím". Na takové zprávy ani nebudu odpovídat. Zašlete mi prosím na havrana historii vaší postavy současně s charakterem. Nezapomeňte uvést jméno postavy. Co se ras a povolání týče, tak si můžete zvolit co chcete. Přece zločinci jsou v každé rase. Také po vás budu požadovat aktivitu jednou týdně. Vím, že se blíží vánoce, zkouškové období na vysokých školách, ale jednou týdně, doufám, čas budete mít. A pokud ne, není jednodužší řešení než omluva. Přece vám nikdo hlavu za to trhat nebude. [tab]Co mohu nabídnout já vám ? Doufám že zajímavý příběh, kdy na vše budete muset přijít sami. Neobjeví se tam žádná zázračná postava, která vám tohle všechno vysvětlí, co se děje a co máte dělat. Můžu nabídnout nějaké logické hádanky. A v neposlední řadě i pocity strachu, beznaděje a zdánlivě neodvratné smrti pro vaše postavy. Díky za váš čas při čtení. Sliver. --------------------- Příspěvek č.10995 Deila 2. prosince 2010 21:34:44 ahoj hledam lidi co by sli do questu NEZADOUCI NOC tesim se na vas.quest by mel byt na zpusob toho ze je parta kamaradu kteri spolu chodi ae pak se k nim prida bud novy kluk a vsechny je posle proti sobe pak se objevi urcite divka a ovladne toho kluka svoji krasou a spolu pak napravi to co on zavinil --------------------- Příspěvek č.11001 Komar 5. prosince 2010 11:17:13 Brány do questu Černá víla se už pomalu, ale jistě zavírájí. Pokud si ještě chcete v tomto questu zahrát, tak máte poslední šanci. ____________________________________________ ,, ... Ztratili jsme se v lese, snažili jsme se aspoň najít cestu, ale stále jsme bloudili bažinami a sem tam jsme narazili na shnilý strom. Pak jsme narazili na trosky nějaké vesnice. Když jsme vešli na místo, kde asi bylo náměstí, pocítili jsme magickou sílu. Stále se přibližovala a zvětšovala. Ale nikde nic nebylo... Jen bažiny a v nich trosky domů. Potom z nebe spadla mlha, tak hustá, že jsme se skoro dusili. Byla jenom v té vesnici. Nevěděli jsme co to je, ale věděli jsme, že chceme pryč. Snažili jsme se utéci, ovšem nebylo kudy jít. Všichni jsme se poztráceli... A pak jsme uslyšeli ten křik. Jako kdyby kčišela nějaká stará harpyje. Sípavý, strašidelný řev... Všem se nám zaryl do srdce a zastavil jej. Když ten řev skončil, tak se to na nás vrhlo. Chtěli jsme se bránit, ale nebylo před kým. Občas jsme jen ve vzduchu zahlédli siluetu nějaké vznášející se postavy. Postupně to všechny roztrhalo. Nic jsme nemohli dělat, nijak se bránit. Jen se dívat do mlhy a čekat, až si to pro nás přijde. To je vše, co si pamatuju... " Když dořekl válečník poslední větu, zahleděl se do stolu a odmlčel se. Bylo vidět jak ještě teď se mu kolena třesou z té hrůzy, co musel zažít. Poslední dobou se stávali události, které se této historce velice podobali. Stejný postup, stejný výsledek. Nikdo se neodvážil ani pohlédnout na les, všichni se báli jít cestou, jež vede lesem. Ale to je třeba změnit.... Potřebuji: - libovolné rasy a stejně tak povolání. - historii, charakter a vzhled. (nemusíte psát A4ky, stačí jen stručně) - hráče, kteřý vydrží. Díky, Komár :) --------------------- Příspěvek č.11006 Amberk 6. prosince 2010 16:40:56 Nabízím postavu Yuna FF. Hledám nějaký kvalitní Q.. Je mi jedno či to bude oficiální a nebo neoficiální. --------------------- Příspěvek č.11007 Simon 6. prosince 2010 19:37:39 Zháňam príbeh (najlepšie oficiálny, ale dobrým neoficiálom tiež nepohrdnem *4*) pre [b]Jura:Barbara Hraničiara na tretej úrovni.[/b] Ponúkam: *90* Aktivitu raz, maximálne dva krát do TÝŽDŇA. *90* Skúsenosti s hraním DA (predsalen, 4 roky sú štyri roky *47*) *90* Slušnú znalosť slovenského jazyka a jeho gramatiky Hľadám: *74* Kvalitného PJa, ktorý si však stojí za svojim a bude pre mňa absolútne božstvo (*47*) *74* Kvalitný príbeh (nie že mi PJ po dvoch týždňoch hrania oznámi, že nejako nedomyslel príbeh tak to musí ukončiť) To by bolo asi tak všetko. Teším sa na Vaše ponuky *4* --------------------- Příspěvek č.11010 Laurita 7. prosince 2010 10:54:01 Ahoj hledám učitele,učitelky ,vychovatele,vychovatelky ,zaměstnance,studenty a studentky do mé nové školy magie a kouzel . Škola nabízí studium Černé a Bílé magie, Magii přírodních živlů a Spojené studium což jsou základy ze všech třech uvedených oborů magie. Škola je moderně vybavena a školní uniformy jsou také moderní,žáci mají dvakrát týdně vycházky mimo školu musí se ale do určité hodiny vrátit, učitelé ,vychovatelé a zaměstnanci mají ve škole vlastní byt a učitelé mají o výkendech volno,vychovatelé mají volno během výuky. Škola byla založena před 55 lety a je známa jako velmi dobrá škola. ! Jo do této školy směj jen čarodějové a lidé a elfové ,upíři,vlkodlaci ,démoni a další magické bytosti pokud nemají povolení od vedení školy tu nejsou vítáni! Pokud máte zájem nebo chcete vědět podrobnosti dejte vědět havranem předem dík. --------------------- Příspěvek č.11015 Dramislavb 8. prosince 2010 16:44:56 moja postava je elf kouzelník. dramislav bejsovič. neutralna. rad by som si už aj zahral. pomože mi nejaky pj? dakujem --------------------- Příspěvek č.11017 Ciri 8. prosince 2010 19:32:26 Nabízím svou postavu Arane_La_Nalana. -Zaručuji hraní za charakter -aktivita je samozřejmost Popřípadní zájemci, nechť nechají vzkaz havranovi, který jej jistě doručí. Ciri *928* --------------------- Příspěvek č.11019 Andoras 8. prosince 2010 23:01:57 *88*Hledáte do svého questu postavu záporáka? *87*Já hledám kvalitní (klidně již rozjetý) neoficiální quest pro svoji alfapostavu válečníka Andorase. S postavou jsem jako jediný dohrál (a přežil) Bizarrův quest Loringtonské Zvony, to se promítlo do historie postavy. *4677*Od PJ vyžaduji solidní přístup, který bude oplacen tím mým, kvalitní příběh questu a příspěvky na úrovni. *4677*Jsem schopen se přizpůsobit jakékoliv aktivitě, nejvíce by mi však vyhovovala cca 1x týdně. *4677*Já mohu nabídnout příspěvky a RP na úrovni (forma, pravopis) a aktivitu na fóru, pokud bude trochu žít. *4677*Historii s charakterem postavy zašlu na požádání. *86*Budu se těšit na nabídky. *3476* Dodávám prosbu... když kvalitní quest, tak myslím kvalitní quest a nic jiného *4* brát odteď v potaz, díky. --------------------- Příspěvek č.11020 Kawallo 9. prosince 2010 12:46:55 [tab]Do miestnosti vojde žena, asi dvadsiatnička. Na prvý pohľad to nie je žiadna dáma. Oblečenie má špinavé od pušného prachu a pri bokoch sa jej hojdajú dve pištole. Ani jej správanie sa k dáme nehodí. Potáca sa, hádže ju zo strany na stranu. Nečudo, hlava jej nedovoľuje chodiť rovno, v ruke má aj príčinu tohto motania - prázdnu fľašu whiskey. [tab][b]"Hej barman! Nalej,"[/b] hodilo ju a tak sa musela zastaviť a zachytiť stola. Potom znova prehovorila brblavým jazykom. [b]"Nalej mi whiskey."[/b] [tab]Barman sa poslušne pustil do práce, no niekto iný sa postavil na odpor. [tab][b]"Slečna, myslím že Vám už stačilo,"[/b] prehovoril muž stojaci neďaleko. Bol celý zahalený v čiernom plášti. Nebolo mu vidno ani len do tváre, len tajomný záblesk prezrádzal, kde sú oči. [tab][b]"Ty ma chceš poučovať?!"[/b] rozohnila sa žena, teraz už sediaca na zemi ako batoľa. [b]"V tomto všivavom svete si určujem vlastné pravidlá."[/b] [tab][b]"Vyzeráte na to,"[/b] poznamenal muž. To ženu dopálilo. Vytiahla jednu zo svojich pištolí a namierila ju na tajomného muža. Ten nečakal až vystrelí. Z pod plášťa vyletela jeho ruka rovnakou rýchlosťou, popritom zvierala tiež strelnú zbraň. [tab][b]"Sme si podobný,"[/b] prehovoril muž. [b]"Aj ja si určujem vlastné pravidlá, rád Ťa s nimi zoznámim."[/b] [tab][b]"MOJE PRAVIDLÁ!"[/b] zopakovala žena a začala strieľať. Akoby rýchlosťou blesku vystrieľala celý zásobník. Muža sa však nedotkla ani len jedna guľka. [tab][b]"Tvoja ruka je neistá, nemôžeš ma zasiahnuť."[/b] Zhodnotil tajomný muž výkon, ktorý sediaca žena predviedla. [tab][b]"Volám sa Revy, zapamätaj si to meno,"[/b] rukou mu naznačila aby sa otočil a zložila zbraň. [tab]Moc sa do toho nemal, čakal od Revy nejakú pascu. No kútikom oka zahliadol udivené pohľady ľudí v bare. Zvedavosť ho nakoniec premohla a otočil sa. Až teraz si uvedomil ako blízko neho preleteli všetky guľky. Na stene za ním bola jeho presná silueta, akoby sa pozeral do zvláštneho zrkadla, ktoré nič iné neukazuje. [tab][b]"Moje pravidlá,"[/b] zopakovala Revy tichšie. Malátne vytiahla krabičku cigariet a zapaľovač. Až keď sa horiaca cigareta dotkla jej pier, uvoľnene spustila ruky vedľa seba a zahmlený pohľad nasmerovala do stropu. ____________________________________________________ Zdravím PJs, Revy už dlho nemá čo na práci a tak sa len túla mestom, ničí podniky a straší koho môže. Preto chcem pre ňu niečo zohnať. Revy je z 21. storočia a preto by aj Quest mal byť z rovnakého obdobia. História dovoľuje zaradiť sa do akéhokoľvek dobrodružstva, no MUSÍ TO BYŤ PROTI VLÁDE A ARMÁDE. Čo môžem ponúknuť? Ukážku môjho písania ste videli, ak ste sa dostali až sem. Mám bujnú fantáziu, s bláznivou postavou ako je Revy nezvyknem zastať na mŕtvom bode. Ak som vás zaujala, pošlite mi prosím havrana a ja vám na oplátku prezradím všetky Revyne tajomstvá. Teším sa na hru s vami, s pozdravom Kawallo --------------------- Příspěvek č.11023 Matob 10. prosince 2010 16:12:43 [b]"Nabízím vám práci. Ale nebude to procházka růžovým sadem, stačí jedna malá blbá chyba a budete mrtví. Záleží jen na vás, zda to koupí jen jeden, nebo prostě všichni naráz. Hodně tuhých typů to zkoušelo před váma, no ale protože sem tady, asi si domyslíte jak dopadli."[/b], ušklíbne se chlapík s ošklivou jizvou přes obličej. Hledám dobrodruhy do zcela nového guestu [b]Murzaího hrobka![/b] Půjde o nalezení pokladu v pyramidě plné nástrah, ve kterém se bude umírat za každým rohem a sehraná parta bude důležitější než silné individuality. Nabízím odpovědi cca 1x za týden (z mě strany), napětí, akci a samozřejmě (jak je mým zvykem) dávku humoru - a to i pěkně černočerného. Prostě procházka dungeonem za světla loučí (aspoň zpočátku) pro pěkně tuhou partičku. Chceš se vydat do útrob pyramidy? Pak mi napiš havrana. Kritéria: - postava by měla mít alespoň skromnou historii dobrodruha, ovládat zbrań nebo pár užitečných kouzel, nebo mít prostě jinou schopnost užitečnou v podzemních kobkách (tj. do havrana mi hlavně napište, čím může družině přispět). - příspěvky by měly dávat smysl a nervat můj jemnocit pro jazyk na kusy Dveře Murzaího hrobky jsou otevřeny i nováčkům, počet postav dle dobrodruhů, kteří mě zaujmou (minimum 4). "Tak co, chcete to zkusit?" Právě probíhá druhé kolo, po které bude nábor uzavřen a quest otevřen. --------------------- Příspěvek č.11035 Winks 12. prosince 2010 18:28:59 "[b]Bum, bum, bum[/b]" ozývá se buben z prostředku náměstí. Buben utichne a muž začne mluvit. Obyvatelé tohoto města slyšte má slova. Vyhlašuje se nábor do neoficiálního questu [b]"Síly přírody"[/b]. O co se vlastně jedná? O prozkoumání nového světa plného tajemství a temnoty. Vydejte se do světa plného bitev, ale také nutnosti řešit problémy, které se před vámi objeví. CO nabízím *2517* Propracovaný příběh Aktivitu 2-5 krát za týden Možnost pořádně si zahrát CO na oplátku chci já *2517* *4457*Zkušenější hráče, ale vezmu případně i nějakého toho nováčka *4457*Lidi, kteří se na to nevyfláknou po jednom týdnu *4457*Nechci žádné superhrdiny, nebo superhrdinky *4457*Příspěvky delší než tři řádky a solidní gramatiku *4457*Beru jenom lidi, elfy a případně trpaslíky *4457*Povolání válečník, kouzelník, hraničář, bez povolání (Možno mít univerzální povolání) CO nechci *2517* *4549*Vulgárnosti *4549*Hádání s PJem Náběr do questu uzavírám již v úterý tak si rychle pospěšte [b][i]Rychle posílejte historii a charakter[/i][/b] [i]Těším se na vaše havrany Winks[/i] --------------------- Příspěvek č.11046 Matob 14. prosince 2010 08:26:21 Brány questu Murzaího hrobka se pomalu uzavírají - zbývá jediné volné místo pro charakter, který může být