Duší celkem: 872
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Názory a komentáře
   Krásá Tvá

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit

    
     Azeret
     11:53:28  18. dubna 2017
   Páni, děkuji moc za reakce, je to už vážně dlouho... každopádně díky vám, to nezapadlo do hlubin a moc si toho vážím. :)


    
      Kanyapi
     19:03:59  12. dubna 2017
   Stara, ale davam 1. Trochu abych ji vytahla ze spodku zebricku, trochu za ty stehna. No jako ... Stehna jen tak nekdo neopevuje, stydi se.


    
      Lutus
     23:39:33  30. července 2016
   Tahle básnička je naprosto nespravedlivě až na spodku žebříčku, protože ji předemnou hodnotil jenom jeden člověk a naneštěstí pětkou. I z toho důvodu jsem chvilku váhal, jestli to trošku nenadstřelit, abych vylepšil průměr, ale nakonec jsem se rozhodl hodnotit bez ohledu na dosavadní hodnocení.

   V první řadě mě osobně (a dojem z básničky je vždycky osobní věc) nic moc nedalo zpracované téma. Opěvování krásy, lásky a těchto romantických záležitostí jsou přece jen hodně omletá témata a člověku to moc nedá, pokud to není okořeněno nějakým zvratem, vtípkem, lingvistickou frajeřinkou... prostě něčím.

   Pak by to chtělo trochu dopilovat formu. Především rýmy. Volná - zvolna se sice hezky rýmuje, ale má to stejný kořen. Mnohem zajímavější by bylo, kdyby se rýmovala trochu odlišnější slova. Já - zdá. Když už je kvůli rýmu proházenej slovosled, tak by ten rým měl stát za to.

   Jinak oceňuji nápad použít na každý verš jinou formu:) Ten nápad se mi líbí. A taky si uvědomuju, že píšu se značným zpožděním a tvoje novější básničky jsou někde úplně jinde.   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2023 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).