Duší celkem: 901
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Tryzna za křídla? – duben 2010
   Perilan

   6. dubna 2018

    
   Když jsme se před pár měsíci v redakci dozvěděli o Andílkově rozhodnutí a o tom, že na nějaký čas převezmu roli aktivního blbce, v duchu jsem se hloupě připravoval na nějaký boom, prudkou změnu. Výsledek? Nepřišla. Máme něco nových externistů, jejichž index lenosti počíná zdatně stíhat ostatní, několik nových nebo reformovaných rubrik, které si na vás teprve brousí zuby, a tím to končí.
   DAily Mirror s všelijakým zápalem leze po přímce evoluce, ne revoluce, vývoj je číslo od čísla minoritní, často těžko postřehnutelný, ale je. I proto není víra dvoumetrového narcise vyjádřená na DM fóru z jisté části lichá: dobří holubi (nebo cokoli jiného s křídly) se jistě vracejí, jenže prvně musí odletět, což náš šéfredaktor-na-odpočinku zatím neplánuje – je to jen další malý krůček vývoje, ne zásadně dobrý nebo špatný; zkrátka je.
   Malá změna tu ale přece jen je: s ohledem na doposud trochu nevýhodný a nelogický termín vycházení časopisu jsme se rozhodli přeskočit rovnou na počátek nového měsíce. Další Mirrory tak budou odpříště přicházet na na svět v datu, které stanovilo nynější číslo. V tom na vás čeká tradiční porce recenzí, rozhovor, pojednání o LARPech a nový malý sloupek o našich nejen fotbalových primadonách.
   A protože psaní úvodníků není žádný med, máme tu pro odvážlivce malou soutěž o napsání svého vlastního. Ti nejlepší úvodníkáři se dočkají drobné odměny na DA i v reálném životě (nechte se překvapit) a ten vůbec nejzdařilejší autor bude zvěčněn právě na tomhle místě v příštím čísle. Výsledky své snahy nám posílejte na redakční mail daily@darkage.cz. Myslíte si, že běžný DM úvodník představuje jen dva tři odstavečky nazdařbůh splácaných výroků, mouder a rádoby pravd?
   Napište lepší!

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v dubnu 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).