Duší celkem: 902
Přítomných duší: 6
V krčmách: 2

   Knihovna

   Krásná literatura

   RPGforum.cz
   Tindo

   6. listopadu 2018

    
   V celém světě existují stovky stolních RPG her podobných Dračímu doupěti. Mnoho nadšenců rádo zkouší stále další a nová pravidla. Nemalá část z nich se přitom snaží vytvořit svůj vlastní, dokonalý herní systém. Pokud i vy chcete důkladně nahlédnout pod pokličku světa RPG her, doporučuji vám navštívit RPGfórum. Pokud tak učiníte, vstoupíte do virtuální komunity, která by se jistě dala označit jako srdce české RPG scény.

   Ptáte se, co na této stránce můžete nalézt zajímavého? Právě šikovní lidé ze středu této komunity vytvořili nové Dračí Doupě II, anebo například Příběhy Impéria. Nacházejí se tu i oficiální fóra těchto her.
   Již podle názvu je jasné, že hlavní částí tohoto komunitního webu je fórum plné živých diskuzích. Není to ale jediná zajímavá věc, kterou zde lze nalézt. Na úvodní stránce můžete vidět přehled novinek z české RPG scény.
   Jsou tu také anotace mnoha různých českých i světových RPG her – zde se s nimi můžete snadno seznámit a přečíst si hodnocení hráčů, kteří už daná pravidla vyzkoušeli. Pozornost mnoha kreativních nadšenců jistě upoutá i soutěž RPG kuchyně. Díky ní je tu každý únor okořeněn kláním o vytvoření nejpůsobivějšího RPG na základě předem určených ingrediencí.
   Na samotném fóru můžete nalézt diskuze k mnoha různým hrám. Mnoho témat je naplněno zajímavými nápady, které se velmi snadno mohou stát silnou inspirací při tvorbě příběhu, světa nebo i nových pravidel. Každý se tu může podělit o své zážitky z posledního hraní, anebo se třeba pokusit vyhledat novou skupinu pro hraní naživo.
   Každého, kdo má rád stolní RPG hry, jistě upoutá aspoň malá část obsahu RPGfóra.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v srpnu 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).