v prostorách starobylé pyramidy družině skutečně užitečný a přínosný. Nebudeš to právě ty, dobrodruhu? --------------------- Příspěvek č.11052 Zipp 14. prosince 2010 16:53:14 Zdravím všechny officiální PJe. Nabízím do officiálního questu svou postavu válečníka Urquharta. Skřeta. Urquhart už zlenivěl a hledá dobrodružství, z kterého by byl odměněn řádnou odměnou (expy [ [ [ [*3*] ] ] ] ). Už ho přestali bavit jen hospodské potyčky a cestování odnikud nikam. K postavě: Charakter: Urguhart je přesvědčením zmateně zlý. Ač perferuje zabíjení a hospodské potyčky, které vyhledává bere dobro jako jistou cestu a dá se říct že má mezi jinými rasami i přátele, které potkal na svých dobrodružstvích. Je to žoldák, tudiž za peníze je ochoten udělat cokoliv. K jiným (kteří nejsou příslušnící jeho rasy) se chová povýšeně a arogantně, ne-li dokonce nepřátelsky, avšak pokud za nějakým dobrodružstvím cestuje v kolektivu, je schopen toto držet částečně na uzdě a snažit se s ostatními vyjít po dobrém. Ovšem jen kvůli penězům, které ho čekají za splnění úkolu. Není příliš inteligentní, ani to nijak neschovává. Historie: Urguhart se narodil jako otrok. Zotročen zlým mágem, který skřety používal jako bojovou sílu a zručné kováře. Život v otroctví ho naučil nikomu nevěřit a jen se věnovat práci. Naučil se zacházet s mečem a štítem, také trošku s lukem. Díky tomu, jak byli skřeti vychováváni k boji se z něj stala krvelačná mašina podobající se v boji berserkru. Je schopen bojovat až do úplného vyčerpání, nebo dokud nepřítele neusmrtí. Málokdy se vzdává. Když elfové a trpaslíci spolu s lidmi vyjeli se svými spojenými armádami proti mágovi, utrpěli skřeti drtivou porážku. Těch pár stovek, kteým se podařilo přežít se schovali v horách, stejně tak i Urquhart. Ovšem brzy z hor utekl a toulal se po světě. Zažil nejedno dobrodružství a zdokonaloval se v boji. Teď čeká na další cesty... Vzhled: Půl druhého metru vysoký, s kůží sešedlou. Tak by se dal na první dojem popsat tento skřetí válečník. Oči má černé jako úhel a dech zkažený. Zuby zažloutlé a hlas chraplavý a chladný. Oděn chodí v chudé skřetí kroužkové zbroji, s mečem a štítem. Styl chůze je šouravý a kolem skřeta se line pach charakterizující jeho rasu. Pokud jste se dostali až sem je mi příjemným potěšením seznámit vás s Urquhartovými podmínkami [ [ [ [*1*] ] ] ] Co hledá: 1. Pouze officiální quest (nejlépe už rozběhlý [ [ [ [*18*] ] ] ] ) Co může nabídnout: 1.Slušné příspěvky 2. Dávku humoru (a zvlášť toho černého [ [ [ [*3*] ] ] ] ) Budu se těšit na vaše havrany PJs [ [ [ [*18*] ] ] ] --------------------- Příspěvek č.11059 Winks 15. prosince 2010 13:59:43 Pomalu se zavírají brány do questu "Síly přírody" Ti kteří se nedostali tak budou mít možnost později. [i]S vřelými pozdravy Winks[/i] --------------------- Příspěvek č.11065 Morcatko 15. prosince 2010 19:48:25 Zdravím *1337* Nabízím své postavy jak do oficiálních tak kvalitních neoficiálních questů. Zde jsou: *1642*[b]Masakrik[/b] [i]Člověk alchymista, zákonné dobro[/i] Starý dobrodruh, hledající uplatnění pro svého alchymistického génia. Žil odjakživa jako alchymista, ale neustále ho lákali dálky a dobrodružství. Jednoho dne vyrazil do světa jako dobrodruh. Masakrik ve volném čase je většinou na místech, kde může nacházet magické byliny a další taková místa. Taktéž ho můžete spatřit v hospodě, kde poslouchá příběhy o hrdinství svých kolegů. Tato postava je velmi cenná a hledám pro ní výhradně oficiální questy. Tak co, zaujala vás? *1642*[b]Olaf Drtikol[/b] [i]Barbar válečník, neutrální[/i] Olaf mnoha přezdívek. Jako mořský vlk trávil dříve hodně času na moři se svou posádkou na vlčí lodi. Žil v národě mořských vlků a nájezdníků. Jako kapitán lodi vlastnil vysoké postavení jako válečník, který vyčkává na svou smrt v boji. Jednoho dne byla jeho loď potopena piráty. Olaf se dostal na pevninu a ztratil orientaci a skoro i naději, že se vrátí domů. I tak je dobrým obchodníkem a hrozně miluje cestování po moři. Olaf je opravdový hromotluk a rváč, ale někdy se v něm objeví záblesk milého a přátelského člena společnosti. Tím můžeme nazvat to, že Olaf miluje škemrání dětí o vyprávění z jeho dávných cest po moři, které s nadšením a hrdostí vypráví. Jestli hledáte takovou postavu, jste na správné adrese! *1642*[b]Rugnak[/b] [i]Kroll válečník, zákonné zlo[/i] Kroll v civilizaci, jak je to možné? Rugnak se živí žoldáctvím a nikdy nedělá nic zadarmo. V krvežíznivým nadšením se pouštní do pouličních rvaček, v hospodských je eso. Rugnak byl kdysi náčelníkem jednoho krollího kmene v divočině, ale protože prohrál boj s elfí expedicí, byl svržen z velitelského postavení a odešel si najít lepší místo. Rugnak je stavěn výhradně pro záporácké hry, ale i tak by se našlo uplatnění v normálních hrách. Pokud chcete vidět, jak hraji za zlého krolla, podívejte se do questu Artefakt temnot. *1642*[b]Trautrnberk[/b] [i]Kudůk kouzelník, neutrální[/i] Dokázali by jste si představit někoho chamtivějšího? Trautrnberk žil v jedné vesničce a jeho lakota a nenažranost byla vyhlášená. Aby ušetřil, nezačal si nic s dámskou společností. Jednoho dne to bylo na obyvatele města moc a vyhnali ho z vesnice, ani si Trautrnberk nestihl zabalit svůj majetek. Kudůcký kouzelník odešel do světa a vždy čeká na den, kdy dosáhne velkého jmění a bude moct si žít zase, jako dřív. Hodil by se vám lakomec do hry, aby váš quest okořenil? Neváhejte! *90*Informace o postavách dostanete po té, co mi pošlete na havrana zájem o některou z postav. *3620*[u]Mé postavy hledají:[/u] *4757*fantasy questy *4757*quest, který se dobře hraje *4757*nevulgárního PJe, který vede quest výborně *4757*dobrou hru *583*[u]Co naopak nehledají[/u] *1965*questy alá "sekaná" *1965*nudný quest *1965*PJe, který se hned na všechno vykašle *1965*hráče-suchary *1378*[u]Co nabízím[/u] *357*věrnost *357*velká aktivita *357*dobré hraní za své postavy *357*nevykašlu se jen tak na quest *357*slušné chování *500* Své vlastnosti můžu dokázat pomocí questů, ve kterých hraji Jestli máte zájem, pošlete mi ty své opeřené boty [i]Morče peruánské[/i] *415* --------------------- Příspěvek č.11069 KingKarazhane 16. prosince 2010 16:37:46 Zdravím, můj bard hledá jakýkoli quest. [b][i]Irakos Lundre-Člověk Bard[/b][/i] [b][i]Historie:[/b][/i] Irakos lundre se narodil v nemuzikální rodině.Jeho otec byl krejčí,sám nikdy neslyšel žeby jeho si jeho otec něco prozpěvoval natož pobrukoval.Když mu bylo 12 začal hrát na flétnu a lesní roh,tím vždycky plašil lovcům zvěř.Pak začal hrát i na loutnu mezi jeho populární songy,které se dodnes zpívají i když přetvořené se menují ''Soudnej večer nastal,Nesem vám noviny co nesete vy?,Hádejme se pod jmelím,Padá hvězda a zlikviduje slabé,Půjdem spolu do otroctví'' a nakonec jeho největší hit:Jak si chutné neviňátko.Samozřejmě měl spoustu dalších songů,ale nikdo jeho krásné písničky neuznával.A tak se vidal do otroctví... oh pardon!Do světa zpívat,ale nikdo ho neuznával.A tal zabíjel kupy bardů jenže to ho dostalo do vězení.Ale z tama ho rači pustily,protože se jeho písničky nedaly poslouchat.A tak se toulal.....a toulal.......a toulal.......až se dotoulal do království,které se jmenovalo:Oslovsko.Tam jeho muziku uznávaly,ale po čase se rozhodl hrát pro lidi bez lidí.Byly to koncerty na které nikoho nezval,protože nesnesl pomyšlení že by někdo přišel z pouhé zdvořilosti.A tak se odtoulal z Oslovska,pak navštívil zemi plnou bardů,tam s nimi soupeřil jak v šermu tak v hudbě a skládání písniček.Od tma pochází jeho písnička:Hopsa pacholátka na talíř.Složil tuhle písničku když byl opilý a štvali ho malé děti.Když soutěž vyhrál,tak se vidal do světa hledat dobrodružství na kterém by se mohl proslavit a potom by uznávali jeho hudbu. [b][i]Charakter:[/b][/i] Irakos lundre je člověk záporné povahy,je tak trochu zločinec,protože zabijí bardy,kteří mu lezou na nervy.Má je sice z ocele ale když jde o hudbu jeho nervy jsou z papíru.Má moc bujnou fantasii a myslí si že může dělat co se mu zachce. --------------------- Příspěvek č.11072 Steave 16. prosince 2010 22:46:57 Ahoj, hledám fantasy quest pro svou postavu Evan - Elf Hraničář. Jsem nováček (dříve jsem hrával DrD) a postava je na 1. úrovni. Raději bych alespoň BD PJ :) Zde je stručný popis: Evan má neobvykle světlou barvu pleti, kaštanové vlasy přibližně po ramena, široký nos a větrem ošlehanou tvář. Na levé straně čelisti má na první pohled neviditelnou, 5 cm dlouhou jizvu. Když není oholený, má v tom místě lysinu, jelikož mu tam nerostou vousy. Nosí tmavou košili,obyčejné lněné kalhoty, plátěné boty, a zelený plášť proti větru. Občas, když mu vlasy začnou přerůstat, tak si kolem hlavy uváže pásek černě barvené látky, aby mu nepadali do očí. Když jde na ryby, tak si rád vezme svůj širák - jedinou památku, co mu zůstala na domov. Historii a povahové rysy pošlu havranem. --------------------- Příspěvek č.11077 Keilyn 17. prosince 2010 09:56:26 Mince Osudu: Svět ve vás Zdravím případné hráče, tato jeskyně je určena zkušeným hráčům, kteří se dokáží vžít do postavy, která bude propracovaná, jak historií i charakterem. Asi se ptáte proč se na neofik štvát s propracovanou postavou, je to jednoduché, tato jeskyně bude horrorová, tudíž bez postav, které jsou „živé“ to opravdu nepůjde, nechci žádné kryoboxové postavy, které se běžně používají, co nemají své fóbie, vnitřní démony, zvyky, zlozvyky. Čím více si pohrajete s charakterem tím víc vás samotná hra bude bavit. Jinak se jedná o klasický fantasy svět, kde najdete všechny základní rasy(krom krolla-je nehratelný), pokud někdo bude chtít něco speciálního, tak po domluvě, to samé však čeká všechny, kteří budou chtít hrát za mágy. Připravte se na quest, kde se trochu více přiblížíme tvrdosti středověkého světa zasazeného do fantasy. Pokud jsem již některé odradil, jsem rád. Tak co odkrýt mlhu neznáma pohlédnou jedním okem na svět, ve kterém budeme žít? Jdeme na to :) Ostrov, na kterém se bude náš děj odehrávat se jmenuje Korin, je to velký ostrov bohatý na snad všechny možné oblasti, máme tu pouště, hluboké hvozdy, savany, vysoké hory i úrodné nížiny překypující životem. Nás spíše bude zajímat království Nergall, které jsou v úrodných nížinách, které jsou odděleny od dalších království přirozenou hranicí Železných, Korských a Medvědích hor. Hlavní obživou království je pěstování různých plodin, od jablek, přes ječmen, až po víno, které je hlavním obchodním artiklem s dalšími královstvími. Hlavním městem je Nizzran, kde sídlí král Zaus III., šlechta a většina univerzit. Dále se spíše jedná o města, která zkupují plodiny z vesnic a dále je zpracovávají. Moc dál však vědět nemusíte, většina z vás jsou jen dobrodruzi, kteří jsou někdy spíše brána jako špína, která se nechá najmout na jakoukoliv práci za jejich milovaný mamon. Což vás také přivedlo do krčmy U Rozmázlý Žáby, která se nachází na okraji Tichého hvozdu, mezi vesnicemi živící se převážně pěstováním vína a o několik mil dál k Železným horám. Každý z nás sem přišel, jelikož se povídá, že Železokutecký cech nabírá dobrodruhy na pomoc při „deratizaci“ oblasti, kde má být v budoucnu důl. To je vše co zatím musíte vědět, čekám na vaše havrany. --------------------- Příspěvek č.11080 Zipp 17. prosince 2010 17:38:19 Zdravím PJs Nabídnzím do officiálního questu jakoukoliv postavu, kterou potřebujete is historii, vzhledem a charakterem. Podotýkám, žep ouze do officiálního questu. Jakéhékoliv. Budu se těšit na havrany PJs :) --------------------- Příspěvek č.11082 George 18. prosince 2010 18:18:17 *1338* Každosobotní dračáček Ve středu světa! Začíná se přibližně v 20:00 Jak bude hra vypadat? Pokusím se zavést na DA to, co tu chybí – trochu klasické hry. Kvůli neobratné komunikaci přes textovou krčmu bude hra velmi zjednodušená, zato však doufám bude dobře odsejpat. Přineste si jen klasické dračákovské postavy, žádné upíry, vlkodlaky ani nic podobného. A taky si přibalte kousek odvahy, dobrodružství bude spíš podzemního rázu. Hráči co hráli minule jsou samozřejmě vítáni! --------------------- Příspěvek č.11083 Pavettka 20. prosince 2010 11:35:30 Do místnosti se vplíží jakýsi záhadný blíže neidentifikovatelný přízrak s visačkou "Pavettka": [b]"Zdravíčko, je to trochu mimo mísu, ale lepší, než to kopírovat k těm mrtě brůž, kerý mám."