Duší celkem: 900
Přítomných duší: 2
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   V novém kabátě – srpen 2009
   Angeluss

   19. března 2018

    
   Poslední dobou si často pokládám otázku, jestli tohle všechno někam vede. Jestli to má nějaký smysl. Znáte přeci takový ten pocit, když šmrdláte nádobí umaštěnou houbičkou a říkáte si, proč to vlastně děláte – stejně se to zítra zase zašpiní.

   Člověk by takhle neměl přemýšlet. Dřív nebo později totiž dospěje k tomu, že to žádný smysl nemá, podobně jako naše vnitřní tlaky, které nás do podobných věcí ponoukají. Kdybychom ve všem hledali smysl, neexistoval by Mirror a nebyl by ani DarkAge a stejně tak další spousta věcí vzniklých čistě pro zábavu.

   Jsou tu i chvíle, které vás bezděky ujistí, že to celé smysl má. Takových okamžiků je málo a pocit z nich nikdy nevydrží tak dlouho, jak bychom chtěli. Přicházejí náhodně, třeba když na DA dorazila první tisícovka hráčů nebo když nám před pár měsíci přišla nabídka účasti na conventiconu.
   Další takovou chvilku prožívám právě dnes. Enefa rozeslala první návrhy na nový vzhled DAily Mirroru. Znovu mě to přesvědčilo, že to s DM myslíme vážně a že i kdyby ho přečetl jen jeden člověk, vyplatí se to. Užijte si tedy svůj nový pohled na Mirror.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v srpnu 2009.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).