Duší celkem: 901
Přítomných duší: 6
V krčmách: 3

   Knihovna

   Krásná literatura

   Změna je Mirror – leden 2011
   Enefa

   23. dubna 2018

    
   Jak na Nový rok, tak po celý rok. Toto přísloví jistě všichni znáte. Popravdě řečeno, já sama doufám, že co se týče Mirroru, tak se nevyplní.
   Stále jsme bez šéfredaktora. Má to svá pozitiva i negativa. Nikdo na nás netlačí, nikdo nás nepopohání, nikdo na nás nedohlíží. I přesto se nám daří časopis vydávat a jako třešničku na dortu jsme nějakým zázrakem zvedli zájem čtenářů. A všichni moc doufáme, že si ho udržíme (v našich nejtajnějších snech dokonce čísla statistik i stoupají).
   V Mirroru se odehrálo hned několik změn. Někteří členové redakce odešli (Bizarro, plus náš bývalý šéfredaktor Perilan, který se asi jen tak neobjeví), ale jiní přicházejí. Po pár měsících externí práce jsme moc rádi, že v redakci můžeme přivítat Falianne.
   Další změnou je vytvoření nové důležité pozice – hlavního korektora, jehož povinnosti na svých bedrech potáhne Teranell.
   Řady externistů se prozatím rozšiřují ještě o Pavettku, od které si v tomto čísle můžete přečíst hned dva články. Jeden z nich je vůbec prvním ve zbrusu nové rubrice DarkSide.

   Za všechny tvůrce časopisu doufám, že i v novém roce budete nacházet v Mirroru samé zajímavé články s co nejmenším množstvím chyb… a že se vám bude i líbit i to, jak vypadá :))

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v lednu 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).