[/b] Neurčitě se zazubí. [b]"Hráči, PJové, GMka, kdokoliv/cokoliv, moc se vám vomlouvám, ale odepisovat teď nemám kdy, chodim se, baví mě to tu číst, ale nemůžu odepisovat, mám teď několik nepříjemných deadlinů. Počítám, že někerým to vynahradim už třebas ve čtvrtek."[/b] A s tím se zase odplíží někam, kde slunko nesvítí, kde naděje neplápolá a kde deadline je smrtící než... než prostě něco smrtícího. --------------------- Příspěvek č.11084 Demetrius 20. prosince 2010 12:16:33 Zdravým vospolok ;-) som viac menej zelenáč a hľadám ofi quest. Začal som jeden neofi, ale rád by som skúsil aj nejaký ofi. Ak má niekto záujem o človeka zlodeja 1. úrovne s nasledovným charakterom Charakter Demetrius je ambiciózny, mladý muž, ktorý má svoj cieľ stanovený. Dosiahnuť rešpekt, bohatstvo a všetky schopnosti, ktoré by ako predĺžena ruka smrti mohol využívať. Teraz je na potulkách so svojím zlodejským remeslom, na ktoré je patrične hrdý. Avšak to, že je zlodej dokonale skrýva za masku potulného obchodníka alebo nájomného nádeníka. Nikdy nehovorí nič navyše a všetko najskôr dôkladne premyslí, než sa odhodlá k činom. Na svoje ciele používa často rôzne úskoky a ľsti. Tak dúfam, že sa niekto ozve na havrana, ďakujem :) P.S. - Históriu a popis aj s presvedčením pošlem dodatočne havranom tomu, kto prejaví záujem. Ešte raz ďakujem :) --------------------- Příspěvek č.11086 Fidaman 20. prosince 2010 21:10:36 *1338* Chtěl bych nabídnout svoji postavu Nikdo Kudůk zvěromág do nějakého qestu Hystorii a charkter dodám. Těším se na nabídky. --------------------- Příspěvek č.11087 Lerion 21. prosince 2010 19:59:13 [b]Pozor! Pozor! Otevírají se brány do nového bláznivého questu [u]Veselé Vánoce![/u][/b] Co když se Santa Claus pokusí zničit Vánoce, a svrhnout zemi do věčné temnoty? Máte dost odvahy na to postavit se mu a bojovat za zachování Vánoc a bojovat proti sněhulákům a všemu možnému co by vás napadlo jen náhodou? Pokud ano, tak je tento quest přímo pro Vás. [b]Co hledám:[/b] - 2 děti, které jsou připravené bojovat za své dárky - 2 dospělý, kteří Vánoce nesnáší, ale pro spokojenost svých dětí by udělaly cokoli [b]Co chci:[/b] - U dospělého krátkou historii a charakter - U dětí pouze charakter a věk od 9 do 13 let - Aktivitu přes prázdniny Pokud máte zájem pošlete havrana, a pokud už se nebude vejít do do schránky, tak ho prohoďte oknem, nebo ho prohoďte komínem --------------------- Příspěvek č.11088 Murdoc 23. prosince 2010 03:05:38 Sháním příjemné dobrodružství pro mou postavu Darin (již zapsána u verbíře). Je to člověk hraničář a po tomto světě už chodí roky :) Hledám spíše méně aktivní (jednou za týden a méně), ale nápaditý quest. Historii a popis postavy lze samozřejmě dopsat či upravit po dohodě s PJem ^^ --------------------- Příspěvek č.11089 Ciri 26. prosince 2010 19:03:50 Zdravím Vás předrazí Pj, vy všemocní, jež vládnete svou krutou mocí nad našimi ubohými postavami a vy jež jste tak šlechetní a láskyplní, že nás vždy upozorníte na naše chyby a vy jež nám do hlav dostáváte úctu k brzkému psaní příspěvků. A ano, k Vám dnes míří můj hlas a to pouze z jediného důvodu. Abych Vás spravila o jedné nevšení postavě. Její jméno zní Felici. Historie a charakter není ještě pevně dán, ale pracuje se na něm a délka bude truchu delší, než bávý zvykem. Ovšem základní infrormace podávám zde: - 22 let - bez povolání - velice vkusná a dbalá módy Nyní jako hřeb Vám sem přidám její vzhled, abyjste věděli, na co se můžete těšit v mém podání, této jedinečné postavy: Vysoká, štíhlá, vždy upravená a blond. Nejdražší kabelka od nejlepšího návrháře doby. Super luxusní a na trhu pravděpodobně nejdražší sluneční brýle. Luxusní botičky na vysokém podpadku a samozřejmě všemožné odstíny růžové. Dokonale nalakované nehty, dokonale vypadající pokožka a především velice opečovávané vlasy. Vždy dokonalý make-up, za slunečných dnů je luxusní klobouček samozřejmostí, ovšem jak jinak, než v odstínu milované růžové. Své žádosti prosím zdělte mé sekretářce, tedy havranovi, který má poštu, telefonáty a úředničiny na starosti. Těším se na Vás Ciri *533* --------------------- Příspěvek č.11090 Tita 27. prosince 2010 12:28:26 ahoj jsem tu novy hrál jsem předtím ale neměl jsem čas tak jsem hrál pár dnu a rád bych se naučil něco a zahral nějaky quest mam dvě postavy 1.titaa kouzelník1uroveň elf charakter a vzhled pošlu havraní poštou 2.Mirdor hraničář 0uroveň hobit --------------------- Příspěvek č.11097 Ciri 29. prosince 2010 13:18:21 Zdravím Vás, mám pro Vás výhodnou nabídku. Ovšem ne jen jednu, dokonce tři. Jedná se totiž a tři skvělé postavy. Začínáme od nejlepší: 1. Elenis -Historie, charakter a vzhled jsou pevně dány. Hodí se především do questu ve vzdálené budoucnosti. Nebo, pokud Vám něco říká Star Trek, to by bylo asi nejvhodnější. 2. Arane_La_Nalana - Pevně stanovená historie, charakter i vzhled. Hodí se do jakékoliv doby. 3. Elizabeth_Seris -Historie, charakter i vzhled dány. Hodí se buď do minulosti, nebo do přítomnosti. Doufám, že Vás některá z mých postav zaujala a velice se těším na případné havrany. Ciri *533* --------------------- Příspěvek č.11100 Vraashar 30. prosince 2010 12:16:49 [i]výzva číslo dvě (zájemci, kteří odpověděli na výzvu první, jsou samozřejmě zaznamenáni a nemusí se znovu připomínat)[/i] *5690* Sháním po jednom hráči do obou svých questů. [b]STAR WARS: Galaxie[/b] [tab][i]Několik měsíců od Deklarace rebelie. Galaktická občanská válka se rozhořela. Kdesi na Tatooine si jistý Luke Skywalker v blahé nevědomosti žije se svým strýcem a tetou a netuší, že osud galaxie bude zanedlouho ležet v jeho rukou.[/i] Přesto přese všechno v galaxii žijí své více či méně zajímavé životy miliardy a miliardy více či méně obyčejných lidí i příslušníků jiných druhů. I oni si zaslouží svůj příběh. I oni ovlivňují osud galaxie, i když to sami možná ani neví. [b]Nabízím: [/b] + svět Star Wars (1 BBY - rok před bitvou o Yavin) + značně individuální přístup + kus vlastního příběhu pro vaši postavu + "život" v jedné předaleké galaxii, všechno závisí na vás, děj se bude ubírat tím směrem, kudy se vydáte + trochu kostek – pravidla pro Star Wars založená na systému d20 [b]Hledám: [/b] + vzhledem ke koncepci questu [b]zkušeného hráče[/b], který má rád Star Wars, umí si vytvořit zajímavou postavu, hrát bez "vodění za ručičku", ví, že quest, který je spíš během na dlouhou trať, jen tak neopustí a nebude PJe kamenovat až udělá nějaký prohřešek proti Star Wars. [b]STAR WARS: Smečka[/b] [b]Nabízím [/b] + příběh ještě z dob před zhroucením Staré republiky, kdy se všechno zdálo navenek v nejlepším pořádku a v galaxii panoval zdánlivý mír + klasičtější typ dobrodružství, v němž se různorodá parta hrdinů vydává splnit obtížný úkol – přesto, troufám si tvrdit nebude zápletka nudit + trochu kostek – pravidla pro Star Wars založená na systému d20 [b]Hledám: [/b] + SW fanoušky toužící po tomto typu dobrodružství, kteří si zvládnou vytvořit zajímavou postavu (už mám pilota i dostatek Padawanů) + hráče, kteří ví, že v questu vydrží + hráče, kteří mě nebudou po prohřešku vůči Star Wars kamenovat + Příběh je vzhledem ke klasičtějšímu pojetí vhodný i pro méně zkušené hráče a snaživé nováčky. [b]Co by měly obsahovat vaše přihlášky: [/b] + o který příběh máte zájem + pár řádek o vašich Star Wars znalostech (filmy, hry, knihy...) (+ přísahu aktivity :) + pár řádek o tom, jakou postavu si představujete (hledám zajímavé, ale uvěřitelné postavy) - po schválení si vypracujete charakter a nějakou historii popisující důležité momenty života + cokoli, o čem si myslíte, že zvýší vaše šance na přijetí [tab]Vyhrazuji si právo odmítnout jakoukoli postavu, která se mi nebude hodit, právo neodpovídat komukoli, kdo není dost inteligentní na to, aby do dopisu zahrnul to, co požaduji a právo nevybrat nikoho, pokud nikdo nesplní můj požadovaný standard.:) [tab]Při výběru se řídím podle kvality a nápaditosti postav, kvality a snaživosti uchazečů i dalších kritérií. --------------------- Příspěvek č.11103 Liliana 30. prosince 2010 23:00:50 Ahoj jsem tu staronová přestala sem hrát pro nedostatek času, ale ted, po pár letech ,se vracím se zájmem o guest mám vícero postav a již také pár zkušeností. Tak jestli by některý z PJ měl místečko ve svém příběhu, byla bych velice ráda. Historii postavy a podrobnosti ráda doplním. --------------------- Příspěvek č.11106 Sugy 1. ledna 2011 20:36:38 Zdravím... Tak som tu zas. *4* Obraciam sa na Vás drahí PJ s prosbou o prijatie do nejakého najlepšie oficiálneho, ale aj neoficiálneho questu. Možno ma niektorí poznáte možno nie, ale mám už pár skúseností a rád by som sa zapojil. *1* Postavu Vám vytvorím na želanie ale ak by niekto mal záujem mám aj pár svojich. *4* Ak by sa našiel záujemca o moju osobu tak stačí napísať havrana. História charakter ani vzhľad by nemal byť problém. Som skôr na fantasy príbehy (klasiku) ale ak by bola dobrá ponuka nemám problém sa adaptovať aj na inú dobu či príbeh. S pozdravom a šťastný nový rok vám praje Sugy *1* --------------------- Příspěvek č.11108 Trym 2. ledna 2011 21:50:25 Hledám quest. Dost z vás ví, jak hraju a jaký jsem, ten zbytek to může zjistit. Mám jen jeden požadavek: quest by neměl být blbý. Neskolí mě zkoušky, prázdniny, ani sněhové závěje. Postavu usoustružím na míru. Pište. --------------------- Příspěvek č.11110 Himari 4. ledna 2011 01:40:01 Hledám quest ochotný přijmout nováčka do svých řad. Postavu mohu vytvořit na míru (zatím mám představu elfky hraničáře, její popis a historii mohu případně poslat, ale není problém postavu upravit nebo vymyslet novou). Dík --------------------- Příspěvek č.11113 Eugene 5. ledna 2011 20:34:41 Pro dobrodružství 006. Harry Potter and Deathly Hallows [b]zoufale[/b] hledám hráče na místo Katie Bell. Zájemci necht se ozvou na havrana a ke své žádosti přiloží jeden svůj herní příspěvek z jiného dobrodružství. Pokud jste nováčci, nějaký vytvořte. Děkuji :) --------------------- Příspěvek č.11116 Small_killer 6. ledna 2011 19:00:33 Nechce někdo barda, se jménem Jarda, hledám já jen ofik, ač nejsem profik. Já budu jen básnit, snad to nebude vadit, já jsem trošku ujetej, při básnění je mi hej. Pokud chcete více, připravte si ruce, napište mi do pošty, a postavte mi bisty.:-P --------------------- Příspěvek č.11117 Morghot 6. ledna 2011 20:43:55 Chtěl bych Vás pozvat do dobrodružství[u] Derviolská věž [/u] *3452*Jeskyně je posazena do vlastního světa. *3452*Dávám přednost především RP. *3452*Jsem nováček, takže neočekávejte prosím žádné zázraky, ale budu se snažit. *3452* beru všechny rasy kromě trpaslíků a povolání také všechny. *3452* Očekávám pravidelnou aktivitu. *3452* a požaduji životopis + charakteristiku. Mějte se a budu se těšit na havrana. --------------------- Příspěvek č.11119 Enefa 7. ledna 2011 15:58:02 Začínám přemýšlet, že se zase jednou zblázníma stvořím nějaký questík. Jako obvykle by byl speciálně pro ty, co nemají čas odepisovat moc často, takže s aktivitou cca 1 x za měsíc až dva. Jen zatím nevím o čem by byl ani nic podobného. A touto formou bych chtěla zjistit, jestli by byli nějaký zájemci a jestli by třeba neměli nápad s tématikou questu nebo tak nějak.... Kdyby někdo měl zájem, ptakouš čeká ;) Howgh *2180* --------------------- Příspěvek č.11132 Chuvicka 14. ledna 2011 12:09:28 *90* Na vědomí všem novým duším se dává, že jsou tu Chůvičky! *90* [tab]Ptáte se, o co nebo o koho jde? Odpověď je jednoduchá... *90* Jsi zde na DarkAge úplně nový? Nevíš, kudy by měly směřovat Tvé první kroky? Od toho jsme tady! A s čím vším se na nás můžeš obrátit? [b]*74* - S otázkami ohledně toho, jak to zde funguje a jak se zde hraje. *74* - S otázkami ohledně tvoření postavy, především její Historie / Charakteru / Vzhledu a i dalších věcí, které jsou k vytvoření postavy důležité. *74* - S dotazy, jakým způsobem umístit postavu do některého z nabízených questů. *74* - S prosbou o pomoc při psaní příspěvku v questu, s možností jeho následného rozebrání a upozornění na chyby. *74* - S otázkami ohledně Knihovny, Galerie, Srazů, Soutěží a dalších sekcí DarkAge. *74* - A samozřejmě s další spoustou všemožných dotazů, týkajících se hraní na portálu DarkAge.