Duší celkem: 906
Přítomných duší: 4
V krčmách: 1

   Knihovna

   Krásná literatura

   DA Drbna – Wanted
   Falianne

   6. listopadu 2018

    
   Prázdninová drbna vám tentokrát nabídne zákulisní informace z letošního megasrazu. Pokud vás nadchla reportáž a chtěli byste příští rok také přijet, přestaňte číst. Je zaručeno, že tento článek vás stoprocentně odradí!

   Guláš na útěku!

   Okolí města Jičína je od minulého víkendu sužováno zlověstnými novinkami. Obyvatelé města se bojí vycházet po setmění ven z domů. Proslýchá se, že se nedaleko chalupy zvané „Rumcajzna“ztratily již tři malé děti (výslechu byl poté podroben jistý Toxa L., který však vypověděl, že s prapodivným zmizením nemá nic společného). Mezi starousedlíky vzniká panika – nic takového ještě nezažili!

   Ještě stále nevíte, kdo, popřípadě co je viníkem? Naše odvážná Drbna exkluzivně pro vás vypátrala, že se jedná o pozůstatky tajemného pokrmu, který byl do oné malebné krajiny dovezen odněkud ze severu Čech jistým mužem pochybného charakteru. Ten chtěl tajemnou směs naservírovat svým přátelům, aby byla definitivně zničena, ale podcenil její inteligenci. Příšera, kterou onen muž pojmenoval Guláš, se tak stala nepoživatelnou. Po dlouhých hodinách bádání a utápění se v žalu bylo rozhodnuto, že bude nejjednodušší vypustit ji do volné přírody a ponechat vlastnímu osudu. Nyní je však zřejmé, že tohoto rozhodnutí budeme všichni ještě velmi dlouho litovat...

   V příštím čísle se můžete těšit na první část Jičínské reality show „Smrt číhá za komínem“, do níž už se s vidinou velkého zisku přihlásily desítky slávychtivých dobrodruhů. O nastalé situaci vás budeme i nadále informovat.

   Chvilka poezie s Kwjetákem:

   Wendisovo pekelný dítě

   Dějí se velký krutosti
   v okolí lesa Řáholce
   ztrácejí se tam turisti
   a v Jičíně to vře.

   Však nezničí satanáše
   co obludný má proporce
   z ukrutný vůně guláše
   další oběť zemře.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v srpnu 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).