Duší celkem: 901
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   DarkAge je portál věnovaný RPG (hrám na hrdiny) a fantastice. Najdeš u nás vyspělé prostředí pro online RP (Role play) se speciální podporou v ČR nejrozšířenějšího systému Dračí Doupě. Věnujeme se i literatuře - v naší knihovně pravidelně přibývají nové povídky, básně, ale i zajímavé úvahy a reportáže s fantasy tématikou.

   Komunita DarkAge je velmi přívětivá k nováčkům. Zdejší unikátní systém nápovědy Ti umožní rychle se zapojit do aktuálního dění. S novými přáteli budeš moci nejen společně tvořit příběhy, ale i komunikovat prostřednictvím důmyslného systému fór, havraní pošty a krčem (obdobě chatu). Ideální příležitostí poznat je i v reálném životě jsou pak pravidelně pořádané srazy.

   Unikátní atmosféru DarkAge dokresluje Legenda. Jedinečný příběh, který dříve obyčejnému webu vdechl hlubší pozadí a vytvořil z něj opravdovou hru.

   Trocha Historie

   DarkAge vzniklo v září 2005 jako drd online server podporující textovou variantu hraní na fórech, zajišťující postavám absolutní volnost rozhodování. Po třech měsících intenzivní práce byl portál oficiálně otevřen veřejnosti ve své první verzi. V průběhu následujících let se podařilo vybudovat příjemné prostředí a velmi přátelskou komunitu, která je základem a zárukou dalšího rozvoje serveru.

   Hned v prvním roce provozu vznikla Knihovna, do níž mohou uživatelé přispívat svými literárními počiny. Na prvním oficiálním sraze DarkAge v červenci 2007 pak byla zveřejněna Legenda, která nabídla nejen slibované silné pozadí a podporu celkové atmosféry, ale i propojení webových funkcí s konkrétní fantaskní představou, díky které můžete s postavy, budovy i stvoření z Legendy potkávat přímo na webu. Všichni uživatelé se tak příchodem na server stali duchy z tajemného města mrtvých, kteří touží po nových životech a dobrodružství.

   Také následující roky DA rostlo a vyvíjelo se. V srpnu 2008 se změnil koncept směrem ke větší otevřenosti systému, o rok později byla značně rozšířena nápověda a zjednodušena registrace. Od roku 2009 také vychází náš časopis DAily Mirror plný novinek, recenzí a povídek ze světa fantastiky a v Pražské Klubové Fotbalové Lize nás reprezentuje náš vlastní fotbalový tým.

   V roce 2011 došlo k výrazné úpravě a zjednodušení expovacího systému a od 1. ledna roku 2012 mají všichni uživatelé možnost zahrát si příběhy pro jednoho hráče - tzv. "singlequesty".

   DA Team

   Zpět na hlavní stránku


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).