| Vyhledávání: | |
|
|
<< 94 >> |
08:40:22 16. dubna 2012
|
||
|
Navrženo a schváleno to je, zrealizováno zatím nikoliv. Důvod viz můj předchozí příspěvek ;-) | |
| 07:20:00 16. dubna 2012 | ||
|
Niekto tu písal že sa už dá meniť aj názov rasy, je to tak, alebo to je len návrh, ktorý ešte nebol / nebude zrealizovaný? | |
| 11:33:52 14. dubna 2012 | ||
|
Ahoj,
5.3. letošního roku bylo Donem Simonem podpořeno, aby si hráč mohl u svých volných postav sám nahazovat obrázkový inventář. Jak je to daleko? Nebo v čem je problém? |
|
| 20:07:18 1. dubna 2012 | ||
|
|
|
| 14:15:49 1. dubna 2012 | ||
|
Rohi je první, komu tam ten smajlík naprosto sedí :DDD | |
| 12:49:04 1. dubna 2012 | ||
|
Mystře, tvoj život naozaj nefunguje bez jedného dňa šepotov v krčme? Prvý apríl je prvý apríl tiež ho nemilujem, ale je to len jeden deň v roku
|
|
| 12:47:29 1. dubna 2012 | ||
|
A co takhle používat k šepotu příkaz /s jménouživatele? | |
| 12:46:09 1. dubna 2012 | ||
|
Hele jako...přežil bych to že se to neukazuje na hlavní stránce...ale v krčmě kvůli tomu nefungujou šepoty...tak jsme se všichni zasmály "haha" a teď to zrušte. | |
| 12:36:54 1. dubna 2012 | ||
|
jsem jedinej komu letošní Apríl fakt leze naprosto krkem? | |
