Duší celkem: 974
Přítomných duší: 14
V krčmách: 9

   Názory a komentáře
   Panenka

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit  1  >>

       18:43:16  16. února 2011
   Nádhera. Za 1. Ty Andli jsi autor, která mě osobně už nemůže překvapit. Snad jen, kdyby si napsal něco špatného. Tohle je úžasné.


    
     Milwa
     13:01:32  12. dubna 2009
   hm, jako Lutus
   konečně mi něco říká, nějak na mě působí...


    
      Lutus
     15:39:46  7. dubna 2009
   Už to tam vidím. Asi jsem trochu starší, než když jsem to četl poprvé.


       09:32:08  19. března 2009
   Mě od přečtení dlouho odrazoval název. Čekala jsem od něj hodně a bála jsem se zklamání... a teď zírám s otevřenou pusou a jsem ráda, že jsem si Panenku přečetla!
   (Pokud mám něco vytknout, tak ten verš s prořízlým hrdlem. Přežiju rozsekaný končetiny, vyteklý vnitřnosti a všemožný jiný prasárny, ale prořízlý hrdlo ne! Nesnáším to! Vždycky pak cítím na krku jakoby mě někdo fakt řezal... teď nebudu moct snídat... asi jsem masochista, ale tu jedničku ti prostě dám...)


       22:29:39  13. února 2008
   Rým kolem zklamání a slitování mi tam trochu skřípal, když jsem si to četl nahlas - což se mi teď - po přečtení všech komentářů - zdá už tak nepodstatné a pitomé, že se sám sobě divím, že jsem to sem vůbec napsal...to je dlouhá věta, co? Dávám za jedna a jdu si panenku přečíst ještě jednou..snad se tím nebude cítit znásilněná...


    
      Angeluss
     07:59:24  15. března 2007
   Liza: Heh... a co bys ráda vyhrála?

   Jinak jsi to vcelku vystihla. Hořkost... Některé zážitky zkrátka takové jsou.


       19:39:28  14. března 2007
   Myslím, že jsem si tu scénu už během čtení představila velice přesně. Škoda, že už nesoutěžíme

   Abych pravdu řekla, působí na mě hebce na dotyk a tvrdě uvnitř, jako srdce člověka, který dlouho v duši tají hořkost zrady a až příliš se s tím pocitem sžil, tak, že vše již vidí jen přes závoj té trpkosti, jako by si ji někde v skrytém koutě srdce zamiloval...

   Možná mám pravdu, to ať posoudí lépe znalí...

   Dávám dvě. Ne proto, že by se mi báseň nelíbila, ale proto, že mě čtení jejích řádků zraňuje (Což nemusí ovšem být nutně špatné, ber to prosím jako obranou reakci nedostatečně odolné duše)


    
      Angeluss
     22:59:21  3. března 2007
   Kany: Mno... Svým způsobem určitě. Ale asi záleží na tom jaké protichůdné emoce to jsou :) Pokud ti to příjde umělé, tak si tu dvojku asi zasloužim.


    
      Kanyapi
     12:55:51  3. března 2007
   Tak jsem dala nakonec jedničku, i když jsem byla rozpolcena. tahle báseň ve mě prostě vyvolává protichůdné emoce - ale to je vlastně dobře, že?


    
      Perilan
     01:44:48  13. února 2007
   Andílek mi tuhle básničku dával číst už dlouho předtím, než tady byla zveřejněna, a teprve teď si ji můžu přečíst celou. Moc mi toho nedala... je promyšlená, propracovaná, máloco se jí dá vyčíst v rytmu nebo, ale zatím mi nic nedala. Možná je to tím, že vím, o čem je, a věděl jsem to dřív, než jsem otevřel komentáře. Možná to ubralo tomu dojmu.

   Ať tak či tak, známku si prozatím schovávám na pozdější chvíle, kdy to budu vidět jinak a budu si moct říct, že s čistou hlavou hodnotím. Je brzké ráno a má nálada nepatří mezi pro komentáře a komentování nejpříznivější.


   [1]  [2]  [3

   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2020 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).