Duší celkem: 900
Přítomných duší: 2
V krčmách: 1

   Knihovna

   Krásná literatura

   Jedeme dál – prosinec 2009
   Angeluss

   26. března 2018

    
   V redakci – kdyby nějaká existovala – bychom si touhle dobou nejspíš rozdávali hloupoučké dárečky a plácali se po zádech, jak jsme ten první rok pěkně zvládli. Tyhle sebestředné chvilky k Vánocům prostě patří. Nakonec by určitě přišly na řadu i praktičtější dárky s příjemným obsahem alkoholu, jehož zásluhou by vzniklo nějaké to památné dílko typu „Holyanova oslavná“ (najdete v knihovně ve Zmačkaných papírech).

   V návalu tvůrčího šílenství bychom pak tenhle skvost vystavili na webu, popřípadě by ho někdo zvěčnil na svém záchodě, jak se to s hodnotnými dílky dělává, chceme-li je dostat do povědomí veřejnosti. Je dokázáno, že novým literárním směrům jsou lidé nejotevřenější právě na záchodě. Snad proto, že se tam každá stránka papíru dá využít hned dvakrát.

   Ptáte se, koho bychom opěvovali tentokrát? Pravděpodobně by to byl Bizzaro, který si po několikaměsíční tvorbě rozhovorů vydobyl čestné místo v našem skromném asylu pro pisálky. Tímto bych našemu novému redaktorovi rád poděkoval a popřál pevné nervy s dalšími rozhovory.

   Vám ostatním přejeme hezké Vánoce a stylový Nový rok.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v prosinci 2009.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).