Duší celkem: 902
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Zpět do jámy lvové – květen 2009
   Angeluss

   12. března 2018

    
   Rozcupuje nás konečně někdo (veřejně)?

   Tak to máme za sebou – další číslo je na světě. Jasně, opět to není nic světoborného, prostě pár článků poskládaných do čitelné podoby. Doufám, že alespoň ta čitelnost jde v posledních měsících nahoru. Po pátečním posezení v hospodě už si totiž nejsme jistí vůbec ničím.
   Tedy, abych se v té horké kaši zbytečně neráchal: chcete-li si někdy přečíst DAily Mirror, který vás pobaví, inspiruje, okouzlí nebo přinejmenším zaujme, je na čase nám dát nějaké reference. Máme na webu jedno nenápadné fórum, které se shodou okolností jmenuje stejně jako časopis. A pro ty, co nás nechtějí stírat veřejně, existuje e-mail DAily@darkage.cz. Klidně nám povězte, jak jsme mizerní a jak dlouho nás nebudete číst – především ale proč :)
   Neublíží nám to. Peri nedostane infarkt, pokud se udržíte v mezích pěti chyb na úvodník. (Zátěžové testy byly provedeny v pátek.) Ba naopak nás to potěší a budeme mít představu, na čem zapracovat. Možná budete překvapení, že se nikdo z redakce (Periho protesty jsme smetli ze stolu) nepovažuje za grafomana. Nepíšeme pro sebe do EMO šuplíčku, abychom hýčkali sami sebe, ale pro lidi do časopisu. Je pro nás mnohem důležitější vaše třeba i neumělá kritika než iluze vlastní dokonalosti, kterou v nás doposud přikrmujete. S nedostatkem ega problémy nemáme, a až to bude hodně zlý, necháme se pochválit od maminky.
   Tak do toho. Otočte stránku a nechte se pohltit historicky prvním Mirrorem kompletně sestaveným novou redakcí. A hlavně nám o tom nezapomeňte napsat!

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v květnu 2009.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).