[/b] [tab]A teď to nejdůležitější... Kdo jsou tyto Chůvičky, na které se můžete obrátit? [b]Armen7 Astralien Dawon Falianne George Jakub.s Lollipop Nakor Wingy[/b] [tab]Všichni jmenovaní se těší na vaše dotazy a spolupráci s vámi. Kontaktovat je můžete pomocí Havraní pošty nebo je též můžete odchytit v Krčmách. Poznáte nás podle záchranných kruhů u jmen. [tab]Drazí PJs… [tab]Jak jste si patrně všimli, vzniká zde program na podporu nováčků nesoucí jméno Chůvička. Mnoho práce je však třeba a rukou je málo. Proto se na vás obracíme s prosbou o pomoc: [tab]Prosíme, aby se všichni, kdo jsou ochotni do svého questu přijmout (a učit) nováčka, ozvali [b]Chůvičce[/b] a sdělili jí v krátkosti (v pár řádcích) charakter questu (jakou postavu byste přijali) a kolik míst mají volných (a kolik nováčků jsou na ně ochotni přijmout). [tab]Zároveň prosíme všechny, kdo zakládají questy, aby se Chůvičce rovnou ozývali se stejnou informací (tj. zda jsou ochotni přijmout (a učit) nováčka, kolik nováčků, jak má postava vypadat a další specifikace questu). [tab]Jen upozornění: [b]Zaslání těchto informací neslouží, jako náhrada inzerátu Tam za branami[/b] [tab][b]Toto není výzva "přidejte se k nám jako ful-time chůvička", ale "zařaďme nadějné nováčky do běžných questů"[/b] [tab]Co tím vlastně získáte? [tab][tab]- budeme váš quest aktivně doporučovat hráčům, kteří nám budou připadat vhodní [tab][tab]- rádi pomůžeme i vám, jakožto PJům, pokud si s něčím nebudete vědět rady (je mezi námi docela dost ofi-PJs, kteří jsou aktivní téměř denně) [tab]Co požadujeme? [tab][tab]- férové jednání s hráči a trpělivost s nováčky [tab][tab]- spolehlivé vedení questu (nevzdat to po prvním nezvěstném hráči) [b]Opakuji, že tento příspěvek není náborem mezi chůvičky. [/b] --------------------- Příspěvek č.11135 KingKarazhane 16. ledna 2011 15:28:01 [b],,Pane linie sou zabrané,Magnus už nemá šanci vyhrát!''[/b]Podal hlášení vojín a odběhl stranou.V tom se ozvaly výbuchy.Ale nic se pak nestalo.Jen kdo si zařval:[b],,Mega děla!''[/b]O chvýli pozdějc vzduch protlo nesnesitelné kvílení a kolem seržanta Harta začlo všechno vybuchovat.Pak vyjely proti jeho vojákům obrněné stroje lorda Magnuse.Tanky taran a auta s kulometem začaly ničit všecko co nebylo na jejich straně.Pak palba ustala a z aut s kulomety vyšlo několik vojáků.Mezi nimi byl i Magnus.Díval se bojištěm.A pak pochodoval v před,najednou o něco zakopl a spadl.Byl to seržant Hart.Magnus se zvedl,klekl si k němu k němu s desert eaglem a namířil mu ho přesně mezi oči a vykřikl:[b],,Pozdravuj v pekle!''[/b]Vystřelil.Seržantovy se rozprskla hlava.Vojáci lorda magnuse obsadili přední linie a vyhnaly či zabili ty co přežili. Všechno bylo ztraceno.Ale jistě se Magnus nespokojí jen s tímhle vítězstvím.Dokážeš zastavit Magnuse a jeho armádu a ještě přežít? Pak hledám právě tebe! *1375*Tímto se otevírá nábor do questu:[b]Army Men RTS[/b]*1375* [b]Pozor!Pozor!Hledám už jen hráče[/b] *1337*[b][i]Co hledám:[/b][/i]*1337* -Rasu:Pouze člověk(plastový vojáček) -Povolání:kulometař -Hráče co se nevyfláknou na quest po 3měsícách hraní. -Hráče co odepíšou aspoň 1 za 14dní. -Trochu zkušenější hráče ale rád vezmu i nováčky. -Pokud možno hráče,kteří znají hru Army Men RTS,ale nevadí když ji znát nebudete *1359*[b][i]Co nabízím:[/b][/i]*1359* -Quest na základě počítačové hry Army Men RTS -Quest plný střílení,zbraní,nebezpečí a hodně zabíjení -Quest při kterém musíte přemýšlet a nemožete si hrát na Ramba bez rizika smrti -Svět plný vyspělé,zákeřné a velmi nebezpečné techniky *1378*[b][i]Co nechci:[/b][/i]*1378* Vulgární hráče. Suprmany. Lenochy co odepíšou jednou za uherský rok. Toť vše pokud máte zájem tak pošlete opeřence. [i]S pozdravem Kingkarazhane[/i] --------------------- Příspěvek č.11137 HellRaiser 18. ledna 2011 13:00:54 Ach vždy je to taková bolest té hlavy je to divné..ale kde to jsem vlastně? Profesor říkal,že má pro mě nějaké překvapení Řeknete si v duchu a potom k vám přiběhne voják v divné uniformě a říká Vstávej vojáku vem si zbraň a jdeme ostatní na nás čekají Tak vstaneš a řekneš si Cože voják?.... Po chvilce chůze se zastavíš a řekneš vojákovi Co je vlastně za rok a on řekne 1864 ...... Najednou se objeví jaká si bublina a vyjde z ní voják v moderní uniformě chytne tě za ruku a vezme tě do bubliny a probudíš se zase na svém místě v roce 2035 Takže oficiálně otevírám quest Temné Dny Quest se bude točit okolo toho že se budete vracet do minulosti,kde musíte udržet linii minulosti,protože jiný svaz bude chtít ovlivňit jak budoucnost tak minulost. Budete se moct podívat do nejrůznějších bitev.Dokonce i do známých jako je Bitva u Little Big Horn. Podíváme se do První světové války na zákoové války první tanky.Dále si můžete projí Ohama Beach, nebo pád Hitlera. Bude možnost se podívat do samotné budoucnosti kdy lidé si kolonizovali Měsíc a Mars. Co hledám: -Rasy: Pouze Člověk -Povolání: Chci bez povolání (Po domluvě si doplníte různé speciality (Pyrotechnik atd..) Co nechci: -Supermany Takže čekám na Havroše S Pozdravem Hell. --------------------- Příspěvek č.11140 Reyza 18. ledna 2011 22:35:17 *90*[b]POZOR[/b]*90* Vážení studenti dneska se otevírají brány do questu Akademie Dark Moon. Rád bych oznámil že potřebuji ještě 2-3 mužské postavy do akademie... Copak se do naší akademie nepřihlásil žádný nadaný student?*8* Doufám že to je jen chyba pošty a mé okřídlené krysy která létá tam kam nemá!!!*391* [b]O co půjde:[/b]*9* O fantasy quest v dnešní době se zaměřením na Role-Play. Příběh se bude odehrávat na škole která je pro zvláštní bytosti. No lidi tam asi nepotkáte. Naopak na vás budou zírat démoni, upíři, vlkodlaci, andělé a jiné bytosti. Takže to bude velice zajímavé. A přece jen někde musíte bydlet poblíže školy? No tak naštěstí na školním pozemku se nachází pár domků ve kterých studenti bydlí. Takže se svých kamarádů jen tak nezbavíte ale naopak vám budou ničit život 24 hodin denně. *5320* [u][b]Co hledám:[/b][/u]*4528* *4602*[i]aktivní hráče[/i] *4602*[i]hráče s dobrým RP (Role-Play)[/i] *4602*[i]hráče kteří se umí rozepsat[/i] *4602*[i]nekonflitkní hráče[/i] *4602*[i]hráče jež nebudou kazit hru[/i] [u][b]Co nehledám:[/b][/u]*4530* *4648*[i]neaktivní hráče a brzdy[/i] *4648*[i]hráče kteří budou zbytečně vyvolávat konflikty a budou kazit hru[/i] *4648*[i]hráče který vytvoří vše uměleckou postavu[/i] *4648*[i]hráče který bude mít krátké a a neuspokojivé příspěvky[/i] [u][b]Postavy:[/b][/u]*1405* [i]Tak a teď něco k postavám. Krom toho že vaše postava už bude rasově zvláštní tak chci aby jste si s ní celkem pohrály. Koníčky, závislosti, talent, strach, sexualita atd. Historie nedělejte zaměřte se hlavně na charakteristiku postavy.[/i] Dále připomínám rasu... Upír, Démon, Vlkodlak, Anděl, či jiná bytost... Rasa: Člověk Povolání: Bez povolání Tak to by bylo ode mě všechno tak posílejte přihlášky studenti. A my si vás pak pozveme na pohovor a dáme vám vědět zdali jste byly přijati nebo ne. S pozdravem Ředitel Reyza --------------------- Příspěvek č.11142 Pavettka 19. ledna 2011 20:15:09 Do místnosti vpadl kůň děsivý jak samo peklo a na něm seděla ona! V pravé ruce otěže, v levé kopí. Oř si dlouze odfrkl a pohodil mohutnou hlavou, až se i ona zakymácela. [b]“Říkejte tomu nostalgie, ale založila jsem brůžo, jež zove se Šelmička Essi [i]Trápení mladé šlechtičny[/i] Bude to klasické DrD, tak klasické, že typickým volným eRPéčkařům se budou ježit vlasy hrůzou! Jedná se o typické fantasy.“[/b] Kůň hrábne kopytem, jakoby si i on sám chtěl vyžádat nějako tu pozornost. [b]“Jedná se o družinovku s jednoduchou zápletkou. Vhodné i pro začátečníky. Pokročilí by se mohli nudit, tedy pokud by se nechtěli vyřádit v popisech.“[/b] Potutelně se pousměje. Pak před sebe zabodne kopí, na jehož konci je připevněný list. Na listě stojí: Hraje 1x týdně, kdo 2x poruší pravidelnost hry a neomluví se, letí. Beru max 7 lidí. Havranem posílejte celé postavy, které budou odpovídat pokynům v jeskyni. Znalost DrD není potřeba, ale není to na škodu. [b]“Tak… třeba naviděnou.“[/b] Trhne s otěžemi a zmizí za se v temnotě, odkud se ještě chvíli ozývá klapání koňských kopyt. --------------------- Příspěvek č.11143 Arius 19. ledna 2011 21:04:13 Ukončuji nábor do Questu Dědicové ohnivé vůle. Všem děkuji --------------------- Příspěvek č.11145 Machiko 20. ledna 2011 23:41:01 *43* [b]Buďte zdrávi,milí hráči![/b] *43* Na tržišti je momentálně velmi rušno, právě totiž probíhá největší událost roku, Festival Mečů. Všichni nejlepší šermíři a válečníci z dalekých i blízkých koutů této země se sjeli do města Riamine, aby nakoupili novou výzbroj a podívali se na novinky z umění mistrů kovářů. Procházíš ulicemi, když náhle zahlédneš podivný stan kdesi na kraji. Je obyčejný, fialové barvy, s obyčejným zdobením. To divné na něm je energie, kterou z něj cítíš. Temná a zároveň tak příjemná a přitažlivá… tolik přitažlivá, že se prostě musíš podívat, co je uvnitř. Vejdeš a rozhlédneš se. V šeru rozeznáváš několik postav, uprostřed sedí u stolu jakýsi stařec s dlouhými vousy, před ním všemožné věštecké pomůcky. V kouzelném mnohobarevném světle, vycházejícím z křišťálové koule poznáš, že se usmívá. [b]„ Konečně jste tu všichni! Můžeme tedy začít. “[/b] Všichni jej překvapeně pozorují. Natáhne ruce nad kouli a zamumlá jakási zaklínadla. Zatočí se ti hlava a ztratíš vědomí…. Když se probudíš, už nejsi ve stanu. Ani na tržišti a nad ani ve svém kouzelném světě. Vlastně nevíš, kde jsi. Ležíš na trávě, kolem tebe bytosti, které byly s tebou ve věštcově stánku. Když se posadíš, vidíš, že jsi na nějakém kopci. Podíváš se dolů a … čeká tě nesmírné překvapení. Je tam město, ale ne takové, jaké znáš. Je plné podivných, hranatých budov ,táhnoucích se do výšky a mezi nimi se pohybují podivné vozy...bez koní ! [i]Kam jsi se to jen dostal ?! [/i] Milí DA spoluhráči, tímto otevírám nábor do svého nového neoficiálního questu *90* Mezery v dimenzích *90* [b]O co půjde:[/b] Co by se stalo, kdyby se několik bytostí z kouzelného středověku dostalo do budoucnosti v našem, moderním světě, kde už jen slovo magie je často zavrhováno,nebo naopak do dáááleké minulosti,kdy se Země rodila? A jak by se takové bytosti chovaly? Přežily by vůbec? Chcete-li znát odpovědi a účastnit se jejich vytváření, neváhejte a připojte se k tomuto zajímavému pokusu! [b]Co nabízím : [/b] *3548* Aktivitu *3548* Rozepsané příspěvky *3548* Snahu o co nejkvalitnější příběh *3548* Pomoc nováčkům *3548* Snahu o co nejvyváženější poměr boje s psychologickými úkoly *3548* Klidné řešení problémů (pokud výjimečně vzniknou) *3548* Reálné charaktery postav [b]Co hledám: [/b] *901* AKTIVNÍ hráče (alespoň 2-3x týdně) *901*Hráče, kterým nevadí napsat pár řádků navíc *901* Základní znalost DrD (alespoň princip :D ) *901* Slušné hráče [b]Co nehledám [/b]: *1978* Konfliktní hráče *1978* Postavy „Supermany“, kteří jsou nezranitelní a vše *1978* dokážou *1978* Hráče, kteří budou úmyslně kazit příběh *1978* Lenochy a brzdy, co napíšou tři řádky za měsíc *1978* Hráče, kteří s příběhem po měsíci seknou [b]Postavy [/b]: *1337* Rasa jakákoliv, povolání také *1337* Přesvědčení pokud možno jen Neutrální a výš (zlá postava možná jako vyjímka) *1337* Nějakou stručnou historii *90* *90* [b] Prosím, dejte si alespoň trochu záležet na charakteru – hra je mnohem zajímavější, mají-li postavy dobře propracovanou povahu. Napište tedy kladné i záporné vlastnosti, zlozvyky ,co má postava ráda a co ne ,co si přeje dokázat atd. … Prosté vše, co se vám bude chtít psát.