13:24:41  31. května 2012
      Ách jó, tak v tom případě Alpa, prášky na bolest, sádra atd. A s ohledem na termín i pantenol - zkrátka vše, co je třeba po každé lamě

Matob
        13:21:26  31. května 2012
      No, tak to jste asi diskvalifikovaní :) Jen ber na zřetel, že cenu přebíráte až na konci turnaje - takže leda poukázky na masáž od organizátora v rámci regenerace.

Radulesku
        12:45:18  31. května 2012
      Banáni, ionťáky, mulťáky - ať je energie. Vezmem to tentokrát - výjimečně - vážně

Matob
        08:27:27  30. května 2012
      Dohodněte se, prosím, jakou cenu v hodnotě cca 100-120 kaček byste rádi vyhráli, může to být fakt cokoliv od hrníčků, přes brambůrky po nějakou příjemnou lahvinku.. taška ovoce a zeleniny .. záleží fakt jen na vás!

Matob
        16:24:04  25. května 2012
      Andílek psal v množném čísle - nebude taky +1?

Jinak hledáme fotografa-fotografku, kdyby se chtlě někdo propůjčit k dokumentaci většiny zápasů .)

Herní plocha:
      Hřiště je rozděleno na třetiny – ve vlastní obranné třetině má brankář dovoleno hrát rukama. Rozehrání po vstřelené brance a na začátku poločasu probíhá ze středu hřiště.

Brankář:
      V obranné třetině má povoleno hrát rukama, při zákroku rukou mimo tuto třetinu následuje dle uvážení rozhodčího žlutá karta (vyloučení na 2 minuty) nebo červená karta (vyloučení do konce zápasu).

Brankář má zakázáno rozehrávat míč vzduchem přes polovinu, tj. při rozehrání z ruky – výhozu se míč musí dotknout písku na vlastní polovině (tj. Hození míče o písek nebo poslání míče po písku je povoleno). Pokud je dosaženo branky jakýmkoliv vyhozením míče (tj. nemusí se jednat o vyhození přes polovinu), branka není uznána!! Při vyhození míče přes půl rozehrávají protihráči z půlící čáry autový kop.

Brankář má povoleno rozehrát míč přes polovinu nákopem – z ruky i po rozehrávání kopu od brány.

Brankář se stává hráčem v poli po kontaktu balonu s pískem. Položený balon nemůže opětovně sebrat, za tento zákrok by měla automaticky následovat červená karta za úmyslné hraní rukou. Brankař tedy může dávat goly, opouštět své obranné pásmo apod. stejně jako ostatní hráči. Není povoleno dát gól kopem z ruky bez kontaktu míče s pískem, ale např. po hození míče o písek z následného odrazu bude takovýto gól uznán!

Malá domů je povolena pouze jako při fotbale, tj. přihrávka nesmí být chycena do ruky, přihrávka hlavou, hrudí, kolenem apod. ano.
      Brankář by ve svém obranném pásmu neměl chodit do zákroků nohama napřed – v případě takové hra by měl rozhodčí takový zákrok posoudit jako nebezpečný (a o zdraví jde v první řadě!) a udělit brankáři žlutou kartu!

Hra:
      Zakázané jsou skluzy – jakýkoliv skluz znamená automaticky žlutou kartu! Je třeba především chránit zdraví hráčů. Jinak se hraje podle fotbalových pravidel.

Auty:
      Auty se vždy kopou. Míč musí přejít autovou čáru celým objemem. Při autovém kopu by měl první bránící hráč stát ve vzdálenosti 1 kroku (hlídá rozhodčí). Při kopu si smí rozehrávající postavit míč i dále za autovou čáru – odstup bránícího hráče musí být v tomto případě stále minimálně jeden krok od autové čáry.

Gol z autu může být dosažen pouze jasnou a viditelnou tečí spoluhráče, jakýkoliv jiný gól nemůže být uznán. Vyjímkou může být odkop od brány – v případě jasné snahy hrát a dosažení tím vlastního golu může rozhodčí posoudit takovou situaci jako brankovou.

V případě, že brankář vytěsní střelu za svoji brankovou čáru, nekope se rohový kop, ale rozehrává se od brány (podobně jako v házené). Pokud se střela dostane za brankovou čáru tečí hráče bránícího družstva kromě brankáře, rozehrává se aut co nejblíže k brankové čáře (tedy rohový kop se stejnými pravidly jako aut).

Karty:
      Po udělení žluté karty opustí potrestaný hráč hřiště na 2 minuty – jeho družstvo je na 2 minuty oslabeno o hráče v poli. Při udělení žluté karty brankáři je možno místo něj vybrat jiného hráče z hráčů, kteří byli v poli v době přestupku (vybírá družstvo protihráče).

Po udělení karty červené je družstvo oslabeno o hráče do konce zápasu.

Matob
        12:52:54  25. května 2012
      Tak, jste tedy číslo osm :)

Do mejlu sem naházel současný stav přihlášek (v cca 10 h - od té doby se přihlásili Šakali a vy..) a pravidla a poslal na Radua, Doníka a Delfína..

Opět platí, že budu vděčný za každou věc, která bude přinesena jako sponzorský dar - vypadá to, že nakonec zvládneme i soutěž sponzorů s tombolou jako minulý rok :)