| Vyhledávání: | |
|
|
<< 82 >> |
21:46:10 25. května 2012
|
||
|
Další věc je, že až budu opravovat ten modul, budou se mi šiknout "pokusní králíci"... ;-) Když mi je smažou, nebudu to mít na čem testovat ;-) | |
| 21:44:39 25. května 2012 | ||
|
Já jsem neřekl, že mi to vadí Nějak mi nedošlo, že se musí posílat varování i smazaným PJům...
|
|
| 21:38:33 25. května 2012 | ||
|
No, vím, že každý z nás má i život mimo DA... ale nejde se třeba podívat do seznamu questů bez použití nějakého modulu a ty questy promazat "ručně"?
|
|
23:44:06 24. května 2012
|
||
|
Ahá, takže je to programového ražení
Díky za odpověď |
|
