| Vyhledávání: | |
|
|
<< 483 >> |
| 19:45:55 8. ledna 2008 | ||
|
Falka: Hledali přístřeší za hrůzovlády (banovlády) na serveru Torch - nějak se tam rafali mezi sebou - proto založili DA. Víc řeknou oni.
|
|
| 19:41:27 8. ledna 2008 | ||
|
Co vás přivedlo k tomu založit DA? | |
| 19:40:29 8. ledna 2008 | ||
|
protože to tak určili lidé kteří tenhle server vytvářeli.stejně jako většinu toho co zde vidíš. | |
| 19:38:34 8. ledna 2008 | ||
|
Shadow: Jenže, když jsem se tě na icq ptala, tak jsi mi neodpověděl, tedy odpověděl, ale ne na to, na co jsem se ptala
Takže mám další otázku: Proč nosí zprávy havran? |
|
| 19:16:00 8. ledna 2008 | ||
|
falka: protože do šedého pozadí a černých rámů by se nehodilo červené menu. ;-)
a pokud si dále chceš hrát s věčnou otázkou PROČ, jsem ti k dispozici na icq...;-) |
|
| 19:14:43 8. ledna 2008 | ||
|
A jaká barva je víc DARK než černá? navíc na černým pozadí vše vypadá tak nějak líp i se to líp čte..
sry za spam, skutečný důvod nevim, ale takhle to vyhovuje, neměnit |
|
| 19:11:45 8. ledna 2008 | ||
|
Když už to beru podle barvy, tak dark znamená tmavá. Ale proč zrovna černá? Vždyť tmavý odstín má skoro každá barva.
Zara: Proč provokace? To nemůže být člověk zvědavý
|
|
| 19:04:48 8. ledna 2008 | ||
|
Falka: kdyby to bylo LightAge, určitě by bylo stříbrné a nápis by vypadal o poznání méně kaloricky. Omlouvám se za "spam" ale tenhle dotaz snad...to je ještě horší provokace! | |
