Duší celkem: 906
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Pohodlně se usaďte
   Lutus

   2. července 2009

    
   Pohodlně se usaďte, otočte hlavu stranou a zadívejte se z okna. Pak pevně sevřete víčka a protřete si oči. Kdo má potřebu protáhnout se, nechť se protáhne. Nebude to dlouhé počtení, ale vás tři, pro které to píšu, čekají ještě dlouhé hodiny sezení. Opřete se o opěradlo křesla či židle na kolečkách a jestli chcete, pomalu klouzejte do polohy v pololeže.

   Přivřete oči a vzpomínejte. Jednou za čas prostě vzpomínejte. Neplánujte to, co bude, neřešte, co je teď. Stačí jedna vzpomínka. Na tu se nabalí druhá a na tu zase třetí, až se vytvoří řetězec. Vy samotní se budete divit, kam až dojdete ve své paměti, a samotní se budete divit, co v té paměti dlouhá léta uchováváte. Nehodnoťte. Vzpomínejte na dětské hry a rituály. Vzpomínejte sami na sebe - dívejte se na sebe dnešníma i tehdejšíma očima. Objevil se vám na tváři přihlouplý úcul? Ne? Možná nemáte tu správnou náladu. V náladě vás tří se posledních pár let často špatně čte.

   Je toho hodně, ale posuňme se dál. O pár let dopředu. I tady se jistě něco najde. Vy dva vynechte první zkušenosti s alkoholem či jinými drogami. To ve vás vyvolá možná jen trochu škodolibé uchechtnutí. Hledejte jiný světlý bod. Nebojte se dívat růžovými brýlemi.

   Posuňme se dál. Na dnešek a zároveň zítřek... Na co budete vzpomínat zítra? Nebo za deset let? Máte vlastně na co vzpomínat, od té doby, co jste zasvětili život počítačové hře? Promiňte. Moralizuju a navíc zdržuju. Začíná event. Chápu.

   ____________________

   Telepaticky vyřčeno během noční směny v červenci 2009 obrázku piráta nalepenému na horizontální CNC frézce HH nbh 150ra

   Stáhnout jako PDF
   Názory a komentáře ( 0 /4 )

   [ ZNÁMKY ] | [ ZPĚT ]

   NickZnámka
   Aquarius1
   Bonbon2
   Divac1
   Fidaman1
   HadejKdo1
   Kanyapi1
   Morterius1
   Zabovresk1


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).