Duší celkem: 906
Přítomných duší: 6
V krčmách: 1

   Knihovna

   Krásná literatura

   Druhý
   Perilan

   27. března 2018

    
   Tak je to tady – úspěšně jsme se přehoupli do nového roku a můžeme oslavovat kouzelné slovíčko „druhý“, které si hoví u označení ročník v tiráži. Neoslavuje nás pravda moc, leden znamená mimo jiné i prodlouženou silvestrovskou kocovinu spousty našich věrných pisálků, kteří vyhlásili prázdniny.
   I přesto všem, kteří se za ten poslední rok podíleli na přípravě Mirroru, patří velký dík. Největší asi Enefě za to, žeprozatím odložila plány vraždy líných redaktorů na neurčito, Andílkovi za to, že se nezbláznil do větší míry, než jaká je pro chod časopisu žádoucí, nebo Bizarrovi, že nám nedal košem s rozhovory a nadále pracuje na upevnění své pozice vlezlého investigativce.
   Zvláštní poděkování pro tenhle měsíc pak patří Kanyapi, která neváhala a v časech novoroční opice části redakce pomohla vlastní recenzí a rozhovorem. A co se za ten rok změnilo? Oproti loňskému lednu máme opravdovou vizi, co chceme dělat a kam by časopis měl směřovat, o čemž se nám s nostalgií sobě vlastní podrobně rozpovídal Andílek v článku Rock Mirroru. Konečně se nám podařilo propašovat na stránky slovenštinu – primát drží TorogTarkdacil a jeho pojednání o RPG Dark Heresy ze světa Warhammeru, které si díky své hned trojjazyčnosti zároveň připsalo titul největší noční můry korektorů v historii DM. Vznikly ustálené rubriky a naše stará známá znouzectnost pomalu dostává košem.

   To vůbec nejdůležitější ale je, že v budoucnost Mirroru věříme a už ho nepovažujeme za nějaký pokus, který může skončit, až najednou budeme líní a nebude se nám chtít psát. Pevně doufáme, že na to máte stejný názor a podpoříte nás dobrými radami, nápady a připomínkami i v nastávajícím roce.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v lednu 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).