Duší celkem: 901
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Nápověda

   Uvítání

   Vítej, smrtelníku.

   Je nám všem líto, že tvoje tělo zůstalo tlít v neprostupných mlhách před branami. Už ho nikdy nenajdeš, ale nezoufej. Každý, kdo překročí brány města mrtvých, se stává duchem. Má to i své výhody. Jako duch můžeš libovolně měnit podobu. Je tedy na čase vybrat svůj první avatar, pod nímž budeš na Darkage vystupovat. Smrt ale není jenom o změně vizáže. Mnohem podrobnější informace nejen o své smrti nalezneš v legendě, vřele doporučuji ji přečíst.

   Seznámit se se světem duchů ti pomůžu já, sova Rádkyně. Viděli jsme se na postranním panelu. Pokud bys na cestách městem potřeboval radu, stačí mě probudit jemným kliknutím a já ti povím, co na daném místě můžeš dělat.
   Zkus trávit hodně času v krčmě. Najdeš ji na levém panelu. Nad sklenkou lahodného moku se snadno seznámíš s ostatními. Někteří ti rádi pomůžou. Většina duchů má s nováčky pochopení. Dobře vědí, že být mrtvý není snadné, obzvlášť napoprvé.
   S duchy můžeš mluvit i v místnostech fóra. Budovu fóra najdeš opět mezi odkazy levého panelu. Každá z místností má svůj účel vysvětlený krátkým popiskem nade dveřmi, proto se snaž vždycky mluvit k tématu. Vysoko nad městem pak poletuje havran, dobrý přítel všech komunikativních duší. Je to spolehlivý pošťák, který tvé zprávy doručí jiným duchům, stejně jako ti od ostatních zprávy přinese. Havrana zavoláš v pravém panelu.
   Možná by ti prospěla malá procházka po městě. Vyčistíš si hlavu a poznáš místa, která se ti v budoucnu budou hodit. Udělej si výlet do knihovny a galerie. Tamní texty a obrazy tě určitě přivedou na veselejší myšlenky. Kousek za městem pak najdeš mou paní, Vědmu. Vědma je ztělesněním veškeré moudrosti našeho města. Svým návštěvníkům s oblibou pokládá zapeklité hádanky. Vědění jí ovšem zabere spoustu času, proto přijímá návštěvy pouze občas.

   Nejdůležitější stavbou ve městě je beze sporu Síň zázraků. Podle legendy ji vytvořili první duchové, aby získali zpět kontakt s cizími světy. Je to jediné místo, kde dosáhneš pocitu naplnění. Mocná mlžná vlákna zasahující hluboko do cizích sfér ti umožní ovládnout cizí tělo a na onom světě s ním prožít příběh. Můžeš sledovat i příběhy cizích duchů, možná tě v lecčem inspirují. Silnější vlákna mlhy ti dokonce dovolí založit v nicotě svůj vlastní svět.


    
   [ ZPĚT ]

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).