Duší celkem: 901
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Viděni světem – březen 2009
   Angeluss

   8. března 2018

    
   Ne nadarmo se říká, že třetí měsíc je kritický. Nikdy bych si nemyslel, že sestavení čísla, nebo i sepsání obyčejného úvodníku bude stát tolik sil. Když si připočtete menší obměnu redaktorů okolo Mirroru, reorganizaci, nově plánované rubriky a články, vznikne smrtelná kombinace, která se bohužel projeví nejdřív v příštím čísle.

   Kdesi v dálce nám tedy svítá světélko naděje. Přijdete-li blíž, zjistíte, že to není jenom světélko. Je to pochodeň (torch?) hořící nad mlžnou bránou DarkAge. Pochodeň, která se pomalu rozhořívá a v budoucnu posvítí na cestu všem odhodlaným duším. Propast mezi světem a říší mrtvých se zmenšuje. DarkAge má už čtvrt roku svůj časopis, v dohledné době se zúčastní hned několika fantasy akcí a vyhledávače i okolní svět nás pomalu, ale jistě začínají brát na vědomí. Ať se nám to líbí, nebo ne, směřujeme do neprobádaných vod a je jen na nás jak se v nich naučíme plavat...

   Březnové číslo je doslova nabito recenzemi a rozhovory. Úvodník je ve srovnání s nimi vlastně jen pár nedůležitých vět poletujících na zvlněném papíru (pokud nečtete pdfko). Určitě mi tedy odpustíte, když vás teď odkážu přímo do víru dění, tedy k článkům. Příjemné čtení.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v březnu 2009.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).