Duší celkem: 887
Přítomných duší: 4
V krčmách: 0

   Názory a komentáře
   Hra

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit

    
      Vraashar
     22:36:51  28. dubna 2011
   Celek: 1
   Úvod: 1
   Závěr: 1

   Úvod Kahunovy povídky se mi možná líbil o trochu více, ale tady se sešly dvě půle, které do sebe zapadly (což v tomto případě ovlivnil hlavně dlouhý ale skvělý závěr) a konečně mi umožnily dát naprosto čistou jedničku.

   Co psát dál? Prostě jednoduše vynikající. Oba dva. A hlavně celek.

   A k reakci hlavního hrdiny na smrt společníků: Řekl bych, že v té chvíli měl jiné, mnohem palčivější starosti. Navíc musel být - jako výsadkář na celoplanetárním bojišti - na něco podobného připraven a nemohl se tím moc dlouho rozptylovat. Nějakou poznámku samozřejmě mít mohl, ale jako chybu to nevidím.


       18:04:56  26. dubna 2011
   Takže abych to jaksepatří načala, šla jsem po dílku, které jsem si pamatovala už z toho jak jsem to zveřejňovala - jedná se pro mě o favorita soutěže. Nejenom originální příběh (byť tedy až jsem sama zírala, co se z toho "nevinného" a humorně pojatého začátku stalo), ale i dobře napsaný, byť jsem tedy méně kritická k něčemu u čeho se musím plně koncentrovat abych tomu vůbec rozumněla:)
   Na slovenštin se to ale četlo překvapivě lehce, hlavně když člověka navnadil odlehčený začátek, který plynule přešel do žánrově pevného dramatu.
   Hezky to tu shrnul Khargi, jistě - nebylo nezbytně nutné tomu dodat až takové vysvětlení, narozdíl od něj jsem ale s těmi informacemi spokojená, jelikož je vidět, že to autor domyslel. Jedná se o soutěž a proto známkuji i podle toho, ale zde by si to kluci stejně zasloužili - uděluji tři jedničky a hrozně se těším, až tohle bude napevno v Knihovně, mám v plánu se o to přičinit.


       09:07:11  26. dubna 2011
   Soutěž uzavřena, následuje hodnocení Knihovníků, případně adminů.


    
      Rohi
     22:47:25  22. dubna 2011
   Nebudem hodnotiť vlastné dielo, len záver:
   Kahuna: 1 (havran)


    
     Teatria
     18:51:16  22. dubna 2011
   Taky mě tohle bavilo. Bylo to čtivé, takže mi ani ta délka nevadila. Spíš naopak. Četla bych nejradši dál, kdyby to najednou neskončilo.
   Líbil se mi o trochu víc závěr. Bylo to takové, že člověk nepředvídal hned na začátku, jak to skončí. Líbilo se mi to.
   Takže za jedna.


       19:56:36  20. dubna 2011
   Moc dobrý,
   závěr je sice delší než začátek, ale rád to Kahunovi odpustim. Byl jsem napnut do poslední chvíle a bavilo mě to. Jen teda poslední odstavec mě trochu zklamal. Byl výrazně stručnější a moc informační, přičemž ty informace byly trochu zbytečné, podle mě by bohatě stačilo ukončit to tím nouzovým vypnutím a nechat čtenáře domyslet si zbytek:)
   Dal jsem za jedna, ale teď váhám, jestli by to neměla být spíš dvojka.
   Začátek byl totiž maličko nepřehledný a reakce hlavního hrdiny na to, že jeho dva společníky smetla padající raketa z povrchu zemského mi nepřišla úplně důvěryhodná.
   Ale no, Abych byl fér:
   Rohi za 2
   Kahuna za 1


    
      Rohi
     23:18:09  18. dubna 2011
   To si dočasne nechám pre seba, aspoň kým neskončí súťaž, nechcem tým nikoho ovplyvňovať


    
      Kahuna
     22:00:18  18. dubna 2011
   Aké bolo pôvodné zakončenie?


    
      Rohi
     22:58:24  16. dubna 2011
   Kahuna to okorenil tak, že som sám pozeral, čo s tým dokázal stvoriť. Taký zvrat som nečakal a to som si myslel že pôvodné zakončenie bolo šokujúce :D


    
      Guner
     12:01:16  15. dubna 2011
   Tak musím uznať že dielo ma bavilo. Začiatok bol tak za 3, zo začiatku to bolo také strohé, ale potom ten záver, čo napísala asi Kahuna, musím ohodnotiť za 1, bolo to výborné. Celková známka je 2 :)   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2023 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).