| Vyhledávání: | |
|
|
<< 300 >> |
| 13:38:28 16. ledna 2009 | ||
|
Tak nějak nevím, jestli teda stačí být neaktivní méně dní, či snad půjde i po ColourDice... či co..
Předem se omlouvám, za mou aktuální míru chápání.
|
|
| 21:41:34 15. ledna 2009 | ||
|
Vraashar.. aha, už chápu, viděl jsem novinky. Přelož si to jako "rozšíření pole působnosti" | |
| 18:49:32 15. ledna 2009 | ||
|
|
dá se nějak zjistit, jaké procento hádanek už jsem měl a jaká je tudíž pravděpodobnost, že dostanu nějakou novou? | |
| 17:06:40 15. ledna 2009 | ||
|
Co znamená "zvětšení revíru"?
|
|
| 17:04:46 14. ledna 2009 | ||
|
Simon.. Devlin | |
| 17:03:41 14. ledna 2009 | ||
|
Chcem sa spýtať. Ktorému adminovi mám napísať havrana keď si chcem zmeniť e-mail? Starý totižto už nenavštevujem. (njn G-mail)
|
|
| 16:10:16 12. ledna 2009 | ||
|
Filias.. plánujeme, ale aktuálně nic víc. Až dořešíme věci, které nás teď pálí více, určitě se na kulty, cechy nebo něco podobného dostane ;) | |
| 15:26:01 12. ledna 2009 | ||
|
Mofik: díííky... | |
