Duší celkem: 906
Přítomných duší: 4
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Tykchý otý mi po – březen 2010
   Angeluss

   4. dubna 2018

    
   Na normální odchody na DarkAge nejsme zvyklí. Funkce tu lidé skládají buď na truc, nebo nedobrovolně. I to je jeden z důvodů, proč teď nevím, jak začít. Necítím se totiž ani naštvaný, ani vypovězený. Snad jen trochu unavený. Můj čas na postu šéfredaktora jednoduše dozrál a jeho plod se chystá padnout zpátky na zem. Mirror se po roce práce stal fungujícím časopisem se spoustou plánů a vizí, které je potřeba realizovat.
   V jeho čele už nemusí stát beznadějný snílek s mizerným pravopisem, který ostatní přesvědčí, že má celý tenhle šílený projekt budoucnost. Mnohem potřebnější je teď profesionalita, zodpovědnost a čas, které zaručí, že se vize promítnou do reality. Nic z toho nabídnout nemůžu, proto od příštího čísla převezme šéfredaktorské žezlo Perilan. Výměna postů bude spíš formální záležitostí, protože Peri v redakci už dobré dva měsíce na zkoušku vládne.
   Čtenářů by se naše malá výměna dotknout neměla. Nadále budete vídat pravidelné rubriky i jejich autory, a pokud jste změnu nezaregistrovali v posledních měsících, nevšimnete si jí nejspíš ani v budoucnu. Naposled přeju dobrou zábavu při čtení aktuálních článků a na příště si užijte Mirror bez Anděla…

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v březnu 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).