Duší celkem: 906
Přítomných duší: 6
V krčmách: 2

   Knihovna

   Krásná literatura

   DA hledá admina – Máte svého favorita?
   Tindo

   2. května 2018

    
   Tato zima se nese ve znamení velké soutěže, v níž DarkAge hledá nového admina pro Single questy. Jaký je váš pohled na toto klání? Máte svého favorita?

   Radulesku:
   „O podobné soutěži jsme mluvili už na Megáči. Tehdy to ještě byl spíš takový šílený a nedomyšlený nápad. Jenže postupem času se ukázalo, že možná není až tak šílený a že by to mohlo vyjít. Nyní je myslím nad slunce jasnější, že to vyšlo. Ohlas, jaký si soutěž získala, počet uchazečů a jejich nasazení v průběhu soutěže to jasně dokazují. Myslím si, že takovéto oživení DA potřebovalo jako sůl.
   Co se týče soutěžících, můj favorit se mění s každým kolem. Každé totiž zvládl nad očekávání dobře někdo jiný, ale tak to má být. Každé kolo mě něčím překvapilo – to první počtem přihlášených, druhé, po němž bych já osobně vybral dokonce dva adminy, zase spoustou kvalitních nápadů. Třetí kolo překvapilo množstvím odpadlíků, kteří nedokázali dát dohromady tým atd. Ve čtvrtém… No, uvidíme, ale podle zvěstí a dravosti, s jakou se do něj soutěžící pustili, v něm nebude o překvapení nouze.
   Každé kolo prověřuje něco jiného, vyhrát může jen ten, kdo se popasuje se všemi úkoly a záludnostmi. Nechť vyhraje ten nejlepší a dav se nasytí krví. Sláva budoucímu vítězi a obrovská poklona všem zúčastněným.“

   Morghot:
   „Tato soutěž mě nejprve celkem překvapila, nejdřív, když jsem to viděl, tak to na mě působilo spíše jako nějaký inzerát. Po otevření už ale bylo rozhodnuto o všem.
   A můj pohled na tuto soutěž? Nevím, jestli je toto zrovna nejšťastnější způsob, jak si vybrat nového správce webu, ale pokud se nenacházel nikdo dokonalý, tak se ani nedivím. Víc by mě však zajímalo, kolik lidí se na tu soutěž přihlásilo jen kvůli lákavé šachové figurce a čestnému místu mezi adminy. Kolik z nich to opravdu myslelo vážně, bylo připraveno na sebe tu zodpovědnost vzít, a kdo už v životě něco ohledně SQ dělal. Na druhou stranu jsem si zase všiml rozličnosti uchazečů. Někteří na mě působí jak nováčci a jiní zas jako stálí veteráni. Myslím si, že v admin týmu by měl být někdo nový, někdo, kdo ještě není znuděný chodem serveru, protože je na něm už dlouho. Jste si jisti, že má cenu brát do DA teamu člověka, jenž na serveru hraje už dlouho? Má cenu nahoru posílat člověka, který se stahuje a začíná hrabat na svém písečku, protože na DA nemá čas? Mají takoví lidé vůbec co nabídnout? Myslím, že nový admin by měl vnést do týmu čerstvou šťávu, závan aktivity a hodně nápadů. Člověk plný entuziasmu by to měl být.
   Splňují to někteří uchazeči?
   A můj tip? Zatím si netroufám fandit ani odhadovat, zdejší lidi neznám tak dobře jako někteří z Vás, jsem tu jen chvíli, ale když se tak rozhlížím po vašem/našem městě, tak bych si možná dovolil říci, proč některé zvážit jako vhodné kandidáty. Všiml jsem si, že se do soutěže hlásí Dawon, možná by bylo fajn, kdyby se mezi adminy dostal někdo jako on, tohohle člověka jsem už několikrát potkal v krčmě a vždy se tvářil velmi vstřícně a milerád mi poradil. Navíc je programátor, takže by se třeba i další oči programátora mohly hodit. Kromě toho je i chůvička a mě napadá, že by možná nebylo špatné, kdyby mezi adminy byl další, kdo by mohl prosazovat názory těch, jež se starají o osudy nováčků. Ale Dawon není sám, Wingy i Astralien mi vždy velmi vstřícně pomohly a věřím tomu, že čestně reprezentují chůvičky a ten post jim zaslouženě patří. ;-)
   Taktéž jsem nepřehlédl Preta, který psává v básnickém duchu, někdy se opravdu bavím tím, co se mu podaří zplodit, každopádně co si tak vlaštovky na střeše povídaly, zaslechl jsem, že se SQ už měl něco do činění, takže i on by mohl být jako dělaný pro post admina, post vedoucího SQ.
   Toť můj skromný názor, nechci nikomu křivdit, psal jsem o lidech, které jsem za svůj kratičký čas na DA už měl možnost potkat…“

   Mofik:
   „Sleduji a hodnotil jsem druhé kolo. Nefandím nikomu zvlášť, fandím hlavně projektu Single questů jako takovému, už to chce rozjet :) Snad to vyhraje někdo schopný a akční. “

   Kale:
   „Soutěž příliš nesleduji, nicméně si myslím, že je opodstatněná a že by mohla leccos změnit ve vývoji SQ. Systém klání je zajímavý, a ačkoliv teď chudák DonSimon nedělá nic jiného, než že stále dokola odpovídá na fóru na ty samé otázky, vítěz, který vzejde, bude kvalitním adminem pro SQ. Sama za sebe podporuji Pavettku, protože znám její styl vedení příběhu a (jak se v poslední době říká) její výtvory budou nejspíše spadat do kategorie ‚hustokrutopřísný‘ :)“

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v únoru 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).