Duší celkem: 906
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Hravý Mirror – březen 2011
   Angeluss

   7. května 2018

    
   Není to tak dávno, co na jednom z fór kdosi (tuším, že Eugene) prohlásil, že na DA už nějakou dobu nejde o hraní, ale o pár přátel, kteří většinu z nás na serveru drží. Za sebe doufám, že tomu tak není, protože na setkání s přáteli žádný speciální server nepotřebuji.
   Herní část DarkAge je stále velmi důležitá. Dokazuje to existence nováčkovských projektů, které o sobě v tomto čísle dávají opět vědět.
   Taky připravované single questy mající zbrusu novou adminku. Ta by se nám mohla představit článkem v některém z příštích čísel. Dokazuje to i nový, převratný systém expování, s jehož výhodami vás uvnitř podrobně seznámí Teranell.
   Hra je zkrátka něco, co k DarkAge a potažmo i k Mirroru neodmyslitelně patří. Proto neváhejte a začtěte se do aktuálního čísla. Můj výčet hravých článků totiž rozhodně nebyl vyčerpávající, stačí tedy otočit na další stránku a najít si ten svůj. A protože hravosti opravdu fandíme, jako bonus přidáváme i pár soutěží, které by se do budoucna měly objevovat pravidelněji.

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v březnu 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).