Duší celkem: 974
Přítomných duší: 16
V krčmách: 8

   Názory a komentáře
   Nesmrtelný Charlie Parker

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit  1  >>

    
      Kanyapi
     21:12:01  5. dubna 2011
   Já z té básně to nadšení cítím, docela mě nabila, i když je pekelně neumělá. Taky oceňuju téma, i když hlavně asi proto, že jsem předtím přečetla asi milión (dvě) básně o dešti, lásce, slzách a jiných ...věcech...


    
     Milwa
     20:04:10  9. srpna 2010
   nijak zvlast me to nezaujalo.. jak pise, Yenn, ctenari to nadseni pro hudbu nepreda, coz je skoda :]


       12:41:54  16. května 2009
   zajímavý a působivý


    
     Rintrah
     20:24:02  11. května 2009
   ano


       20:19:58  11. května 2009
   Historie se opakuje a dokonce i s bojovníky.

   No jo, vzhledem k tomu, že to bylo neadresné a následovalo to po mém příspěvku, logicky jsem si to vztáhla. Princip chatu, že.


    
     Rintrah
     18:05:00  11. května 2009
   ne, zarabeth, nemusis si fandit tolik, ze bych vsecko vztahoval k tobe... opravdu jsem to myslel jen a jen tak, ze chapu, ze pro ty, jimz je Ch.P. vsim, mohou byt mnohem vice nadseni nez my obycejni, nezasveceni... jak to uz rekla yenn:)


    
      Yenn
     12:23:24  11. května 2009
   Zarabeth: Ne že by Rintrah potřeboval mluvčího, ale na mě zmiňovaný příspěvek působil tak, že se netýká tebe, ale jde čistě o odpověd na Nyklovu větu "Toho, kdo neposlouchá Charlieho Parkera to asi neosloví..."
   (Pravda, s drobným rýpnutím tou narážkou na konverzaci jinde, ale ta mi přišla spíš sarkastická než naznačující cokoli o tobě.)


       11:40:15  11. května 2009
   Yenn: Jistě, já to taky tak beru. Tys napsala kritiku jako názor, ale Rintrah tady naznačil, že jsem nějakým zvláštním způsobem "zaujatá a zasvěcená" pouze proto, jaký na věc mám názor, což mě ponouklo k přiblížení siutuace.

   Jeho první příspěvek byl naopak oukej, přece jenom k čemu by byla pouze chvála? K ničemu, nebyla by pak motivace psát lepší věci. Já souhlasím s kritickou kritikou, sama jsem jejím častým autorem.

   I zde jsem některé věci vytkla, protože rozhodně nemyslím a neřekla jsem, že je to dokonalé. Protože to není.


    
      Yenn
     10:57:53  11. května 2009
   Zarabeth: Však snad proti zveřejnění téhle básně nikdo nic nemá. Sama jsem sem umístila pěkných pár děl, která považuji za výrazně horší.
   Nemám nic proti jejímu místu v knihovně.
   Pouze předpokládám, že když chce autor zveřejnit dílo tady, ne pouze pro přátele v šuplíku, zajímá ho zpětná vazba od různých čtenářů, chce vědět, jak a zda na ně jeho slova působí.
   Takže se mu to snažím za sebe říct.


       09:50:35  11. května 2009
   Rintrah: že to říkáš zrovna ty?

   Hele, já s tou básní nemám společného nic víc, než že jsem jí přečetla a připadala mi zajímavá. Autora ani neznám. Takže mezi zaujaté ani zasvěcené se, pokud nepoítáš jistou moji minimální sečtělost, nepočítám.

   Pokud se mi líbí, tak prostě proto, že to tak je. Narozdíl od vás ve mě zanechala i fajn dojem a skoro jsem tu hudbu slyšela. To a nic víc je důvod, proč jsem se rozhodla jí umístit
   Protože Knihovna poslední dobou poněkud spadala k tomu, držet se stále téhož, chtěla jsem i něco výrazně odlišného.
   Ten zbytek tady spočívá v tom, že při první korekci jsem opravila několik chybek a překlep a poslala to zpět k souhlasu(s návrhem pozměnit ten verš), přičemž se mi to vrátilo takto - tudíž jsem si myslela, že ho opravit nechce. Zbytek máš vysvětlený dole.


   [1]  [2

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2020 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).