| Vyhledávání: | |
|
|
<< 440 >> |
| 15:12:18 9. dubna 2008 | ||
|
Vraashar.. v archivu ne, ale pokud o to tak stojíš, můžeš si dát Hra -> Hrdinové -> Všichni -> Hledání hrdiny.
|
|
| 14:50:07 9. dubna 2008 | ||
|
Pozná se v archivovaných Q komu postavy patřily ? | |
| 23:28:47 7. dubna 2008 | ||
|
Tak... Pokusím se urgovat žádost z Havrana.
A tímto se ptám přímo velké "Vědmy", na koho se mám obrátit, pokud potřebuji přejmenovat svou postavu, u které nechci ztratit expy. |
|
| 20:52:34 7. dubna 2008 | ||
|
K čemu je mi hodina času na uhádnutí hádanky, když mě DA stejnak po 15 minutách odhlásí? Je to kravina, jsem štoural, asi to má nějakej jinej smysl, ale je to žuaštní
|
|
| 20:44:27 7. dubna 2008 | ||
|
Ahoj Vědmo. Vím, že mi neodpovíš a tak se zeptám někoho jiného:
Kdo vymyslel Zeď ? Je to opravdu dobré fórum. Je tak krásně antistresové... Nobelovku za Mír jejímu vynálezci... |
|
| 23:04:12 6. dubna 2008 | ||
|
Mofik: až to já a moji kumpáni uděláme, tak to bude | |