[/b] *90* *90* Těším se na spolupráci… Teď už mě ale omluvte, musím jít k oknu vyhlížet havrany *1* *5* *4* *48* [b]Machiko [/b] --------------------- Příspěvek č.11146 Mia 21. ledna 2011 09:11:45 Hledám quest s tématikou převážně fantasy (snad bych zvládla i něco jiného). Zde na dark age jsem nová a moje psaní snad není nejhorší. Postavu vymyslím jakoukoli. (jednu už mám aktuálně ve verbíři - Vyvyan). Pokud bude zájem, pište. --------------------- Příspěvek č.11150 Devilburns 22. ledna 2011 08:58:04 Saerk Valen utratil většinu svého bohatství v hospodách a v nevěstincích, proto hledá quest, kde by si mohl přijít na větší obnos zlatých. Zapomeňte na záchranu světa, princezny či lovení draka, tohohle muže zajímají jen peníze, takže pokud potřebujete válečníka, neváhejte.... --------------------- Příspěvek č.11151 Windikator 22. ledna 2011 20:12:11 Nábor do questu [b]Výprava za Pramenem života[/b] je u konce *90* --------------------- Příspěvek č.11152 Devilburns 23. ledna 2011 08:05:09 *1968* [b]Slyšte! Slyšte![/b] Otevírám nábor do neoficiálního questu [b]Padlý anděl[/b]! [b]O co půjde:[/b] Záhadné zjevení muže v černém a nemrtví vstávající ze studených hrobů mohou znamenat cokoliv. Je to onen avatar smrti, který má podle věštby přinést zkázu světa Deus nebo jen šílený nekromant, kterého je potřeba zastavit. Jedno je však jisté. Je potřeba statečných dobrodruhů, kteří se vydají po stopách muže v černém, aby objasnili jeho pravý cíl a důvod jeho náhlého objevení. Jednoduché to však nebude. Čekejte, že než se dostanete k cíli budete muset vyřešit mnoho sporů a záhad, bojovat s mnoha příšerami a hledat posvátné relikvie. Tudíž neváhejte a přidejte k nám!!! [b]Co požaduji:[/b] - zajímavé charaktery postav - aktivní hráče - hráče se snahou o dobrý RP [b]K postavě:[/b] - Lidé, elfové, kudůci i hobiti jsou zde povoleni. Skřeti se řadí mezi nepřátelé a krolly beru jen po dohodě... - Povolání jakékoliv - Postava by měla mít historii. Charakter a vzhled musí mít. [b]A nakonec, co nabízím:[/b] - zajímavý příběh - slušné PJ vstupy - vstřícné a slušné jednání vůči hráčům Pokud Vás moje nabídka zaujala, napište mi na havrana. *2182* S pozdravem Devilburns --------------------- Příspěvek č.11154 Morcatko 23. ledna 2011 16:09:36 *90* Dračák Ve středu světa zahájen, neváhejte a hlaste se v krčmě. (informace viz Ariadnina nit) --------------------- Příspěvek č.11155 Devilburns 23. ledna 2011 20:38:54 [b]Pozor![/b] Brány questu Padlý anděl se pomalu zavírají! Sháním už jen jednu postavu, která musí být bojového zaměření. Toto jedno místo bych spíše doporučoval nováčkům. Pokud někdo bude mít zájem, napište mi na havrana... --------------------- Příspěvek č.11159 Alissea 28. ledna 2011 16:45:40 Zdravím všechny, po roce a půl jsem našla cestu z5 a nabízím své staré postavy do vašich her. Beru ofiko i neofiko questy. Zde je seznam Adriana (Elfka Kouzelnice, 1. úroveň) Alexandra_Marksova (Člověk Bez povolání, 1. úroveň) Alissea (Elfka Zlodějka, 1. úroveň) Arya_Lupin (Člověk Bez povolání, 1. úroveň) Deanaira (Barbarka Hraničářka, 1. úroveň) Deanarys_z_Keadwenu (Člověk Válečnice, 1. úroveň) Isabell (Člověk Válečnice, 1. úroveň) Livien (Elfka Válečnice, 1. úroveň) Marrion (Člověk Hraničářka, 1. úroveň) Nierlen (Člověk Válečnice, 1. úroveň) Sarah_Maria_De_LaFer (Člověk Válečnice, 1. úroveň) Všechny postavy jsou u verbíře --------------------- Příspěvek č.11160 Razor 28. ledna 2011 19:25:41 Takže s radostí oznamuji ,že temné brány [b]Dopisu na rozloučenou [/b]jsou uzavřeny :) ,děkuji všem za účast a všem jinak přeji hodně úspěchů ve hraní :) --------------------- Příspěvek č.11161 Morcatko 29. ledna 2011 15:56:53 *90* Dračák Ve středu světa zahájen, neváhejte a hlaste se v krčmě. (informace viz Ariadnina nit) --------------------- Příspěvek č.11163 Ciri 29. ledna 2011 16:47:42 Quest Koji znovu otevírá své brány. *110* - Pro případné zájemce jsou volná čtyři místa. Domluva předem je nezbytná. *3205* - Vstup do hry je již vymyšlen, tudíž se nemusíte obávat. *404* - Quest je terpve na úplném začátku, tudíž přečtení by Vám nemělo dělat problém *626* - Přijímají se i nováčci *4404* Ciri *522* Ps: Info v questu. Jakékoliv dotazy zodpovídám poštou, nebo pokud mne zastihete v krčmě, tak budu ochotna odpovědět. --------------------- Příspěvek č.11165 Nykl 29. ledna 2011 17:31:20 Hledám postavy do neofic questu DILEMA! Chci lidi, barbary, elfy všech povolání krom alchymisty a kouzelníka. Pište na havrana. [i]Dokážete se vzdát všeho co milujete za slávu a bohatství?[/i] --------------------- Příspěvek č.11166 Iwina 29. ledna 2011 19:21:15 Nábor do questu Studna ukončen. Děkuji všem, kteří se ozvali :) Iw *957* --------------------- Příspěvek č.11167 Reyza 30. ledna 2011 15:23:52 *90*[b]Milý studenti[/b] *90* Vyslechněte důležité oznámení místa do Akademie Dark Moon byl již skoro plně obsazena. Ten kdo má ještě zájem se dostat na naší školu ať ihned pošle přihlášku. Jen aby se naše akademie vyrovnala a dívky si neztěžovali bere už jen chlapce. *4* Děkuji za pozornost S pozdravem *1405*[i]Ředitel Reyza[/i]*4386* --------------------- Příspěvek č.11168 Himari 31. ledna 2011 17:02:20 Nábor do questu [b]How Cliché[/b] pokračuje! Tenhle příběh, jako mnoho jiných, začíná láskou. A jak jinak, než láskou nešťastnou, láskou dvou mladých lidí, jejichž rodiče dělají vše pro to, aby jim zabránili být spolu šťastní. Jenomže cit je mocnější a nakonec přeci jen zvítězí i přes odpor rodin, které se pro dobro svých dětí usmíří… [b]Musíme se ale vždy držet zavedených cliché?[/b] Každý to tušil a nikdo nemluvil o ničem jiném. Princ Julius se zamiloval! Samozřejmě to byla přísně tajná informace, kterou nevěděl ani sám král, ale bylo jasné, jak to bude pokračovat. Julius a Romea spolu budou chvíli tajně udržovat vztah, což jim rodiče nakonec zakážou, protože Kantameti a Meontové jsou spolu již mnoho let nepřáteli. Pak zkusí Romeu provdat za nějakého bohatého strýčka a jeden z milenců se samozřejmě pokusí o sebevraždu, což povede konečně k míru mezi oběma královstvími a šťastné vládě Julia a Romey. [b]Ale co když se někdo rozhodne nechovat se podle scénáře napsaného autorem ve chvíli romantického vzplanutí?[/b] [b][i]Zvládnete zachránit dvě malá království před hrozící válkou? A co víc, dokážete zachránit Příběh?[/i][/b] [u]Koho a co sháním:[/u] *4602*aktivní hráče, kteří nebudou kazit hru, atd. *4602*postavy libovolné rasy (povolání jen nemagická) *4602*stručnou historii, charakter a vzhled Tak čekám na vaše opeřence. --------------------- Příspěvek č.11169 Dawon 31. ledna 2011 22:26:30 *90*[u][b]Fórum Tam za branami se bude stěhovat![/b][/u]*90* Kdy? Ode dneška za měsíc. Kam? Do Hra -> Verbíř Kde se dozvím víc? Na fóru Vykované práce. --------------------- Příspěvek č.11170 Norfes 1. února 2011 14:38:01 Zdravím, chlet bych najít nejaký fantazy Q. Moje postava je Trpaslík-válečník Charakter: - Poněkud namyšlený a poučný. Má chuť velet a shazovat lidi pod jejich úroveň. Myslí si že může všecno počem se podívá. Nechává se uplácet je takoví malí žoldák. - Velice spoléhá na svůj meč a štít a velice, ale velice na své svaly. Protože zbraň a svaly je to co má. Historie rodu Trpasličích bratrů: Kdysi dávno, žila malá skupina trpaslíků, posedlých válkou. Byli nemilosrdní, vraždili a plenili, vyhledávali boj. Až jednou se to jednomu z nich znelíbilo, již ho nebavilo pořád plenit a ničit… jmenoval se Kozikord. A tak svolal radu, kde podal svůj názor. Spoustu trpaslíků přesvědčil, a proto byl ještě tu noc zavražděn. Zabit jedním vysokým členem rady, který byl posedlý jejich způsobem života. O několik desítek let později se Bratrstvo nelítostných trpaslíků stejně rozpadlo. Vnitřní neshody Trpaslíci tehdy žili těžký život, trpěli pod útlakem zlých klanů, lidských odpadlíků a další podobné havěti. Bylo málo míst, kde se dalo žít v poklidu a většina z nich byla schována hluboko v horách. Třeba jako malá vesnička jménem Nagrandov. V této vesnici žil dávný potomek z kdysi bývalého Trpasličího bratrstva, měl v sobě mnoho válečnické krve. Žil tu se svou ženou a třemi syny. Jeden z nich, ten který nás zajímá se jmenuje Norfes. V krvi měl bojovnost, ale v srdci dobro, už jako mladý se rozhodl stát Ochráncem světla. Má to, ale jeden háček. Jelikož má krev nemilostného válečníka, tak ho čeká velice těžká cesta, na hraně mezi dobrem a zlem. Ve svých 21 letech se rozhodl, že musí všechno opustit, aby zjistil, co je vlastně zač. Až po sedmiletém putovaní světem i svým srdcem došel na rozcestí a nevěděl kudy dál. Teď se musí rozhodnout. Má jít po bahnité cestě kterou zmítá tma a smrt, a nebo po kamenité světlé cestě? Ale je jen na něm, kudy jít, nikdo to za něj nerozhodne. A tak pořád stojí na rozcestí dvou cest. A rozhoduje se mezi temnou a světlou cestou. Popis postavy: Je malí cca 140 cm dlouhý 67 kg. Má dlouhé vlasy a vousy. Má pivní bruch vrásčitý obličej. Je starý asi 28 let ( ještě mladina). Má Velmi pronikaví zrak se zelenými zorničky a třemi náušnicemi v jednom uchu a s pěti ve druhém. Nos má protažený až skoro k hornímu rtu a je pěkně široký. Ústa má široká a trošku protažená. Většinou chodí v kroužkové košili s plátovými rameny a po ruce má vždy ostrý meč a kulatý štít. Většinou ho najdete v nějaké té krčmě. --------------------- Příspěvek č.11171 Reyza 1. února 2011 14:40:45 *90*Studenti POZOR*90* Oznamuji že všechny místa do Akademie Dark Moon jsou již obsazena. Pro ty kteří to nestihli tak bohužel lituji a ti které nebyly přijati přeji hodně štěstí a úspěchu možná příští školní rok vám to vyjde. S pozdravem [i]Ředitel Reyza[/i] --------------------- Příspěvek č.11174 Perung 2. února 2011 13:19:15 Ahoj hledám oficiální quest nabízím 4 postavy: Perung:Člověk:Zloděj,8 let,Zákonné dobro. Birol:Člověk:Bez povolání,41 let,Zmatené zlo. Ka Tun:Skřet:Válečník,23 let,Zákonné zlo. Kenjai:Elf:Bard:25 let,Zákonné dobro. Opilí muž:Člověk,Bez povolání,38 let,Neutrální. --------------------- Příspěvek č.11175 Wildrose 2. února 2011 20:30:15 *238* Quest Za Zdí opět uzavřel své brány! *238* [i]Všem zúčastněným mockrát děkuji, byli jste skvělí. Přijatým gratuluji, zbytku přeji hodně štěstí jinde, jistě se uchytíte v jiném questu. Konkurence byla veliká. Možná za čas, až se hra hne kupředu, se ještě doplní pár míst. Ale dnes... Ještě jednou děkuji, mnoho úspěchu do budoucna.