Duší celkem: 1025
Přítomných duší: 12
V krčmách: 0

   Střelecký koutek
   Pro nadšence do Airsoftu a všech projektilových sportů.

   Vyhledávání:

   Obnovit  1  >>

    
      Astralien
     16:54:49  18. června 2021
   Souhlasím s tím, co je v článcích už řečeno - problém není s legálně drženýma zbraněma, ale s těma nelegálníma. Proč se EU snaží pod absurdními argumenty omezit legálně držené zbraně, to si raději nedomýšlím, začala bych se cítit jako konspirační paranoik.


    
      Kosi..
     14:43:22  18. června 2021
   https://gunlex.cz/.../3932-pravo-b...ne-zakotveno

   Proč má EU vlastně snahu v ČR omezit vlastnitví legálně drženejch zbraní?

   Kvůli terorismu? To má bejt joke?

   "Sněmovna beze změn schválila toto senátní doplnění Listiny základních práv a svobod, které je reakcí na odzbrojovací tendence v rámci EU."


       20:45:28  19. ledna 2021
   Jé, tak na tomto vlákně se nemůžu neozvat, tím spíš, když trochu usíná...

   Já začal se softem někdy před 15, takže mně provází už více než polovinu života - O zbraně se zajímám "co se pamatuji", takže jakmile jsem zjistil, že něco takového existuje a dal dohromady alespoň nouzovou výbavu, postupně jsem přešel ze dřeváren na PA LARPy a nakonec zůstal u čistokrevného softu.

   Ohledně příběhových akcí je to složité: Jak už tu pár lidí naznačilo, na regulérním LARPu si člověk často za celý víkend ani nevystřelí, velké "LARPové" akce jako zmíněný Lizzard jsou zase bohůmžel často infikovány jedinci, kteří mají potřebu si kompenzovat nějaké tělesné či duševní nedostatky co nejprasáčtějšími kvéry daleko za tím, co povolují pravidla a adekvátně prasečím chováním.

   S partou pravidelně jezdíváme k Jihlavě na Fort Benning, je to akce zaměřená na koordinované fungování jednak v rámci družstva, jednak jako celá strana s fungujícím hlavním štábem - to si užívám nejvíc, protože dělávám radistu, takže moje práce je být v kontaktu se štábem a sledovat, jak mi kamarádi než se vykecám postřílejí všechny nepřátele :D

   Z loňska jsme dokonce spíchli i video, a ještě se mi povedlo do něj prosadit oblíbenou kapelu:
   https://youtu.be/BHPy9h04l_k

   Krásně je tam vidět, jak se na Benningu opravdu silně používají vozidla, narozdíl od akcí typu "Ty Bevka jsou tady na vožení němců/italů!"    
      Astralien
     12:59:04  21. září 2020
   San: Bylo a je. Házela jsem odkaz níž. Je to spíš střílečka s příběhem a pár schopnostma... Ale bylo to fajn, když jsem tam tehdy jednou či dvakrát byla.


    
     Sanelin
     08:07:24  21. září 2020
   A nebývalo kdysi kdesi ještě něco na téma Hellsingu? Já se teda skromně držím svých nerfek, takže u šrotu moc v obraze nejsem, ale vzpomínám si, že západočeši právě kromě Stalkera jezdívali ještě Hellsingu. Ale jestli to ještě běží, to netuším.


    
      Kosi..
     23:30:23  7. září 2020
   https://www.youtube.com/watch?v=D3OqlfYtpAM    
      Kosi..
     22:14:44  5. září 2020
   Tak dneska jsem si vyzkoušel poprvé akční střelbu dle pravidel IPSC.

   Neuvěřitelný, jak člověk pod tlakem (byť vůbec nejde o nebezpečnou situaci!) střílí jako střevo. SIlně doporučuju vyzkoušet, kdo máte ZP - s běžnou střelnicí lze těžko porovnat.

   IPSC:
   https://www.youtube.com/watch?v=uJ0j9jM_f4I


    
     Kale
     11:10:35  1. září 2020
   Lizzard znám, ale nemám na něj výbavu. Mám raději postapo.


       11:09:40  1. září 2020
   Astralien: právě no, na CQB v budovách slabší zbraně a nějaká kulička pod kůží čert vem, bolí ale zahojí se. Zuby se musí opravovat a to neni úplně levná záležitost u zubaře

   Jáá kdybych se někdy k softu vrátil tak mám v merku snipera kterýho prodávaj i s M220, má pak 700fps ale s tim už mě stejně nikam nepustí :( zrovna na lizzard je omezení pro natahovací pušky M180


    
     Dante
     08:25:32  1. září 2020
   Astra: U budov většinou platí mnohem větší omezení na sílu zbraně, ale věřím že se to může stát. S těmi zuby je to fakt nepříjemné, ale zase kdo se takového úrazu bojí, nosí většinou masky, šátky a podobně. A ti co se nebojí, vypadají pak alespoň jako hokejisti :D


   [1]  [2]  [3]  [4

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2021 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).