| Vyhledávání: | |
|
|
<< 3 |
| 11:44:50 15. května 2007 | ||
|
Morgana: Ne není. Zdála se mi dobrá a i tak, že přes básničky moc nejsu tak dávám za jedna ( ). ABY SI VĚDĚLA!!! Líbil se mi. Víc ode mě nečekej.
|
|
| 11:03:51 15. května 2007 | ||
|
To je jako hodnocení?
|
|
| 07:39:43 15. května 2007 | ||
|
![]()
|
|
| 22:52:55 14. května 2007 | ||
|
Vítejte, máte se?
|
|