[/i] Wildrose*54* --------------------- Příspěvek č.11176 Hunter 2. února 2011 21:01:08 Ahoj, abych se přiznal, už je to nějaký čas, co jsem tu naposled opravdu hrál a popravdě i co jsem splodil souvislejší text. No ale přeskočilo mi a já se rozhodl, že bych si tu opět rád zkusil zahrát...tedy dáte-li mi někdo příležitost :) Takže pokud možno, rád bych se zúčastnil příběhu z prostředí klasického fantasy. Ideálně s nepříliš rychlým tempem. Za sebe můžu stálou aktivitu nabídnout tak dvakrát až třikrát za čtrnáct dní. Neříkám, že není šance, že mě to chytne a budu mnohem aktivnější, ale takhle je to pro mě skutečně dodržitelný, řekl bych. Poutavý příběh, dobří spoluhráči a nějaká ta gramatická úroveň - to vše vítáno :D Rád bych udal jednoho svého člověka válečníka (pár questů už má za sebou), pokud by se někomu válečník hodil, ozvěte se a pošlu historii, charakter etc poštou. Určitě je i možnost vytvořit postavu na míru pro quest, ale to mi bude nejspíš pár dnů trvat (jo, jsem vážně línej :D). Já myslím, že většina mě zná, něco už tu odehráno mám a troufnu si říct, že snad pořád dokážu napsat slušnější příspěvek co má hlavu a patu (odkázal bych Vás konkrétně na nějaký quest, ale to byste se museli hrabat v archivu a to přeci nikdo nechce, že :D Kdyžtak si řekněte poštou - něco vyberu) Takže zaujame-li to někoho, určitě se ozvěte. Díky --------------------- Příspěvek č.11177 Asteroid 3. února 2011 13:41:09 *90* Pozor, pozor! *90* Příběh začíná ! Dokážete si uhlídat záda, když vám na ně neustále dýchá dosud neviděná bytost? A dokážete se vůbec ubránit myšlenkám, které vám kolují hlavou? Jak se dají zachránit děti, když vy sami jste ve smrtelném nebezpečí? Vše na čem záleží je zbytečné. Jsou tu *199* [b]Ztracené duše[/b] *199* *90* Menší ochutnávka : Konečně, země ! Po několikatýdenním plahočení se na staré vetché lodi konečně začaly na obzoru zjevovat první známky po ostrovu. Loď to byla sice velká, vyrobená na míru pro spoustu lidí, svá nejlepší léta už má však dávno za sebou. Dosud nebylo jisté, zda je vidina pevniny jen klam, protože mlha která plavbu provází byla hustá jako mléko. Do toho všeho začal padat sníh. Po dalších pár minutách se však doopravdy začaly vynořovat vrcholky hor, které se skvěly do výšin. Loď začala probourávat mělký led, který doprovázel ostrov kolem dokola. O pár mil vpřed se tyčil maják, který udával lodím cestu. Hory byly bílé, stejně jako všechno kolem. Zasněžená země potřebuje pomoc. Dostane se jí však, když každý na celém ostrově je v ohrožení? Třeba to budeš právě [b]ty[/b], kdo úspěšně zachrání potomstvo a zároveň i svůj krk. Co, koho, jak, s kým, s čím sháním ? *588* Už jen 2 dámské postavy. *588* Stručnou historii+charakteristiku a vzhled *588* Jakékoli postavy. (Na záchranu dětí se hodí každá ruka *90* *6*) *588*[b]Oprava! Vezmu i 1 mužskou postavu![/b] Čekám na havrana ! Předem díky, David. --------------------- Příspěvek č.11178 Devilburns 3. února 2011 14:08:54 [b]Zdravím duše DA![/b] Hledám pro svoji postavu na druhé úrovni oficiální quest nebo zajímavý neoficiální fantasy quest. Jmenuje se [b]Drad[/b], povoláním kouzelník. Zde je malá ochutnávka v podobě jeho charakteru: Drad je vcelku zajímavým jedincem. V jednu chvíli si myslíte, že jste nejlepší přátelé, avšak brzy zjistíte, že to přátelství není takové, jaké by jste očekávali. Drad má tu zvláštní tendenci si cizího člověka při prvním kontaktu od hlavy až k patě prohlédnout, nevinně konverzovat, ale pravý účel nevinné konverzace je si o vás vymyslet takový malý obrázek. Jste inteligentní a máte charisma? Tak to budete s Dradem nejlepší přátelé, avšak pokud nedisponujete ani jedním, radši se mu kliďte z očí. Drad také není zrovna trpělivý člověk a mezi jeho další negativní vlastnosti patří také častá výbušnost. Ptáte se jestli je vůbec na tomto elfovi něco dobrého, tak ano. Pokud se s ním doopravdy spřátelíte, dokáže být velmi přátelský, ohleduplný vůči mnohým věcem a také nesmírně všímavý. Jeho citová stránka je asi poloviční, co u normálních elfů. Nikdy v jeho zatím kratičkém životě neplakal. Zdá se vám jako nějaký otrlý superhrdina? Nemáte pak pravdu. Dokáže zhruba odhadnout na co jeho síly stačí a na co ne, takže pokud vycítí nebezpečí, které opravdu nedokáže zahnat, prostě zbaběle uteče nebo ustupuje dozadu. Co se týká jeho výřečnosti a projevení charakteru, tak s tím nemá problémy. Je společenský a rád se baví. Není to žádný knihomol, který má zastrčený nos v hromadách knih, který se obejde beze slov. S výmluvnou iniciativou je na tom stejně jako všichni ostatní elfové. Co opravdu nemá rád je, když mu někdo něco přikazuje nebo zakazuje, avšak rád si vyslechne radu od ostatních. Pokud by někdo měl zájem o tohoto zajímavého jedince, tak vám rád pošlu i historii, popř. vzhled. --------------------- Příspěvek č.11182 Asteroid 5. února 2011 13:15:35 Nábor do Questu [b]Ztracené Duše[/b] ukončen. Děkuji všem zájemcům --------------------- Příspěvek č.11183 Morcatko 5. února 2011 16:01:49 *90* Dračák Ve středu světa zahájen, neváhejte a hlaste se v krčmě. (informace viz Ariadnina nit) --------------------- Příspěvek č.11184 Zbynasuper 6. února 2011 20:58:32 [tab][b]"Tak,"[/b] vstal Gerung I. z trůnu,a obrátil se na druhého muže v sále. [b]jak pokračuje nábor,Ezgorfiste?"[/b] Druhý muž vyšel ze stínů,aby jste měli možnost zahlédnout jeho zpola elfí a zpola lidské rysy prozrazující míšence. Jemně se uklonil,a zastřeným hlasem potichu odpověděl:[b] "Vaše Veličenstvo,již jsme zformovali skupinu,která by se měla vydat najít ten artefakt. Jsou to ti nejlepší,nemám nejmenší pochybnosti,že to zvládnou. Již zanedlouho určitě dostanete království opět pod svoji kontrolu."[/b] Gerung se usmál,a popošel k oknu. Vyhlédl ven na nádvoří,kde ještě před nedávnem zuřil boj. Obyvatelé hlavního města se vzbouřili,a hodlali svrhnout krále z trůnu. Tato akce byla samozřejmě potlačena. Ještě teď se Gerungovi občas dělalo dobře při pomyšlení, na to,jak jeho armáda zatlačovala demonstranty ven z města. Na to teď ale zrovna nemyslel. [tab][b]"To je dobře. Pomalu ztrácím nad zemí kontrolu. Většina obyvatel je proti mému svazku se severními zeměmi. Kdyby ale věděli,jak to doopravdy je...[/b] Gerung vzdychl a zase se obrátil zpět tváří k Ezgorfistovi. [b]"Potřebuji,aby vyrazili co nejdříve. Nejlíp hned zítra. Musím mít ten náhrdelník rychle,jinak se celá země zhroutí do občanské války. Víš moc dobře,že to nechcu. Zařiď to,prosím tě. A...potřebuju odpočinek. Ať mně teď nikdo neruší."[/b] [b]"Ano,pane."[/b] Odpověděl Ezgorfist s lehkou úklonou a téměř neviditelným úšklebkem na rtech. Pak odešel,aby vyřídil to,co mu král uložil. *90* *90* [b]Tímto zahajuju nábor do mého nového neoficiálního questu [i]Runový náhrdelník.[/i][/b] *74*[i] O co půjde?[/i] -Vaše družina dostala od královského rádce úkol,aby se zmocnila Runového náhrdelníku,který se ukrývá v horách na východě. *74*[i]Co po vás požaduju?[/i] *90* [b][u]Fantazii při tvoření postavy!!![/u][/b] Tento bod je pro mně hodně důležitý. Ve světě,ve kterém žijete,je ale většina postav odlišná,i když mají stejné povolání. Např. bersekr nemusí být jenom šílený psychopat,co porcuje skřety sekyrou,ale šermíř,který používá své dva meče k ochraně dobra. Nebo kněz...nemusí zrovna vždycky používat nějaké kouzlo na vytvoření pentagramu v boji,může je nosit (ty základní) nakreslené na papírcích,a schované v kapsách atd...Použijte svoji fantazii na maximální obrátky!( O povoláních víc v prvním příspěvku.) *90* Aspoň nějaké to RP. Když už samozřejmě máte originální postavu,tak za ni musíte umět hrát. *90* Čeština. Splést se může každý,a ne každému to zrovna jde,ale neberu lidi,kteří udělají v jedné větě tři chyby a pak se se mnou o tom ještě hádají. *74*[i]Co nabízím?[/i] -Snad zajímavý quest. -Dobrou češtinu. Když říkám dobrou,tak myslím opravdu dobrou,já si svoji češtinu pečlivě hlídám. U mě neuvidíte malé písmeno na začátku věty,ani slovo "zmyzel." -Zkusím používat klasické expování u DrDka,ale s vlastními schopnostmi. -K tomu se váže i používání kostek. Nebudete muset házet kostkou,vždy,když by jste to naživo museli. Ale házet se bude. Samozřejmě,protože se najde spousta lidí,kteří hodlají podvádět,vyřeším to po svojemu : Systém převodových tabulek. Funguje to tak,že při každém hodu (případně sérii hodů) se rozhodnu,kterou ze tří tabulek použiju. Můžu nechat číslo tak,jak je,nebo ho změnit podle tabulky. Samozřejmě,v tomhle případě je jednoduché někomu ve hře nadržovat - ale to už je na vás,jestli mi budete věřit nebo ne.*1* *90*Pozor!*90* To,že máte při tvorbě postavy zapnout fantazii neznamená,že máte udělat postavu Supermana! Pokud jí dáte nějakou větší výhodu (Dejme tomu má 2x větší zásobu many než ostatní),tak ji 1.Odůvodníte v historii a 2.Dáte ji taky nějakou nevýhodu,aby to vyvážilo (Např. je klaustrofobik) Taky malé doporučení k tvorbě - Fantazii zapněte,aby jste využili své povolání. Např. Radši vezmu postavu,která je mág,a má v popisu [i]...pochází z Azgardských hor,kde je velice oblíbená ledová magie,a proto se učil hlavně ji,...[/i] A má bonus k ledové magii,než [i]...Protože pochází z rodu napůl lidí a napůl démonů,má bonus k útoku,obraně,rychlosti,a ohnivým kouzlům,ale vypadá jinak a nesnáší zimu a led...[/i] Protože i když to první postava nevyvážila něčím jiným,není to velký bonus a vztahuje se to k povolání. Takže - Kdo to dočetl až sem,a zaujalo ho to,ať si přečtě první příspěvek v questu. Mohl bych povolání napsat i sem...ale to by pak bylo 2x delší *4*. Jen doufám,že u vás nezvítězí lenost nad zvědavostí,a přečtete si povolání,které jsou rozepsány v prvním příspěvku questu. Hodně štěstí při tvorbě postavy. Zbynasuper --------------------- Příspěvek č.11185 Dagoncz 6. února 2011 22:47:07 Dva lidé se krčí v koutě, sledují se. Hlad a strach jim zatemňuje mysl. Bývali to bratři, silní, milující a jeden pro druhého byli ochotni zemřít. Avšak to bylo dávno, příliš dávno. Možná v minulém životě? Možná teprve před týdnem? Nedokáží si vzpomenout. Temnota pohltila jejich mysl. Když se jeden podívá do rozpadlé ulice druhý mu nožem podřezává hrdlo. Mrtvý padá na zem a jeho bratr se hladově pouští do jídla. Když okusí první sousto dává se do hlasitého pláče. Pláče za sebe, za svého bratra, za jejich matku a otce, za celý svět. Pláče silně a hlasitě...Chyba. Nikdo neviděl čepel která se objevila za ním. Nikdy již nezjistil proč jeho hlava kouká na jeho tělo z dálky. Jeho mysl nedokázala pochopit bytost stojící za jeho tělem. ... Démon švihl svým mečem stranou aby odstranil zbytečnou krev. Tělo té patetické bytosti leží u jeho nohou. Jeho temně rudé tělo jakoby zářilo černou energií. Když se sehnul a vytrhl srdce z toho ubohého měkkého těla tak ona energie začala zářit jasněji. Přičichl k tomu srdci a poté ho rozdrtil ve své dlani. Cítil jak se jeho tělo nabíjí novou energií. Hlasitě zařval aby oslavil své vítězství a odhodil rozdrcené zbytky masa směrem k tělu odkud je vyrval. Otočil se zády k dvou mrtvým a jeho hmyzí nohy ho odnášeli tiše pryč. Zpátky do temnoty města. -------------- Takto nějak vypadá příběh a prostředí mého nového questu. Lidé trpí a snaží se přežít. Pokud jste si jistí svojí silou a dokonalou psychikou, pokud víte že jste téměř superman jenom v lidském těle... tak přesně vás nechci. Hledám obyčejné lidi. Lidi kteří když viděli jak jim před jejich očima umírají přátelé tak se téměř zhroutily. Lidi kteří plakali a bolelo je pomyšlení na to že všichni jejich nejbližší sou mrtvý. Lidi kteří se přes to povznesly ale odnesly si obrovské rány na duši. Lidi kteří jsou zesláblí neustálým utíkáním a nedostatkem jídla. Avšak z pevným odhodláním přežít. Lidi kteří vědí že je většinu času potřeba utíkat a krčit se strachy někde v koutě. Protože takové lidi si osud volí. Takový lidé se stávají těmi kterým je odhaleno skutečné tajemství a dostanou šanci změnit jejich život a životy všech okolo Takže ještě pro rychlou kontrolu: Sháním 4 lidi bez povolání. S dobrým charakterem kteří neustále žijí poblíž města kvůli nějakému důvodu ( sentiment, vzpomínky, jídlo, pomsta) Chci vědět jestli cestujete sami nebo máte sebou nějakého společníka. Informace o tom co vás nutí jít dál a co by vás mohlo donutit přidat se do skupiny lidí. Také důvod proč by vaše postava všechny zradila a zabila klidně ve spánku pokud by měla příležitost :)( odpověď nikdy neexistuje, vždy je nějaký důvod) --------------------- Příspěvek č.11187 Kale 7. února 2011 19:28:21 Tolpen: šlo by trochu omezit množství smajlů? Je to až nevkusné. --------------------- Příspěvek č.11188 Keshick 8. února 2011 20:16:59 Nábor do [b]013. A dál bude řvát lev[/b] je tímto ukončen. Úspěšní budou vbrzku kontaktováni, ostatním přeju mnoho štěstí při dalších náborech do jiných questů. --------------------- Příspěvek č.11189 Machiko 9. února 2011 15:34:25 *43* Zdravím,milí hráči,znova upozorňuji na nábor do questu Mezery v dimenzích *43* Na tržišti