Duší celkem: 906
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Fotbalový sloupek
   Matob

   6. dubna 2018

    
   Na přání našich čtenářů bažících po sportovních novinkách z DarkAge vám přinášíme první ze série článků věnovaných fotbalovému dění na našem portálu. Jak jste již možná zaregistrovali, od podzimu se někteří jedinci snaží důstojně reprezentovat náš portál pod hlavičkou fotbalového klubu FK DarkAge v Pražské klubové fotbalové lize. Cíl pro první sezonu je naprosto jasně dán – hodláme ze zadních pozic kontrolovat vývoj soutěže a stabilizovat tým.
   Na všech postech máme hráče světové extratřídy – v bráně řádí Devlin, v obraně vynikají zejména neprostupné zdi Don Simon a Radulesku, v záloze hrají Messiho nevlastní bratři Perilan a Kraal a také lehkonohá bosorka Sheinka, která už nejednoho útočníka k smrti utancovala a nohy mu zauzlovala.
   Na pomezí zálohy a útoku vyniká skvělý technik Bakengrid, kterého doplňují ostřelovači těžkého kalibru Pelazars, Evžen a Hrun. Náhradní roztleskávačku tvoří fotbalová lama Matob.

   Aby byl tým ještě lepší a údernější, angažovali naši manageři a skauti několik hráčů mimo DarkAge: za zmínku stojí zejména kalifornský útočník Steven, který se zanedlouho po svém angažování stal nejlepším střelcem týmu.

   V příštím čísle si představíme některé hvězdy podrobněji! Do té doby nám držte palce a sledujte stránky www.fotbal.darkage.cz, kde najdete aktuální výsledky týmu.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v dubnu 2010.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).