Duší celkem: 900
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Rychle a zběsile – únor 2010
   Angeluss

   28. března 2018

    
   Psát úvodníky v měsících, kdy se prakticky nic neděje, je tak trochu za trest. Ne že bychom se snad v redakci flákali – bohatá sněhová nadílka nás často zatáhla k teplu rodinného krbu a navzdory nejkratšímu měsíci v roce zbylo na všechno víc času, a tak je na tom stávající číslo o něco líp než leden ve znamení kocoviny. Po malém novoročním výpadku tedy opět navážeme na trend postupně narůstajícího obsahu a podle všeho to vypadá, že příští měsíc se můžete těšit na opravdu bohatou nadílku.

   Jistý nejmenovaný čtenář se mi nedávno svěřil, že těch „pár stránek“ v Acrobatu zvládá prolistovat strašně rychle. Hbité prsty mu samozřejmě závidíme. V návaznosti na jeho podnět jsme se rozhodli prověřit kolečka vašich myší v malé soutěži. Úkol je velice prostý: napište nám, za jak dlouho jste schopní přescrollovat únorový Mirror odshora dolů. Vaše výsledky nám pošlete na redakční mail daily@darkage.cz (nezapomeňte zmínit svůj nick). Pro nejlepší je jako vždy připravena sladká odměna v podobě marcipánového prasátka. Pro každého, kdo k mailu připojí i screen článku, který ho nejvíce zaujal, se najde i nějaký ten bod zázraků.

   Na závěr jedna malá rada: pokud snad řešíte obdobný problém jako náš nejmenovaný čtenář, zkuste si pár článků i přečíst. Spotřební doba časopisu tím rapidně vzroste.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v únoru 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).