Duší celkem: 901
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Fotbalový sloupek – představujeme Devlina
   Matob

   10. dubna 2018

    
   Vážení čtenáři, jak jsem v minulém fotbalovém sloupku slíbil, budeme vám postupně představovat hvězdy a tahouny týmu Darkage. A ačkoliv se říká, že to nejlepší má přijít nakonec, my tím nejlepším začneme.

   Tím nejlepším nemůže být nikdo jiný než brankář – Devlin. Zlé jazyky tvrdí, že Devlin je kříženec chobotnice a rogala, neboť během zápasů má občas zhruba osm rukou různě poskládaných v prostoru branky a když už ruce samy o sobě nestačí, zaplachtí si vzduchem a bezpečně zlikviduje téměř jakoukoliv šanci soupeře.
   Za největší hvězdu je označován oprávněně, neboť za místy ne zcela pevnou obranou našeho týmu dostává velké množství příležitostí k vyniknutí (sem tam dokonce obránce podezřívám, že vyrábí chyby jen proto, aby nechali Devlina vyniknout).
   Odborníci však také v Devlinově brankářském stylu našli několik drobných chybiček (z čehož vyplývá, že odborníci tomu vůbec nerozumí). Chodí prý příliš brzo na zem a občas míče jen vyráží, namísto aby si je stahoval pro sebe. Devlin však v bráně zraje jako víno – je zápas od zápasu lepší a jistější, což je částečně dáno i sehraností s obránci. Zcela bez nadsázky si Devlina troufnu označit za nejlepšího brankáře v naší skupině (tj. z týmů, proti kterým jsme hráli) a naprosto zaslouženě je častokrát označován za hvězdu týmu.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v květnu 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).