Duší celkem: 899
Přítomných duší: 7
V krčmách: 3

   Nápověda

   Jak zkrátit dobu čekání na výcvik?


   Je to hodně individuální. Záleží na aktivitě a kvalitách každého člověka. Když povedeš neoficiál, který si hráči pochvalují, dostaneš se na řadu mnohem rychleji. Pomáhá i jakékoli zviditelnění a komunikace přímo s PJstvem. Například aktivně oslovit cvičitele, nebo se s někým domluvit na zhodnocení svého neofiku.

   Cvičitelé zájemce průběžně sledují a vybírají si je podle odhadnutých schopností, tzn. kdykoli se k nim dostane informace o tom, že jsi schopný PJ v jakémkoli ohledu, tvoje šance na přijetí do výcviku se zvýší.

   Způsobů jak se zviditelnit je spousta. Jednou za rozumný čas (třeba za čtvrt roku) se můžeš nenápadně připomenout na fórech (např. Můj vlastní svět, Hráči sobě, atp.). Můžeš se podívat na výpis výcviků, zjistit kdo z cvičitelů je zrovna volný a napsat mu JEDNOHO havrana, jestli by si tě třeba nechtěl vzít. Můžeš také zavítat do krčmy a občas mezi řečí dát osazenstvu najevo, že stojíš o výcvik. Pomůže i dobrá hra v nějakém questu (cvičitel si tak snadno získá reference od tvého současného PJ) nebo snaha zlepšovat se (např. požádáš některou z barevných kostek o zhodnocení svého questu a vytýkané chyby následně odstraníš).

   Stejně tak můžeš na chatu oslovovat PJe s problémy, na které si v questu narazil a nevěděl si s nimi rady. Musí to ale být nějaký konkrétní problém, nad kterým ses už sám zamyslel a teď o něm chceš diskutovat. Třeba: "V posledním příspěvku jsem hráčům dal jasné vodítko k dalšímu posunu a oni na něj nijak nezareagovali. Jak bych to měl podat správně tak, aby si toho všimli? Napadlo mě tohle řešení. Myslíš, že je dobré?"

   Při oslovování PJů a cvičitelů bys měl být přiměřeně drzý, tak abys byl vidět, ale ne otravný. Cvičitelé mají dost práce, a když je budeš denně „prudit“ blbými dotazy, tak se spíš naštvou a z fronty si tě nikdo nevezme. Žádat o něco stejného cvičitele víc jak jednou měsíčně rozhodně není dobrý nápad.

   A nezapomeň také občas aktualizovat svou aktivitu dle svých časových možností. Volby "neuvedeno" a "zatím nezájem" tě z výcviku spíše vyřadí.


    
   [ ZPĚT ]

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).