je momentálně velmi rušno, právě totiž probíhá největší událost roku, Festival Mečů. Všichni nejlepší šermíři a válečníci z dalekých i blízkých koutů této země se sjeli do města Riamine, aby nakoupili novou výzbroj a podívali se na novinky z umění mistrů kovářů. Procházíš ulicemi, když náhle zahlédneš podivný stan kdesi na kraji. Je obyčejný, fialové barvy, s obyčejným zdobením. To divné na něm je energie, kterou z něj cítíš. Temná a zároveň tak příjemná a přitažlivá… tolik přitažlivá, že se prostě musíš podívat, co je uvnitř. Vejdeš a rozhlédneš se. V šeru rozeznáváš několik postav, uprostřed sedí u stolu jakýsi stařec s dlouhými vousy, před ním všemožné věštecké pomůcky. V kouzelném mnohobarevném světle, vycházejícím z křišťálové koule poznáš, že se usmívá. „ Konečně jste tu všichni! Můžeme tedy začít. “ Všichni jej překvapeně pozorují. Natáhne ruce nad kouli a zamumlá jakási zaklínadla. Zatočí se ti hlava a ztratíš vědomí…. Když se probudíš, už nejsi ve stanu. Ani na tržišti a nad ani ve svém kouzelném světě. Vlastně nevíš, kde jsi. Ležíš na trávě, kolem tebe bytosti, které byly s tebou ve věštcově stánku. Když se posadíš, vidíš, že jsi na nějakém kopci. Podíváš se dolů a … čeká tě nesmírné překvapení. Je tam město, ale ne takové, jaké znáš. Je plné podivných, hranatých budov ,táhnoucích se do výšky a mezi nimi se pohybují podivné vozy...bez koní ! Kam jsi se to jen dostal ?! *28*O co půjde *28*: Co by se stalo, kdyby se několik bytostí z kouzelného středověku dostalo do budoucnosti v našem, moderním světě, kde už jen slovo magie je často zavrhováno,nebo naopak do dáááleké minulosti,kdy se Země rodila? A jak by se takové bytosti chovaly? Přežily by vůbec? Chcete-li znát odpovědi a účastnit se jejich vytváření, neváhejte a připojte se k tomuto zajímavému pokusu! *3548* Co nabízím *3548* : Aktivitu Rozepsané příspěvky Snahu o co nejkvalitnější příběh Pomoc nováčkům Snahu o co nejvyváženější poměr boje s psychologickými úkoly Klidné řešení problémů (pokud výjimečně vzniknou) Reálné charaktery postav *901* Co hledám: *901* AKTIVNÍ hráče (alespoň 2-3x týdně) Hráče, kterým nevadí napsat pár řádků navíc Základní znalost DrD (alespoň princip :D ) Slušné hráče *49* Co nehledám *49* : Konfliktní hráče Postavy „Supermany“, kteří jsou nezranitelní a vše dokážou Hráče, kteří budou úmyslně kazit příběh Lenochy a brzdy, co napíšou tři řádky za měsíc Hráče, kteří s příběhem po měsíci seknou *3371* Postavy *3371* : Rasa jakákoliv, povolání také Přesvědčení pokud možno jen Neutrální a výš (zlá postava možná jako vyjímka) Nějakou stručnou historii Prosím, dejte si alespoň trochu záležet na charakteru – hra je mnohem zajímavější, mají-li postavy dobře propracovanou povahu. Napište tedy kladné i záporné vlastnosti, zlozvyky ,co má postava ráda a co ne ,co si přeje dokázat atd. … Prosté vše, co se vám bude chtít psát. Těším se na spolupráci… Teď už mě ale omluvte, musím jít k oknu vyhlížet havrany Machiko *48* --------------------- Příspěvek č.11190 FoxPB 10. února 2011 14:35:03 Ahoj PJ.jako nováček se tu rozkoukávám.S Dr.D mám ale mnohaletou zkušenost(cca 20 let aktivního hraní)(jj již nejsem nejmladší:-) ) Mohu nabídnout službu hraničáře,elfa jenž se ve svém oboru vyzná a ví co se může a co ne.Hledám možnos se dále rozvíjet a k tomu pomáhat i spoluhráčům. díky FoxPB --------------------- Příspěvek č.11192 Teranell 10. února 2011 21:51:38 *4422* [u][b]Quest 003. Šerava právě otevírá své brány. Všechny potřebné informace naleznete v upoutávce na Verbířské vývěsce. Míst je velmi omezené množství, proto neváhejte a pusťte se do vymýšlení![/b][/u] Teranell --------------------- Příspěvek č.11193 Korak 11. února 2011 12:08:29 Zdravím všechny milovníky her na hrdiny. Tímto oznamuji nábor do neoficiální jeskyně POHRANIČNÍ PŘETAHOVAČKY. České středohoří trochu jinak Hledám zejména hráče kteří mají s dračím doupětem už nějaké zkušenosti. Velký důraz kladu především na hraní své postavy. Hledám: 2x Trpaslík válečník (nejlépe bratry, nebo dobré kamarády) 1x Kouzelník, elf 1x Zloděj hobit 1x Hraničář barbar Popřípadě 1x alchymista libovolné povolání Kdo bude chtít ozvěte se na havrana, a pošlete rovnou i popis vzhledu a charakter postavy. --------------------- Příspěvek č.11194 Teranell 11. února 2011 14:12:23 Upozorňuji, že [b][u]nechci[/u][/b], abyste mi zahlcovali Havrana napůl udělanými historiemi. Nechci mít na vzkazníku ani historie kompletní. Všechny postavy dávejte rovnou na verbíře, vyberu si z nich, až nadejde čas. --------------------- Příspěvek č.11198 Korak 12. února 2011 14:03:02 Zdravím všechny milovníky her na hrdiny. Tímto oznamuji nábor do neoficiální jeskyně POHRANIČNÍ PŘETAHOVAČKY. České středohoří trochu jinak Hledám zejména hráče kteří mají s dračím doupětem už nějaké zkušenosti. Velký důraz kladu především na hraní své postavy. Hledám: 2x Trpaslík válečník (nejlépe bratry, nebo dobré kamarády) 1x Kouzelník, elf 1x Zloděj hobit 1x Hraničář barbar Popřípadě 1x alchymista libovolné povolání Kdo bude chtít ozvěte se na havrana, a pošlete rovnou i popis vzhledu a charakter postavy. --------------------- Příspěvek č.11199 Morcatko 12. února 2011 16:09:21 *90* Hra ve Středu světa je zahájená. Neváhejte a hlaste se v krčmě (více informací viz Ariadnina nit). --------------------- Příspěvek č.11201 Devlin 13. února 2011 16:54:14 Tolpen: Příště prosím bez té tuny smajlíků, jinak to budu muset smazat. --------------------- Příspěvek č.11202 Vexar 13. února 2011 17:22:43 Myslete na chudáky epileptiky. --------------------- Příspěvek č.11204 Keshick 13. února 2011 19:19:14 Mystrmario: Zkus se podívat do pravidel pro uživatele, bod 2.2 a přečti si o tapetování, abys nás všechny potěšil a dodržoval to. Pokud ti chybí přesné číslo, pak věz, že admini mají právo uvážit, co je a není přiměřené. --------------------- Příspěvek č.11205 Pavettka 14. února 2011 09:09:19 Aloha lidičky, moje PC je nepoužitelné, omlouvám se mým hráčům i PJům. Virus napadl spouštěcí program, je to v zásadě hromádka neštěstí (zčernalá). Nechala jsem ji v péči odporníků. Prosím, zachovejte mi přízeň, situace se snad brzy vyřeší. --------------------- Příspěvek č.11207 Zbynasuper 14. února 2011 23:36:25 [tab][b]"Tak,"[/b] vstal Gerung I. z trůnu,a obrátil se na druhého muže v sále. [b]jak pokračuje nábor,Ezgorfiste?"[/b] Druhý muž vyšel ze stínů,aby jste měli možnost zahlédnout jeho zpola elfí a zpola lidské rysy prozrazující míšence. Jemně se uklonil,a zastřeným hlasem potichu odpověděl:[b] "Vaše Veličenstvo,již jsme zformovali skupinu,která by se měla vydat najít ten artefakt. Jsou to ti nejlepší,nemám nejmenší pochybnosti,že to zvládnou. Již zanedlouho určitě dostanete království opět pod svoji kontrolu."[/b] Gerung se usmál,a popošel k oknu. Vyhlédl ven na nádvoří,kde ještě před nedávnem zuřil boj. Obyvatelé hlavního města se vzbouřili,a hodlali svrhnout krále z trůnu. Tato akce byla samozřejmě potlačena. Ještě teď se Gerungovi občas dělalo dobře při pomyšlení, na to,jak jeho armáda zatlačovala demonstranty ven z města. Na to teď ale zrovna nemyslel. [tab][b]"To je dobře. Pomalu ztrácím nad zemí kontrolu. Většina obyvatel je proti mému svazku se severními zeměmi. Kdyby ale věděli,jak to doopravdy je...[/b] Gerung vzdychl a zase se obrátil zpět tváří k Ezgorfistovi. [b]"Potřebuji,aby vyrazili co nejdříve. Nejlíp hned zítra. Musím mít ten náhrdelník rychle,jinak se celá země zhroutí do občanské války. Víš moc dobře,že to nechcu. Zařiď to,prosím tě. A...potřebuju odpočinek. Ať mně teď nikdo neruší."[/b] [b]"Ano,pane."[/b] Odpověděl Ezgorfist s lehkou úklonou a téměř neviditelným úšklebkem na rtech. Pak odešel,aby vyřídil to,co mu král uložil. *90* *90* [b]Tímto zahajuju nábor do mého nového neoficiálního questu [i]Runový náhrdelník.[/i][/b] *74*[i] O co půjde?[/i] -Vaše družina dostala od královského rádce úkol,aby se zmocnila Runového náhrdelníku,který se ukrývá v horách na východě. *74*[i]Co po vás požaduju?[/i] *90* Postavy pouze Bez Povolání *90* *90* *90* [b][u]Fantazii při tvoření postavy!!![/u][/b] Tento bod je pro mně hodně důležitý. Ve světě,ve kterém žijete,je ale většina postav odlišná,i když mají stejné povolání. Např. bersekr nemusí být jenom šílený psychopat,co porcuje skřety sekyrou,ale šermíř,který používá své dva meče k ochraně dobra. Nebo kněz...nemusí zrovna vždycky používat nějaké kouzlo na vytvoření pentagramu v boji,může je nosit (ty základní) nakreslené na papírcích,a schované v kapsách atd...Použijte svoji fantazii na maximální obrátky!( O povoláních víc v prvním příspěvku.) *90* Aspoň nějaké to RP. Když už samozřejmě máte originální postavu,tak za ni musíte umět hrát. *90* Čeština. Splést se může každý,a ne každému to zrovna jde,ale neberu lidi,kteří udělají v jedné větě tři chyby a pak se se mnou o tom ještě hádají. *74*[i]Co nabízím?[/i] -Snad zajímavý quest. -Dobrou češtinu. Když říkám dobrou,tak myslím opravdu dobrou,já si svoji češtinu pečlivě hlídám. U mě neuvidíte malé písmeno na začátku věty,ani slovo "zmyzel." -Zkusím používat klasické expování u DrDka,ale s vlastními schopnostmi. -K tomu se váže i používání kostek. Nebudete muset házet kostkou,vždy,když by jste to naživo museli. Ale házet se bude. Samozřejmě,protože se najde spousta lidí,kteří hodlají podvádět,vyřeším to po svojemu : Systém převodových tabulek. Funguje to tak,že při každém hodu (případně sérii hodů) se rozhodnu,kterou ze tří tabulek použiju. Můžu nechat číslo tak,jak je,nebo ho změnit podle tabulky. Samozřejmě,v tomhle případě je jednoduché někomu ve hře nadržovat - ale to už je na vás,jestli mi budete věřit nebo ne.*1* *90*Pozor!*90* To,že máte při tvorbě postavy zapnout fantazii neznamená,že máte udělat postavu Supermana! Pokud jí dáte nějakou větší výhodu (Dejme tomu má 2x větší zásobu many než ostatní),tak ji 1.Odůvodníte v historii a 2.Dáte ji taky nějakou nevýhodu,aby to vyvážilo (Např. je klaustrofobik) Takže - Kdo to dočetl až sem,a zaujalo ho to,ať si přečtě první příspěvek v questu nebo upoutávku na verbíři. Mohl bych povolání napsat i sem...ale to by pak bylo 2x delší *4*. Jen doufám,že u vás nezvítězí lenost nad zvědavostí,a přečtete si povolání,které jsou rozepsány v prvním příspěvku questu. Hodně štěstí při tvorbě postavy. Zbynasuper --------------------- Příspěvek č.11208 Himari 15. února 2011 00:35:37 [i]Achtung, achtung![/i] Všichni občané musí prokázat svůj původ. Kdo má více než dva prarodiče židovského původu, sám je Židem! [b]Více o questu [i]Práce osvobozuje[/i] na verbíři[/b] --------------------- Příspěvek č.11209 Tolpen 15. února 2011 11:30:45 A opět odjel školní autobus a dlouho žádný nepojede. Neboli: Konec náboru do Q GymnasiumII. Tak snad někdy příště --------------------- Příspěvek č.11210 Derron 15. února 2011 16:21:19 Nazdar všem Máte chuť si zahrát klasické dobrodružství se závojem tajemství a trochu hororu? Quest : Amnesie Pak neváhejte a přihlaste se. Co vlastně hledám? 1. Slušnost, kdo neumíte být slušný nečtěte dál a nehlaste se 2. Chuť hrát a aktivita 3. Jakékoliv povolaní či rasu, ovšem nic podobného jako upíry a tak dále prostě klasika 4. Historii, charakter a vzhled. Ovšem jak už quest napovídá postava si nebude nic pamatovat to znamená že i dobré rp :-) Co vám mohu nabýdnout? 