Duší celkem: 1032
Přítomných duší: 4
V krčmách: 0

   Názory a komentáře
   Proč při hodině nedávám pozor?!

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit

    
      Townie
     22:00:07  6. května 2017
   Osobně se musím připojit k Yenn a Andorasovi, ve své podstatě ve mně tato úvaha nezanechala žádnou stopu, je to takové bloumání, jako bych sám seděl zpátky na střední a přemýšlel, zda pravítkem podtrhnout slova "Těžká nuda" ve svém sešitu, nebo se tím pravítkem rovnou podřezat.
   Známku dávat asi nebudu, podle mého je to poněkud mimo útvar a chtělo by to trochu poladit členění a pár slov. Třeba s trochou času a nalezením sebe sama, teď a tady ale ne :)


    
      Arsi
     22:00:02  6. května 2017
   Kostrbate, chaoticke a vlastne jsem mela chut rict ,,radsi davej pozor,, xD ale fakt, hrozne si protirecis a ke vsemu vlastne ani neni poznat co jsi tim chtela rict :) znamkovat radsi nebudu, uvaha je tezky utvar a malokdy je napsana zajimave a dobre.
   Vic psat nebudu pripadala bych si stare


    
      Yenn
     21:59:13  21. února 2017
   U úvahy bych doporučila držet se osvědčeného postupu "teze - antiteze - syntéza".
   Tohle není úvaha, tohle je chaos, a to bohužel chaos neproduktivní, netvůrčí, který čtenáře nepobaví, nepoučí ani nijak emocionálně nepohne.
   Snad tedy sepsání alespoň pomohlo autorovi/autorce ujasnit si něco o sobě.


       19:36:07  24. ledna 2017
   Nechci být ošklivý, ale tohle mi přišlo jako taková nesouvislá změť.
   Zdržím se proto i známkování.
   Jediná zajímavost tu pro mě je, že je autor uveden na DA jako muž, zatímco jsou tyto myšlenky sepsány v rodu ženském.

   Těším se na povídku, nebo něco. :)


    
      Lutus
     18:54:35  24. ledna 2017
   diky za nahled do hlavy


    
     Wolfric
     11:17:08  22. ledna 2017
   Úvahu máš jistě místnou a dobře míněnou, je tady však pár "ale"... Například věnování se "jiným" činnostem než učení se s tím, že s kamarádkami či s tetou Wikinou řešíš probíranou látku. I pokud by to byla naprostá pravda, tak jsi naprostá menšina, sám to znám.
   To, že školní systém je prakticky zkamenělina je pravda, bohůmžel. Změny ve výuce probíhají buď velmi pomalu a nebo jedou za čas nárazově a ani jeden způsob není dobrý. Avšak zkus vymyslet jiný systém vzdělání pro masy s udržitelnými náklady na provoz a s dostatečnou efektivitou.
   Podle tvého popisu hádám, že studuješ střední školu, nebo nějaký ekvivalent. Počkej si na vysokou školu. Ač jsem polovinu čtvrťáku na obchodce prospal, tak nyní, na filosofii, pociťuji stesk, pokud výuka není. I když i na vysokých školách to je zajisté škola od školy plus to, jak moc tím oborem žiješ.

   Každopádně pěkná práce, piš dál a zároveň přeji i trochu obrnění se vůči současnému stavu školství. :)   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2022 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).