| Vyhledávání: | |
|
|
<< 2 >> |
| 14:48:05 5. července 2007 | ||
|
" " ?
|
|
| 03:22:09 4. července 2007 | ||
|
Děkuji... *rdící se smajlík*
|
|
| 00:12:17 4. července 2007 | ||
|
Krásné... | |
|
(uživatel smazán)
Zabi
|
13:39:04 18. května 2007 | |
|---|---|---|
|
|
Nejni zač
|
|
| 07:00:18 16. května 2007 | ||
|
Jó? Díky :)
Díky Zabi i Kany
|
|
| 20:59:05 15. května 2007 | ||
|
Sakra hezky. škodfa, že jsem všechnu munici vystřílela do ICQ.
je to NĚCO... sestrušáčku, ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. |
|
|
(uživatel smazán)
Zabi
|
20:39:53 15. května 2007 | |
|---|---|---|
|
|
Vážně dobrá práce Morgano :) Píše Ti to hezky :) | |
