| Vyhledávání: | |
|
|
<< 299 >> |
| 11:43:38 17. ledna 2009 | ||
|
Filias.. Wingy má pravdu ;) | |
| 18:57:38 16. ledna 2009 | ||
|
Filias: podle mě pouze oddělují questy, které vedeš, od těch, ve kterých hraješ... Nebo mají mít i jiný význam? | |
|
(uživatel smazán)
Filias
|
18:48:01 16. ledna 2009 | |
|---|---|---|
|
|
¨Zdravím, můžu se zeptat k čemu jsou v postraním panelu Questy pod názvem mého questu 2x3pomlčky- Vím jedna ukazuje "nové" ale ta druhá?
Díky >_< |
|
| 16:38:23 16. ledna 2009 | ||
|
Guner: Přesně tak.
|
|
| 16:33:39 16. ledna 2009 | ||
|
Donsimon: takže keď mám postavu menom Granit, už sa tu nikto s takým nickom nemôže registrovať? | |
| 16:10:09 16. ledna 2009 | ||
|
Vraashar.. zaregistrovat se pod stejným nickem, jako už má nějaká existující postava, není možné. | |
| 15:52:05 16. ledna 2009 | ||
|
Co se stane, když si udělám hrdinu a za nějaký čas se zaregistruje někdo se stejným jménem, jaké má ten hrdina...
Budu si muset nechat tu postavu přejmenovat? |
|
