Duší celkem: 902
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Slovo úvodem – únor 2009
   Angeluss

   7. března 2018

    
   Všímaví vědí, ti méně zasvěcení se při shlédnutí aktuálního čísla DAily Mirroru nejspíš podiví. Ačkoli je konec února a z nebe se na nás hrnou nevídané masy bílého nebeského zlata, tématem následujících stránek se z velké části stalo celodenní plážové šílenství, kterého se DarkAge začátkem měsíce zúčastnilo. Zápolení O Rampouch plážové lamy suverénně ovládlo téměř polovinu časopisu a vy, kteří jste se přímo neúčastnili, si můžete atmosféru zimního fotbálku na pláži vychutnat alespoň očima autorů.

   V lamím stínu se samozřejmě krčí i další, neméně povedené čtení. Pravidelný čtenář, tedy ten, kterému neušla naše prvotina z minulého měsíce, najde vše, na co je zvyklý. Nezapomínáme ani na rozhovory. Tentokrát si Chriss počíhal na Mofika. Dočkáte se i recenzí, srazů na příští měsíc a nechybí ani oblíbené pohádky krollí babizny.

   Za zmínku stojí i tuning, který naše dítko v uplynulém měsíci prodělalo v oblasti grafiky. Díky ohlasům z řad čtenářů i vlastní sebekritice jsme "doufejme" dokázali odbourat většinu grafických a typografických neduhů, nad kterými tématu znalým hrůzou vstávaly vlasy. Jim, podobně jako běžným čtenářům, tentokrát přejeme méně elektrizující pocity při čtení druhého čísla.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v únoru 2009.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).