Duší celkem: 900
Přítomných duší: 5
V krčmách: 2

   Knihovna

   Krásná literatura

   Fotbalový sloupek – prosinec 2010
   Matob

   20. dubna 2018

    
   Vážení sportovní příznivci,
   fotbalová sezona je v plném proudu, a tím pádem se vrací na stránky DM i fotbalový sloupek mapující dění v týmu DarkAge. Vzhledem k dlouhé odmlce se ještě vrátíme na skok k sezoně uplynulé – přestože tomu tabulkové postavení našeho týmu neodpovídalo, dohodli jsme se kolektivně, že jsme stejně byli nejlepší a nevyhráli jsme celou ligu jen shodou okolností. Tomu odpovídá i velký úspěch našeho týmu: Devlin se stal dle webu pkfl.cz v celkovém hodnocení sezony 3. hvězdou naší ligové divize a my mu k tomuto ocenění z celého srdce ještě jednou dodatečně gratulujeme!

   Pod tlakem Devlinova úspěchu pak v rámci kolektivního poplácávání se po ramenou dokonce Don Simon zorganizoval mezi hráči týmu anketu, jejíž výsledky vám nyní exkluzivně přinášíme:
   Nejproduktivnější hráč: Steven Dodge (naše kalifornská posila, bohužel ihned po sezoně přestoupil do FC Barcelony, čímž si výrazně pohoršil)
   Železný muž: Devlin (odehrál všechna utkání a některá dokonce i pískal) Nejlepší hráč: Devlin
   Nejlepší brankář: Devlin (v celé sezoně také jediný brankář)
   Nejlepší obránce: Don Simon
   Nejlepší záložník: Perilan
   Nejlepší útočník: Steven Dodge
   Objev sezóny: Radulesku

   Na závěr musím k této anketě poznamenat, že byla zajisté zmanipulovaná (k čemuž mě vedou zejména tajně odposlechnuté Devlinovy hovory na toaletách, začínající slovy: „Doníku, kamaráde, můžeš mluvit?“ a také fakt, že jsem žádnou z cen nevyhrál). V příštím čísle se vám pokusíme přinést medailonek některé z našich hvězd – kompletní sestavu aktuálního ročníku naleznete na fotbal.darkage.cz, stejně jako spoustu dalších informací, aktualit a komentářů k aktuálnímu dění.
   Proto neváhejte a pište nám, se kterým z fotbalistů byste se chtěli seznámit blíže

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v prosinci 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).