Duší celkem: 901
Přítomných duší: 6
V krčmách: 3

   Knihovna

   Krásná literatura

   Perilan
   Admin tým

   2. května 2018

    
   „S těžkým srdcem chápu se pera, abych napsal těchto posledních pár slov, v nichž se ještě jednou pokusím zachytit jedinečné schopnosti svého přítele Sherlocka Holmese.“ Těmito slovy začíná doktor Watson povídku nazvanou Poslední případ, která vypráví o odchodu Velkého Detektiva. I my se teď s těžkým srdcem chápeme pera, abychom vzpomenuli na Velkého Člověka, fotbalistu, spisovatele, hráče, vypravěče – a hlavně na skvělého kamaráda Vaška Periho Rigla.

   Jen obtížně se hledají slova popisující to, co cítíte, když slyšíte o úmrtí tak mladého člověka. O to hůře, je-li to člověk, kterého znáte, na kterém vám záleží a kterého máte rádi. V tomto případě snad ani neexistuje způsob, jakým bychom dokázali vyjádřit, jak moc nás tato tragická událost zasáhla. Ostatně Peri by to ani nechtěl. Raději si připomeneme, čím vším se zapsal do naší paměti.

   Lidé na Dark Age ho znali především jako skvělého hráče a vypravěče. Byl však také člověkem, který vycvičil na desítku kvalitních PJů a spoustě dalších pomohl. Byl také adminem, který zkorigoval většinu textů na DA a dlouhá léta pečoval o knihovnu a hádanky. Naprostá většina z nich pochází právě z jeho hlavy. I jeho díla, která byla zveřejněna v knihovně, rozhodně stojí za přečtení.

   Spousta lidí měla možnost poznat ho také jako zábavného společníka, zdatného diskutéra a člověka, který chtěl a uměl naslouchat. V neposlední řadě byl pak skvělým fotbalistou, bojovníkem, který dokázal do zápasu, stejně jako do života, dát celé srdce.

   Vašku, jestli tohle tam nahoře čteš, jistě víš, že pro nás znamenáš daleko víc!

   Budeš nám chybět!

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v únoru 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).