Duší celkem: 901
Přítomných duší: 6
V krčmách: 3

   Knihovna

   Krásná literatura

   S nosem na inkoust – květen 2010
   Perilan

   10. dubna 2018

    
   Naše malá soutěž o napsání úvodníku někým z řad čtenářstva se k našemu malému překvapení příliš neujala. Snad je lehčí číst než psát, možná je dokonce lehčí nečíst vůbec a nechat snahu plynout bez povšimnutí.
   Koneckonců nastávají pro internetovou komunitu typicky mrtvé měsíce, a i když sluníčko vylezlo ven teprve nedávno, aby hnalo majitele rozseděných pozadí od počítačů, zdárně ho do té doby suploval shon kolem školy.“
   I proto se někteří členové redakce a externisté rozhodli, že si půjdou odpočinout, neb – není příliš pro koho psát, jak se zdá. A vlajky na půl žerdi nikde.
   Zbývající blázni se nicméně nevzdávají a za pomoci dvou debutujících externistů, Falianne a Nevyna, pro vás připravili další číslo. Dočtete se v něm mimo jiné o Zombiewalku i stavbě cizích světů a zjistíte, že Bizarro nemusí vždycky zpovídat důvěřivé oběti.
   Všechny články tu představovat nebudu – vám teď stačí stočit pohled o pár centimetrů doleva a přečíst si jejich výčet.
   I když máme jako redakce občasné depresivní záchvaty a černé vize budoucnosti, kde je DAily Mirror malým smítkem ve velkém odpadním koši lidstva, pořád věříme, že číst umíte, a hlavně – že tenhle měsíčník číst i chcete.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v květnu 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).