| Vyhledávání: | |
|
|
<< 406 >> |
| 17:57:09 13. července 2008 | ||
|
sry za SPAM
sry za SPAM |
|
| 17:56:15 13. července 2008 | ||
|
Keshick: To už je takový zvyk
sry za SPAM |
|
| 18:41:33 11. července 2008 | ||
|
aaaha....dík moc...;-) | |
| 19:41:29 8. července 2008 | ||
|
Děkuju | |
| 19:40:21 8. července 2008 | ||
|
George: Maximum názvu je 35 znaků, popisek 99 znaků![]()
|
|
| 19:35:35 8. července 2008 | ||
|
Vím, že se na to někdo ptal, ale kolik znaků může mít maximálně název questu? | |
| 16:36:43 7. července 2008 | ||
|
Orcslayer:díííky díííky dííííííky
|
|
| 16:28:32 7. července 2008 | ||
|
Přehozeno. ,) | |
