Duší celkem: 900
Přítomných duší: 2
V krčmách: 1

   Knihovna

   Krásná literatura

   Ultra Violence
   Jon

   13. prosince 2006

    
   Člověk si takhle jede po městě, po nejhorší čtvrti, budí pozornost svým autem, obdivuje to panorama odpadků, špíny a lidí, je zamyšlenej a najednou ho ze sna probere cizí hlas.
   „Hej, sháníš něco?“
   Nesnáším dealery. Jsou metlou lidstva. Na druhou stranu…
   Místo odpovědi jsem vystoupil z auta a sebral jsem baseballku, která se vezla na sedadle pro spolujezdce. Dealer se netvářil moc příčetně, když pálka udělala takové ‚lup‘, jak narazila na jeho holou hlavu. Tenhle zvuk ‚lup‘ doprovázel jeden další, a to ‚křup‘. Líbilo se mi to, mělo to skoro hudební rytmus. Chce to jen poslouchat. Lup a křup, lup a křup, lup, křup. Hudba Nového světa.
   Otírat krev z pálky, kterou vlastnoručně podepsal Josef Žabža, nejslavnější český baseballista 22. století, mě nikdy nebavilo.
   Na druhou stranu, absťák je hrozná věc - zvlášť pak absťák po svinstvu, na kterým ujíždím. Dealera jsem nacpal do auta i s jeho zbožím a doufal jsem, že mezi tím, co má, bude inhalátor, kterej potřebuju. Potíž byla v tom, že tuhle sračku neměl jen tak někdo.
   Nastoupil jsem do auta a odjel na smeťák, kde bylo možný dealera zpracovat.

   Byl mrtvej, vražednej rytmus lup, křup nevydrží jen tak někdo. Jak říkám, je to muzika pro tvrďáky. Rychle jsem ho ohledal a krom kufříku s drogama a pár bankovek jsem nenašel nic zajímavýho. Kufřík měl po vzoru předválečných byznysmenů přivázanej k předloktí, takže jsem mu musel uříznout ruku. Kód jsem neznal, musel jsem páčit, ale povedlo se. Inhalátory s mou drogou tam byly, a to hned dva. Zásoba na čtyři tejdny.
   Nechal jsem bezruké tělo bezďákům a krysám k jídlu a ruku jsem zahodil někam daleko, jen tak pro radost.

   Každej dealer má svýho bosse a každej boss není rád, když jeho dealer zmizí. Je to, jako by mu zmizely prachy, který jsou, jak je každýmu známo, jedinou láskou velkejch bossů.
   Jeden natvrdlej šéf na mě poslal svý tvrdý hochy. Abych to upřesnil, vypadalo to spíš, že mají spadeno na mý auto. Vracel jsem se ze smetiště, zrovna jsem startoval, a slyším, jak mi někdo tluče do kapoty. Hned mi bylo jasný, že to nebudou kroupy.
   „Vystup, zmrde! Kde je Ivan?“ řvali přitom. Asi nějakej pokřik.
   Zmrd (teda já) vystoupil, Žabžovu baseballku v ruce.
   Do kufru mi bušili tři bouchači. Vypadali nasraně, teple a očividně si chtěli zasportovat, podle toho, co drželi v hnátách. Vrtalo mi hlavou, jestli jsou z jednoho týmu - jeden totiž třímal vrhací oštěp, druhý vrhací kouli na řetězu a třetí golfovou hůl jedničku železo. Zajímalo by mě, jak to bolí golfovou holí.
   Drsně se usmáli a rozběhli se proti mně. Vypadali jako tři prasátka.
   ‚Lup‘ a jeden bouchač (ten s oštěpem) se tvářil dost překvapeně, když mu pálka rozdrtila jeho už-ne-nos.
   Chlápek s jedničkou železem se netrefil. Jak taky jinak, s tak těžkou holí. Být na jeho místě, vezmu hůl typu Hybrid. Za svou chybu zaplatil minimálně půlkou svých žlutých zubů. S baseballkou narvanou v hubě vypadal jako hodně, ale opravdu hodně laciná děvka.
   Druhý švih s ‚křup‘ ho spolehlivě uzemnil.
   Pán s vrhací koulí se snažil dělat problémy.
   Těžká koule minula moje tělo a trefila auto; prolétla okénkem pro řidiče a neškodně se usadila na sedátku pro spolujezdce. To místo je vyhrazený pro každou s oblejma tvarama.
   Bouchač, kterej vytáhl švýcarák v naději, že ho přede mnou uchrání, se tvářil roztomile tupě, když ho tupý úder poslal k zemi, na hromadu ostatních spolubouchačů.
   Hotovo. Ani jsem je nezabíjel.
   Když jsem si konečně šlehnul, odjel jsem.
   Jak říkám, drogy jsou hrozná věc.
   Podpis Josefa Žabžy na mě smutně koukal.

   To be continued...

   Stáhnout jako PDF
   Názory a komentáře ( 0 /26 )

   [ ZNÁMKY ] | [ ZPĚT ]

   NickZnámka
   Arborius1
   DonSimon2
   Eugene1
   Extremer1
   Ferro_the_King2
   Holyan1
   Hrun2
   Christopher1
   Jakub.s3
   Kanyapi2
   Kraal1
   Lutus1
   Milwa1
   Nefer1
   Nonsence1
   Odileth1
   Perilan1
   Rinoli1
   Sir_Aldaris1
   Teranell2
   Zarabeth1
   Zarathustra4


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).