Duší celkem: 900
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Hubneme do plavek – duben 2009
   Angeluss

   9. března 2018

    
   A je to tu! Vysvitlo sluníčko, odhalilo naše špíčky a tím se spustila lavina každoročního šílenství. Křehčí polovičky zřejmě neuvěří, ale na vzhledu rozhodně nezáleží jenom jim. A tak zatímco fitcentra úpí pod náporem příležitostných 'sportovců', Mirror hubne samospádem. Kéž by to tak fungovalo i u lidí.
   V minulém měsíci nás potkala řada nešťastných příhod. Díky nim se ze scény vytratilo hned několik redaktorů. První odešel Chriss, náš specialista na rozhovory. Jako malou vzpomínku na jeho zdejší působení jsme do aktuálního čísla zařadili jednu z jeho prvotin – archivní rozhovor s Devlinem.
   Další citelnou ztrátou je UgMugBaSuk, neboli Kroll, který pro vás pravidelně připravoval krolloviny. Malou náhradou za jeho funstránku budiž 'Ořechovka'. První díl zábavné série z pera Periho a Moire.
   S redakčním postem se loučí i DonSimon. Jak všichni tušíte, Don má víc než dost práce s řízením Darkage a v rámci Mirroru vždycky fungoval spíš jako příležitostný rádce a organizátor než plnohodnotný redaktor.
   Se všemi bývalými redaktory se tímto pomyslně loučíme. Děkujeme za úsilí, které do Mirroru vložili, a přejeme mnoho úspěchu v dalším psaní. Možná že se s některými z jejich příležitostných článků v DAily ještě setkáte.
   Hubnutí se samozřejmě nesmí přehánět. Torso redakce by jen těžko složilo celý časopis. Nezbylo, než přibrat někoho hezčího, chytřejšího a schopnějšího, než jsme my :) Do redakce se tak probojovala první zástupkyně křehkých duší – Moire. Věřím, že vás její dílka osloví, stejně jako oslovila nás.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v dubnu 2009.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).