Duší celkem: 901
Přítomných duší: 6
V krčmách: 3

   Knihovna

   Krásná literatura

   Lidi chtěj nový šampióny
   DonSimon

   18. listopadu 2005

    
   Jsem cyberboxer. Je to pořádná fuška a člověku to dá zabrat, ale to mi nevadí. Už odmala mě bavilo někomu pořádně natlouct a při tom jsem zůstal. Stal jsem se juniorským mistrem světa v boxu a pak mě našel pan Gruber.
   "Hele, Jerry, pojď dělat cyberbox. Ty nejsi dělanej pro tuhle dětskou hru, ty patříš mezi chlapy!" řekl mi tenkrát. Dal mi dům, auto a hodně peněz. Trénoval jsem jak vzteklej, ale v prvním zápase mi to moc nepomohlo. Bez umělejch věciček jste v cyberboxu namydlený. Ten parchant měl tři prsty na levačce ze železa a než jsem mu rozbil škebli o zem, urval mi pravou ruku v rameni. Byl jsem z toho hotovej a myslel jsem si, že na místě zdechnu. Probudil jsem se až za tři dny a moje pravačka byla lesklejší než kdy předtím. Pan Gruber na mě nešetřil a koupil mi jeden z nejnovějších modelů. Teď jsem měl výhodu já a spousta mejch dalších soupeřů na to doplatila. Moje ruka se stala snad ještě slavnější než prezident, v novinách o ní psali jako o Jerryho kladivu.

   Pak mi pan Gruber domluvil zápas s Darkem. Lidi se mohli zbláznit a všichni čekali, jak to dopadne. Dark byl šampiónem už dva roky a všichni jeho soupeři končili pěkně zmasakrovaný.
   "Ty ho porazíš, nikdo nemůže bejt nejlepší pořád. Lidi chtěj nový šampióny," řekl mi pan Gruber a já mu věřil. Lidi kolem řvali a když jsem toho frajera uviděl v ringu, málem jsem utek. Pustili ho na mě a von se jenom smál. Tak ať chcípnu, řek sem si a vrhnul se na něj. Za celou dobu mě ani jednou nepraštil tím svým proslaveným levým hákem, kvůli kterýmu zařvalo tolik kluků. Jenom na mě nechápavě civěl, když jsem mu rval střeva z břicha. Lidem se to líbilo a já nemoh přestat. Odtrhli mě od něj za dost dlouhou dobu a myslím, že ho sbírali ještě druhej den.

   Teď tady sedím a zkouším svoji novou ruku. Našroubovali mi jí teprve před několika dny a tohle bude její první zápas. Kladivo číslo dvě se už nemůže dočkat dalšího amatéra, kterej vode mě dostane pořádnou nakládačku! Pan Gruber mi ji věnoval k narozeninám a asi mu to dělalo velkou radost, protože se pořád smál a opakoval, jak se na tenhle zápas těší. A já ho nezklamu.

   Už slyším gong, musím jít. Lidi kolem řvou, nahoře v lóži vidím pana Grubera. S úsměvem mi kyne a já na oplátku cením zuby na dav kolem mě. Lidi teď už víc fanděj těm bláznům, co mě chtěj porazit, asi jsem je omrzel. Mně to nevadí. Zabiju všechny, ať se jim to líbí, nebo ne. Proti mně stojí urostlej černej klouček. Pravou horní polovinu těla má umělou a blejská na mě vočima jako bůh války. Ještě jednou protáhnu pravačku a gong zahajuje zápas. Vrhá se na mě jak blázen, naprosto bez rozmyslu. Tímhle způsobem ho sejmu rychle. Jeho útok vykreju levačkou a chci mu poslat pořádnej pozdrav mým kladivem. Jenže ruka mě nějak neposlouchá, švihnul jsem jenom do vzduchu a spadnul pěkně na čumák. Ten parchant toho využil a teď na mně sedí a rve mi svoje prsty do zad. Kladivo se na mě vykašlalo úplně a já už rukou nemůžu hejbnout vůbec. To jsem pěkně v hajzlu, říkám si a na tribuně hledám pana Grubera. Sedí tam, popíjí víno a vůbec mu nevadí, že mi dal aušus. Ještě než mi rupla mícha, vzpomněl jsem si na jeho slova: "Lidi chtěj nový šampióny".

   Stáhnout jako PDF
   Názory a komentáře ( 0 /45 )

   [ ZNÁMKY ] | [ ZPĚT ]

   NickZnámka
   Aandromeda1
   Adelka1
   Alichai1
   Andy0072
   Anyen1
   Aquarius1
   Bakendrid1
   Biotroll3
   Boromyr1
   Divac1
   Elfiperi2
   Extremer1
   Ferro_the_King1
   Geret3
   HadejKdo1
   Heldret2
   Holyan1
   Hrun1
   Christopher1
   Jajulena1
   Jakub.s1
   Jase3
   Jon2
   Kanyapi1
   Kolaps1
   Kraal1
   Liep2
   Luin2
   Lutus1
   Meladyanne1
   Mennolly2
   Milwa1
   Mirador2
   Mofik2
   Nakor3
   Nefer1
   Nevyn3
   Nosferatu1
   Okeya2
   Perilan1
   RickDevon1
   RubinTiger1
   Simon1
   Stajnko1
   Taikitee1
   Teranell2
   Trillian1
   Trpasle2
   Tufak2
   Vraashar1
   WendiS1
   Wessna1
   Winitar2
   Yzi1
   Zarabeth1
   Zarathustra1
   Zekeasakur1


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).