1. zábavu 2. slušný přístup 3. moji aktivitu 4. Nebudu hrát za vaše hrdiny, to znamená že odpovědnost za vaše skutky je jen a jen na vás. Určite nehledám Supermany. Takže zapomeňte že na 1 lvl srazíte jednou ranou kohokoliv se vám zamane, mohli byste se také se zlou potázat. Příbeh se bude týkat ztráty paměti vašich postav, to znamená že také požaduji zahrát přidělenou roli. Postupem času se uvidí jestli si vzpomenete nebo ne a jestli vůbec dokážete prežít. Úvodní příspěvek napíšu až budou hrači v questu. Do té doby se hlaste a doufám že si užijeme spousty zábavy. --------------------- Příspěvek č.11212 Mystrmario 15. února 2011 22:40:41 Nábor do Questu Klasické fantasy bude brzy obnoven...prosím strpení:) --------------------- Příspěvek č.11213 Himari 15. února 2011 23:11:25 Quest [b]How Cliché[/b] pootevřel opět své brány a dal vám nahlédnout do světa plného Příběhů. Najde se dobrodruh, co by zaplnil volné místo? --------------------- Příspěvek č.11214 Mandrake 16. února 2011 11:14:16 Vyhlašuji doplňkový nábor do questu 4 živly z důvodu nízke aktivity hráčů. Budu dělat jakousi čistku v řadách hráčů a bude třeba doplnit stav. Chtěl bych hráče schopné napsat delší (dovolí-li to situace) a smysluplné příspěvky a oživí hru. I když je quest relativně dlouho nic se nestalo. Další informace dodám po havranovi. Zn. Klasické fantasy --------------------- Příspěvek č.11215 Derron 16. února 2011 15:57:35 Nábor do Questu Amnesie ukoncen :-) --------------------- Příspěvek č.11218 George 17. února 2011 00:12:59 nebyl by tu pj, co by měl quest, kterej jede alespoň několikrát tejdně, a měl by místo pro mě? p.s. já nejsem marný hráč *414* --------------------- Příspěvek č.11219 Roxanne 17. února 2011 18:30:09 Přimlouvám se za George - je to výborný PJ, jeho příspěvky jsou kvalitní, pravidelné a bez pravopisných chyb. Já bych ho brala :) --------------------- Příspěvek č.11221 Vexar 18. února 2011 19:49:04 Roxanne: doporučení sem nepatří *4* Každý trochu schopnější pj je si schopen zjistit jeho hrací historii. Říkám to jen aby se toho někdo z nováčků nechytil a nezačal spamovat. --------------------- Příspěvek č.11222 Morcatko 19. února 2011 15:52:59 [*90*] Hra ve Středu světa je zahájená. Neváhejte a hlaste se v krčmě (více informací viz Ariadnina nit). --------------------- Příspěvek č.11223 Dyrim 19. února 2011 17:21:37 [tab]Hledám [b]jednoho[/b] hráče jako náhradu za odpadlou hráčku. Její postava se ještě nesetkala s ostatními, takže máte v tvorbě postavy více méně relativní volnost. Až na pár detailů. Jedním z nich je, že vaše postava bude mít od začátku [b]daný úkol[/b], který by [b]měla[/b] splnit. Druhý detail je, že příběh se odehrává v poněkud specifickém světě a já bych vám tak musela poslat několik informací (je to asi stránka a půl textu). Vaše role by ze začátku byla coby průvodce a pak by to bylo na vás případně můžete odejít. [b]Aktivita je pouze jednou do měsíce[/b] co se příspěvků se mnou týče a mezi sebou jako hráči je to na vás. Na tom jednom měsíci ale trvám. Je to docela dlouhá doba na to odepsat. [tab]Pokud máte zájem, na havrana mi [b]neposílejte[/b] hotové postavy, ale jen náčrty jak by asi měla vypadat a pokud vás zaujme svět a tak podobně, tak ji společně můžeme dodělat ;) S pozdravem Dyrim --------------------- Příspěvek č.11224 Fidaman 19. února 2011 20:44:14 *9*Zdravím PJ mám tu pro vás nabídku dvou postav do nějakého oficiálního questu*90* Za prvé: Utgar trpaslík válečník 97let zmatené zlo*90* Za druhé: Pergin člověk hraničář 26let zákonné zlo*90* *1642* *1420*Nabízím slušnou historii a charakter můžu psát delší příspěvky, ale nemám je moc rád (jsem totiž docela línej*1*) *6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6**6* --------------------- Příspěvek č.11225 Himari 20. února 2011 23:16:03 [b][i]Achtung, achtung![/i][/b] Každý, kdo neprokáže svůj rodokmen, bude považován za osobu neárijského původu! [b][u]Práce osvobozuje![/u][/b] --------------------- Příspěvek č.11227 Morcatko 21. února 2011 14:54:53 Přijímám [u]4-7[/u] postav. *1989*[u][b]Do svého questu hledám[/b][/u] - jak zkušené hráče, tak nováčky, co už něco o DA ví (takže přijmu hráče, co se na DA zabydlel a ne hráče, co tu je sotva týden) - aktivitu 1x týdně - slušné příspěvky *1965*[u][b]Co naopak nehledám?[/b][/u] - totální nováčky - hráče, co se na quest vykašlou po dvou měsících hraní - vulgaritu - hráče, co píšou příspěvky o velikosti 1-4 vět. - neaktivitu - malá pubertální ega (jestli bude quest ničit, okamžitě vyhazuji) *1342*[i][b]K postavám[/b][/i] - jakoukoli rasu až na skřety, krolli po domluvě. Nechci vidět samé elfy, měla by tu být pestrost ras. - jakékoli povolání. Nechci vidět samé hraničáře, měla by tu být pestrost povolání. - hotovou historii, vzhled a charakter (nechci vidět sliby a nakonec nic neuděláte) - hledám normální drd postavy, ne supermany. *1642*[b]Tento quest nabízí:[/b] - plná podpora PJe - zajímavý drd příběh - pečlivě volení spoluhráči *90* Nábor se uzavírá 25. února v 19:00 *500* Pokud máte zájem, obracejte se na mého havrana s postavami a na verbíře. [i]Morče peruánské[/i] *415* --------------------- Příspěvek č.11229 Dawon 22. února 2011 19:11:14 Ode dneška za týden bude fórum *** Tam za branami *** zrušeno! Více informací na fóru Vykované práce. Proto prosím pomalu přesouvejte své inzeráty do nové Verbířské vývěsky. --------------------- Příspěvek č.11230 Korak 23. února 2011 13:20:55 Zdravím všechny milovníky her na hrdiny. Tímto oznamuji nábor do neoficiální jeskyně POHRANIČNÍ PŘETAHOVAČKY. České středohoří trochu jinak Hledám zejména hráče kteří mají s dračím doupětem už nějaké zkušenosti. Velký důraz kladu především na hraní své postavy. Hledám: 2x Trpaslík válečník (nejlépe bratry, nebo dobré kamarády) 1x Kouzelník, elf 1x Zloděj hobit 1x Hraničář barbar Popřípadě 1x alchymista libovolné povolání Kdo bude chtít ozvěte se na havrana, a pošlete rovnou i popis vzhledu a charakter postavy. --------------------- Příspěvek č.11231 Teranell 23. února 2011 16:50:53 *4422* Nábor do questu 003. Šerava je tímto ukončen. Vybraným gratuluji, ostatním přeji hodně štěstí při hledání jiného dobrodružství. Konkurence byla prostě veliká ;) --------------------- Příspěvek č.11232 Morcatko 26. února 2011 12:27:11 *90* Nábor do questu [b]Poselství[/b] ještě bude pár dní pokračovat. *357* Již jen 1-2 postavy *1965* Již nepřijímám elfy, hobity, barbary, bardy a zloděje *1989* Přijímám ale lidi, trpaslíky, kudůky a povolání válečníky nebo alchymisty (krolla, kouzelníka nebo hraničáře přijmu po domluvě *4*). Pokud máte zájem, spěchejte na verbíře k mému questu a zapište se. [i]Morče peruánské[/i] *415* --------------------- Příspěvek č.11234 Krtek 26. února 2011 13:25:41 Tak vás tu po dlouhé době zdravím, svuj návrat na DA si chci pojistit a proto sem si založil quest. *4578* Tímto vyhlašuji nábor do questu [u][i][b]Tažení[/b][/i][/u]. -Jde o úplně klasický fantasy quest, nabírám všechny rasy a povolání. -Nabírám jak nováčky tak i zkušené hráče. Nováčkům rád pomůžu a doufám že pokud se tu objeví i někdo ze zkušenějších hráčů tak jim pomůže taky. -Quset je zasazen do klasického DrD světa a postavy by si zde měli projít vším, od malých úkolů přes útočná a obraná válečná tažení, až po složitější zápletky. -Jde tu hlavně o zábavu a o to aby se parta lidí pobavila, takže snaha a chuť hrát se cenní. *90* Nechci tady někoho kdo by quest zdržoval a kdo by kazil dobrou náladu a chuť do hry ostatním hráčům. Pokud tě má upoutávka zaujala neváhej a pošli mi vzhled a charakter postavy na havrana (Historii nechci). Nábor bude probíhat do pátku 4.3.2011 a nebo do naplnění kapacity. Těším se na havrany a na hru. S pozdravem *1017* --------------------- Příspěvek č.11236 Morcatko 26. února 2011 15:48:57 *90* Dračák Ve středu světa zahájen, neváhejte a hlaste se v krčmě. (informace viz Ariadnina nit) --------------------- Příspěvek č.11237 George 26. února 2011 17:29:00 [b]Náborák:[/b] Hledá se kapitán! [b]O čem hra bude:[/b] Děj se odehrává v budoucnosti, tedy, jedná se o science fiction. Krom úplné volnosti v pohybu a výběru práce (úkolů) je připravena i zápletka, kdy vesmírná družinka bude odhalovat tajemství staré vesmírné civilizace. Hra bude na motivy minisérie minipovídek [i]O emzácích a lidech[/i] (pokud vás zaujme 1. díl v knihovně, řekněte si a já vám zveřejním zbylé dvě v mém šupleti). Pokud vás jejich četba nebaví či snad dokonce nudí, nejspíš by vás nudil a nebavil i quest. [b]Nároky na postavu:[/b] Rasa: Člověk Povolání: Bez povolání Charakter - zde bych mimo jiné rád viděl, jaký názor má vaše postava na ostatní tři vesmírné národy. Vzhled - pro ostatní, stačí jednoduchý. Nebo třeba odkaz na obrázek. Historii nechci, bude utvořena až po vašem přijetí a to podobným stylem, jako v p&p hře Fate (pokud neznáte, nevadí *4* nepotřebujete znát) [b]Co nabízím:[/b] Kvalitní hru Možnost přizpůsobit si hru podle svého (naprostá volnost) Vlastní vesmírnou loď --------------------- Příspěvek č.11238 Morcatko 27. února 2011 14:17:45 *90* Quest [b]Poselství[/b] hledá již jen válečníká (trpaslík, člověk, kudůk, barbar) Nábor končí [i][u]4.3.[/u][/i]! [i]Morče peruánské[/i] *415* --------------------- Příspěvek č.11239 BaNaN 27. února 2011 16:22:34 [b]Týmto zahajujem nábor do questu: Re Tarde es B&B. [/b] Príbeh sa bude odohravať na území Fínska. Jedného dňa si otvorili schránku a v nej bol list s vašim menom. Otvorili si ho a pomaly začal čítať: [i] Dobrý deň, týmto vám oznamujeme že ste prijatý na strednú školu Re Tarde. Budeme veľmi rádi ak našu školu budete navštevovať! Ubytovanie a peniaze na stravu uhrádza škola. [/i] Na druhej strane listu bola napísaná adresa školy. Na konci listu stál nápis: [i]Hľadáme len výnimočných... [/i] Ak máš ráda záhadné a nevysvetliteľné skutočnosti ? A cítiš že si niečim výnimočný neváhaj a prihlás sa. [u]Čo požadujem [/u] - Postavy vo veku 15 až 16 - Stručnú históriu - Taujímavý charakter a vzhľad - Hráčov, ktorý sa nevykašlú na quest po týždni - Aktivitu aspoň 2-4 krát do týždňa - Hráčov, ktorý maju chuť hrať a zabávať sa - V prípade neaktivity požadujem zdovodnenie - Už len mužské pohlavie postáv [u]Čo nechcem!![/u] - Opak toho čo chcem - Veľmi vulgárnych hráčov [u]Postavy?!?![/u] - Bude dobré ak si k postave vymyslíte vlastnú " schopnosť " ( ovládanie jednotlivých elementou, levitácia, premena...atď ) - Postavy, ktoré nebudú len obyčajný ľudia ( napr: vlkodlak, upír...) Čakám na vaše havrany s pozdavmi BaNaN... --------------------- Příspěvek č.11240 Reyza 27. února 2011 17:03:05 *90*Obyvatelé DarkAge dávejte pozor*90* Svět jak ho známe brzy zanikne. Blíží se pohroma která všechno změní. Jen ti kteří uposlechnou mé varovná přežijí. Kdo nevěří mím slov je zatracen! Jen vyvolení uniknou zkáze které je z nitra temnot. Samotné peklo svými rty zkázy políbí tenhle svět. Tímhle vyhlašuji nábor do neoficialní fantasy post apocalyptického questu Mrtvý svět. Příběh bude obsahovat násilí, mírný vulgarismus, deprimující prostředí, volné myšlení a volné akce a reakce. *4528*[b][u]Co hledám[/u][/b]*4528* *4602*Aktivita 3x týdně *4602*hráče kteří umí hezky psát a mají hezké příspěvky *4602*slušný Role-Play a vžití se do postavy *4602* hráče 15+ *4530*[b][u]Co nehledám[/u][/b]*4530* *4648*Brzdy *4648*krátké příspěvky *4648*neaktivitu *4648* hráče pod 15 *1405*[b][u]Postavy[/u][/b]*1405* Rasa: barbar, člověk, elf, trpaslík, hobit Povolání: Zloděj, Válečník, Kouzelník, Hraničář -Historie, Charakter a Vzhled -Vytvořit postavu která bude mít nějaké chování, závislosti, strach atd... -u kouzelníků pečlivě vybírejte kouzla hraji na kouzla, schopnosti, vlastnosti a dovednosti. Postavy posílejte na mého havrana Děkuji Reyza --------------------- Příspěvek č.11241 Morcatko 27. února 2011 19:47:42 *90* Nábor do questu [b]Poselství[/b] je ukončen. --------------------- Příspěvek č.11242 Tyrsa 28. února 2011 18:11:36 Stále hledám 1 postavu do questu Otroctví, více info na verbíři po rozkliknutí... --------------------- Příspěvek č.11243 Small_killer 1. března 2011 13:49:40 Nabízím tři hráče nováčky s jejich postavama (počítám i sebe). Více informací přes havrana. --------------------- Příspěvek č.11244 Astorel 2. března 2011 12:38:38 Ahoj, Nabízím postavu Astorel do oficiálního questu. Co nabízím? Kvalitní češtinu. Dlouhé příspěvky na požádání PJ. Aktivnost denně. A postava? Zákonné dobro,elf(drow)kouzelník 20 let. ---------------------