Duší celkem: 1041
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Názory a komentáře
   Anděl

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit  1  >>

    
      Kanyapi
     08:39:09  6. dubna 2011
   Omlouvám se, dnes nejsem v příliš shovívavé náladě. Báseň je jako hrozně nepovedený pouťový obrázek anděla. Což o to, jako na takový jsem se na něj ráda koukla, ale výš ho hodnotit nedokážu.
   Ten obraz na konci mě taky dostal, Evženku ;-)
   Hejno mi prostě evokuje slepice, nemůžu si pomoct. Fialové slepice :)
   dala jsem za 3

   Dyrim, neber to nejak osobně, ale když už jsi se to tu rozhodla nechat, tak by bylo pokrytecké to neohodnotit.


    
      Angeluss
     10:38:56  17. května 2009
   Neberte to sebestředně, kvůli tomu názvu, ale mě ta básnička docela oslovila. Moje nejzvrhlejší já v ní jednoduše vidí hezky zvolená slova a i ta měsíční luna mi příjde určitým způsobem zajímavá. Umění, zvláště to básnické je značně rozvolněné a tak nevidím důvod proč bych měl ve všem hledat kvalitní rým a rytmus. Ani mi nepříjde, že by to zde bylo účelem. Nechápavým pohledům kritiků navzdory, dávám za dva ;)


    
      Eugene
     23:46:34  14. května 2009
   Za prvé, ikdyž je to divné, neskutečně mě iritují tečky v první části. Za druhé je to milé čtení a hlavně konec opravdu potěší. A za třetí bych se bez toho konce asi nudil. (Královna okřídleného hejna rules )

   Celkově za tři :)


    
      Yenn
     19:16:38  14. května 2009
   Dyrim: Ozvu se na vzkazník.


       18:37:34  13. května 2009
   je velice zajímavá a poutavá proto jedna


    
      Dyrimka
     12:08:25  13. května 2009
   když už tu je tak bych jí tu nechala a o tom textovém políčku jsem ani moc nepřemýšlela. Omlouvám se moje chyba. Nápovědu jsem nikdy nečetla. Tedy vyjma toho co jsem potřebovala vědět ke Q.

   Yenn: Ano o jejích vadách na kráse bych si popovídala. Pokud chceš tak na vzkazník anebo tady.


    
      Yenn
     12:01:30  13. května 2009
   Dyrim: Pokud si báseň chceš nechat jen opravit, případně konzultovat s knihovníky její podobu, ne ji pak umístit do knihovny, je potřeba to uvést v komentáři, když báseň knihovníkům ke korekci posíláš, anebo ji ke korekci neposílat, ale oslovit konkrétního knihovníka ohledně básně havranem.
   Takhle jsme potom zbytečně všichni nepříjemně překvapeni.

   Pokud si přeješ, báseň samozřejmě z knihovny odstraním a případně jsem připravená si popovídat ohledně jejích vad na kráse.

   (Já tuhle mimochodem považuji za o něco lepší, než je Samota, a každopádně perspektivnější v tom smyslu, že by mohla nakonec vypadat dost dobře.)


       08:38:32  13. května 2009
   Přesně jak říká Mofik, je potřeba souhlasu alespoň dvou Knihovníků:)) A navíc pokud posíláš ke korekci, opravdu se to považuje za souhlas se zveřejněním - tedy pokud máš v šuplíku deset básní a dvě nám pošleš ke korekci, typicky bereme za určené pro čtenáře opravdu jen ty dvě.


    
      Mofik
     08:05:37  13. května 2009
   Dyrim.. já jsem taky souhlasil s uveřejněním v Knihovně, nejen Yenn líbí se mi...

   Cituji z nápovědy pro šuplíky:
   "... pod textem díla je textové pole, kde můžete napsat vzkaz knihovníkům, když chcete dílo zveřejnit v Knihovně, a pod tímto polem tlačítko "Předat ke korekci". Když na něj kliknete, dílo předáte ke korekci knihovníkům a zároveň souhlasíte s uveřejněním díla v Knihovně..."

   Takže pokud sis nepřála jej uveřejnit, měla jsi nám k tomu napsat komentář, že chceš pouze korekci. Nicméně je to Tvoje básnička a můžeš si s ní dělat, co chceš, takže pokud si nepřeješ ji mít v Knihovně, můžem ji dám pryč


    
      Dyrimka
     07:23:31  13. května 2009
   Tak autor se taky vyjádří.

   Nevím proč byla moje báseň přidaná do knihovny, když jsem jí zaslala pouze ke korekci. Upřímně si taky myslím, že není moc dobrá, umím napsat daleko lepší když mám dobrou náladu a to poslední dobou moc často nebývá. Tady na DA jsem sice žádnou ze svých lepších básní nepublikovala, možná že Samota, ale to jen možná. A tudíž chápu, že se vám moc nelíbí. Šlo jen o to, abych zaplašila nudu při hudebce, a proto jsem se nijak nesnažila vypilovat formu nebo rytmus.

   P.S.: Yenn: Čím si tahle básnička zasloužila místo v knihovně?


   [1]  [2

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2022 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).