Duší celkem: 877
Přítomných duší: 6
V krčmách: 4

   Názory a komentáře
   Elf

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit

    
      Guner
     12:53:16  8. března 2011
   Bolo to pekné jemne hororové dielko. :) Bavilo ma, nemám dôvod dať niečo iné ako 1tku (hlavne tam boli dobré opisy postáv)


       21:16:40  8. února 2009
   Bohužel jsem od chvíle, co byla stařenka popsaná věděla jak to dopadne a jenom jsem se nemohla dočkat, až se k tomu pročtu. Jinak ale úžasné a ta myšlenka skvělá, už teď mě napadla alternativní verze. Takže jidne bych dala mezi jedna až dvě, spíš asi dvojku...tady váhám...ten druhej konec mě láká daleko víc, ale nebyla by to Nehvi. Takže za jedna a půl? To nejde. Mno když už mám dilema, dám jedničku


    
      Kanyapi
     19:22:53  24. října 2008
   Já dala s čistým svědomím za jedna.
   Mám za to, že člověk se na to musí dívat jako na konkrétní žánr. Když se koukám na horror, jako který se mi to v hlavě zařadilo, tak zhruba od poloviny vím, kdo je vrah a i co se stane (hlavně mě, prosím, nepopotahujte, že v tom a tom filmu je to jinak!)
   takže kouzlo spočívá v tom strachu, v tom, že člověk sebou škube lekntím, že TEĎ už! Ne? uf... uf, to jsem si oddechl. tak TEĎ? ííí... ne... no a pak, když to vypadá úplně v pohodě, tak se to stane.
   Tak to přeci má být, ne? to je ta bžunda, ne?

   A tohle je napsáno přesně tak, mile, lehce strAšidelné, ne příliš dlouhé, aby to moc zabředlo do čehokoliv, vlastně není třeba se dozvědět skoro nic, tak krátké to je... což je příjemné.

   A ještě jedno veliké plus, které nevím, Lute, jestli jsi odhalil - a kdo ví, jestli to byl záměr - ale od začátku je to malinko lehce sebeironické, jako by si to samo ze sebe dělalo legraci, už jen tím elfem, tou divnou babkou, i tím citátem z reklamy,který se mi zdá, že nemůže být náhodný... :)

   Snad jen ten závěr je moc "vážný"
   I když, teď už to asi trochu přeháním, když si říkám - co kdyby jeho poslední slova bbyla "Babičko, proč máš tak velké uši?" :D


    
      Nehvizdek
     21:01:13  28. července 2008
   Děkuji


    
      Lutus
     13:04:59  28. července 2008
   U mě mezi jedničkou a dvojkou. Několik pasáží se mi opravdu líbilo svou formou. Jen průpovídka: "voní hezky" mi až příliš připoměla reklamu na Jihlavanku. Co se obsahu týče, tak nějak jsem tušil, že ta mrcha bude ta stařena:) jenom jsem se si naivně myslel, že jejím motivem bude samota. A ono ne:) i tak z těch dvou známek jsem dal tu lepší.


    
      Angeluss
     16:02:47  27. července 2008
   Až do teď jsem si myslel, že elfí pokolení je dokonale mrtvé co se nápadu a vývoje týče a hodí se tak pro počiny typu Lípy a Lupeny. Matně si vzpomínám jak jsme na elfy narazili na PJ srazu při debatě o RPG cliche. Nehvi mě ale přesvědčila, že nekromacie není jediné temné umění, které dokáže pracovat s mrtvolami v novém kabátě :)

   Ehm... Co dodat. Ženy boří naše naivní představy celkem často... Tohle je jen jeden z mnoha důkazů.   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2023 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).