Duší celkem: 1041
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Názory a komentáře
   Třicet komnat

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit  1  >>

       19:54:08  19. března 2011
   téma není originální, jen jsi to nakousnul, nic moc se tam neděje. první dva odstavce můžeš škrtnout a nic se nestane, nemají s dějem nic společného. Zapracuj na tom a může z toho něco být. prozatím bych hodnotil 4


    
     Jakub.s
     20:24:54  15. února 2011
   Jupí! Jdeme srovnávat místní poezii s Máchou & spol.!


       19:36:17  30. prosince 2010
   Jsem taky zvědavá, jak se to vyvine. Mystr dělá pokroky, ale to už tu jednou bylo. Raději bych ho s nikým nepřirovnávala...někteří jedinci to můžou stále brát jako osobní urážku. A + - souhlasím s Matobem. Jestli to zmršíš, u mě zase klesneš dolů.


       16:23:27  7. prosince 2010
   Taky myslim, že je to zbytečný pitvání, páč i mně se to čte vcelku dobře a jsem zvědavej, kam to Mystr posune, protože dělá pokroky jako hrom.


    
     Kwjetak
     16:55:55  6. prosince 2010
   Srovnání s Kingem? To si snad děláš legraci, Pavettko? Tímto způsobem bys mohla sejmout sbad jakoukoliv osobu zde na DA. To dílko je snad trochu přepraný, ale nezdá se to vůbec tak hrozný. Docela se to i pěkně čte.


       16:30:41  29. listopadu 2010
   De facto bys ve svém díle taky nemusel narážet na zbytečnosti jako je rok... město... situace, protože stejně tvá postava jede do kelu. V zásadě to mohlo začínat tím, jak sedí v letadle a uvažuje, že opustil ženu a děti... V tom se prostě nesekneš. :)

   Running man prostě jel. Nezabýval se kořeny, nezabýval se pak už moc ani rokem. Popisky se týkali jenom jeho, co jemu bylo do světa? To jemu šlo o život. Jenže filmové zpracování fakt hnus. Ale tuším, že se to "dlouhý pochod" nejmenuje, fakt je to "running man".


    
     Cathan
     12:22:46  29. listopadu 2010
   Ok Dlouhý pochod od Stephen Kinga mě vělmi inspiroval....alwe i tato kniha nemá mnoho popisků tehcnicny..je zde dlouhýb pochod a pár náražekl to vše..je to ejdna z mých obílbených knih ale vymakané. Maximalně to že zsde skvělě udělal pocity hráčů


       11:36:29  29. listopadu 2010
   Přijde mi to nelogické, nevím věk autora. Možná proto.

   " Když manželka (jmenovala se Petra) usnula, šel jsem na internet." - pokud jde do soutěže kvůli ženě a dětem, úvodní věta s ženou by neměla obsahovat ani minulý čas a ani tak chladné oslovení jako je "manželka".

   ČR je součástí EU, to znamená, že třetí světová by se neměla týkat jednotky "Česká republika". Si myslím.
   De facto mi tu naznačuješ, že 3. světová válka trvala pár let, že hrdina to zažil před a po, že pak najednou se stala válka Tabem, že se na vše zapomnělo a ty frrr za kopečky až do oceánu? Úvodní kapitola by měla dát kořeny toho všeho, možná to plánuješ, ale zatím to nijak nezní... je to asi úvod do nějakého brakového Questu, ale povídka...

   Podobný (a promakaný) je od Stephena Kinga Runing man. Určo by tě to bavilo. A rozhodně tam důvod k té hře je popsaný na pár řádek (asi na víc, ale když to čteš, je ti to jasné). Přijít o práci není důvod k sebevraždě. Já bych šla na pracovní úřad. Sáhnout si na život pro vyšší dobro? Ani mě nehne!

   Jestli se chceš vypsat, jakože se myslím, že jsi na dobré cestě, zvolila bych něco jednoduššího. Nevím, nakolik jsi to domýšlel, ale popis boje je hodně těžký, pokud neděláš na nějaké vyšší úrovni bojové nebo jiné kontaktní sporty/umění. Psát na pokračování je zatraceně těžké.


       11:34:40  29. listopadu 2010
   pěkný


    
      Tolpen
     12:12:29  20. listopadu 2010
   mo mě se to líbí až na tu jedničku.


   [1]  [2

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2022 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).