Duší celkem: 900
Přítomných duší: 1
V krčmách: 0

   Knihovna

   Krásná literatura

   Ukázkový quest
   Jakub.s

   10. července 2018

    
   Úpravy Nápovědy, změny v modulu postav, nový kabát osobních deníků – to je jen několik položek z výčtu věcí, které jsou na DarkAge novinkami.

   Většina těchto „vychytávek” slouží ke snazšímu zorientování nováčků na serveru, ale i pro větší spokojenost ostřílených uživatelů a vylepšení uživatelského rozhraní webu vůbec. Jak jste asi postřehli, nedávno došlo k výše zmiňované změně v modulu postav a ke zdokonalení správy osobních deníků. Pokud jde právě o postavy, nyní mají obzvláště benjamínci našeho serveru skvělou příležitost pro to, aby se ty své naučili snáze tvořit. V Ukázkovém questu totiž nově najdete osobní deníky jednotlivých postav. Nejpodstatnější novinkou je asi vytvoření historií, charakterů a vzhledů jednotlivých hrdinů. Díky tomu mohou zejména nováčci snáze pochytit ono „know-how”.

   Možná hledáme právě tebe!

   Ti pozornější z vás si možná všimli, že hobita Jarvika změny minuly. Jeho historie je stále nejasná, charakter můžeme odhadovat jen z jeho jednání. Ba co víc – nevíme ani to, jak náš rek vypadá!
   Důvod je však víc než prostý. Autorem Jarvikova „profilu” se už brzy stane jeden z vás, uživatelů DarkAge. Zanedlouho bude totiž oficiálně vyhlášena soutěž o nejlepší postavu, přičemž vaším úkolem bude zpracování Jarvikovy historie, vzhledu i charakteru, dále pak vytvoření jeho inventáře a dalších detailů. Vítěze určí několikačlenná, která z došlých prací vybere tu nejlepší a náležitě ji ohodnotí. Vězte, že odměna bude rozhodně stát za to!

   Článek vyšel v časopisu DAily Mirror v květnu 2011.


   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2024 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).