Duší celkem: 900
Přítomných duší: 2
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   O DA – Mladá krev na DarkAge
   Don Simon

   20. dubna 2018

    
   Každý tým potřebuje čas od času změnu. Proto ve sportu existují přestupová období, proto lidé odcházejí pracovat do jiných firem – a proto dochází i ke změnám v našem týmu administrátorů. Po letech společné práce je už někdy obtížné hledat motivaci nebo zapáleně prosazovat nové nápady. Tým zkrátka potřebuje oživit a jeho členové zase nové výzvy.

   To je ten důvod, proč se barevné figurky nedávno vzdal Angeluss a proč jsme mezi sebe chvíli potom přijali Raduleska. Andílek se na tento okamžik pečlivě připravil a předal všechny své povinnosti, za což mu patří vřelý dík. Všechno je vždy mnohem snazší, když nemusíme náhradu řešit urgentně.

   Od Raduleska naopak očekáváme nový svěží vítr a také pomoc s agendou kolem nováčků a chůviček. Určitě jste si všimli, že aktivity v oblasti pomoci nováčkům tu s námi jsou už velmi dlouho. Tak dlouho, že nastal čas jim dát oficiální punc a vlastního admina. Pevně věřím, že právě Radulesku je tím pravým, který dokáže udržet všechny aktivity v této oblasti pohromadě tak, aby dávaly smysl a nováčkům skutečně pomohly.

   A co víc – s touto změnou se nehodláme spokojit!
   Jistě není tajemstvím, že už dlouhodobě připravujeme tzv. „singlequesty“, tj. příběhy pro jednoho. (Pokud jste někdy hráli nějaký gamebook, máte už jasnou představu, jak budou vypadat.) Tato novinka přitom vyžaduje několik šikovných autorů a hlavně administrátora, který bude mít celý vývoj
   na starosti. A právě to je šance i pro vás!

   Rozhodli jsme se vybrat nového administrátora ve veřejné soutěži, která proběhne v několika kolech během prosince. Přihlásit se do ní bude moci každý z vás, všichni u nás mají dveře otevřené. Pro jednotlivá soutěžní kola máme připravené úkoly, ve kterých budou účastníci nuceni prokázat schopnosti a dovednosti, které jsou pro tento post důležité.
   Po vyhodnocení, které bude v některých kolech prováděno administrátory, a v jiných ho necháme na vás všech, bude vždy určitá část účastníků vyřazena. Všechno, co účastníci v soutěži vyprodukují, bude samozřejmě zveřejněno.

   Pokud máte DarkAge co dát, pokud se chcete aktivně zapojit do týmu lidí, kteří určují další chod serveru, pokud tu chcete něco změnit - neváhejte a přihlaste se. Bližší informace najdete už brzy na speciálním soutěžním fóru.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v prosinci 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).