Duší celkem: 1029
Přítomných duší: 8
V krčmách: 0

      Názory a komentáře
      Útočiště

      Vyhledávání:

      Zpět k dílu Obnovit

          16:23:08  7. srpna 2014
      Povidka si dobre pohrava s postupnym odkryvanim ruznych informaci, tim padem jsem vse precetl az do konce dost napjaty. Dej byl zajimavy a dobre podany. Z universa tohoto pribehu bych bral i dalsi vypraveni. Celkove ses mi timhle dilkem hodne trefil do vkusu.


       
         Lutus
        11:53:34  5. dubna 2011
      Děkuju moc, Kany


       
         Kanyapi
        18:13:11  4. dubna 2011
      Tuto povídku jsem jako jednu z mála neměla přečtenou. Asi proto, že přišla v době, kdy jsem tu nebývala, a pak mi díky řazení děl podle známek zapadla. Včera jsem ji rozklikla, koukla, už bylo pozdě v noci, a řekla si - ježiši, ta je dlouhá! Přečtu ji jindy... A pak ze zvědavosti koukám na komentáře.
      Přišlo mi to líto. Sama se tak často cítím - nikomu se nechce číst dlouhý text, a tím méně komentovat. Okopírovala jsem povídku a uložila si ji.

      Teď jsem ji dočetla. Je bezvadná! Moc se mi líbí děj, příjemný, jakoby známý fantazy svět, ve kterém není mozek lámán v kole, ale se přizpůsobil tomu, o co jde, a přitom příběh čtivý, neukecaný, ale plný drobných oživujících detailů. Vyhovuje mi členění, sama jsem takové kdysi použila, a vůbec bych si o té povídce povídala ráda dál, déle a jinde :)
      Tady se spokojím s tím, že ti, co nečetli, se ochudili, jejich škoda...


       
         Lutus
        09:19:16  9. března 2011
      ...to to vážně kromě Milwy nikdo nedokáže oznámkovat? Jakkoliv? Nebo aspoň koment? Nikdo to nedokázal dočíst do konce? Jen do mě, ať lítá peří! Ta čistá jednička je spíš ostuda než pochvala.


       
         Lutus
        16:35:35  4. prosince 2009
      A sakra - napsat něco na vysvětlenou v plánu sice mám, ale možná budeš muset pár roků počkat, než se mi nahromadí dostatek nápadů aby to dalo i na nějakej děj :)


       
        Milwa
        23:44:02  2. prosince 2009
      a co.. já ti tu jednotku dám Geralt, Negeralt, líbilo se mi to a až pochopím, proč je pro cizince slovo prokletí rajská hudba, budu vděčná, že jsem se dostala na level tvého uvažování, Lute


       
         Lutus
        17:51:21  27. listopadu 2009
      Děkuju moc za komentář:) Možná máš pravdu, že cizinec přicházející do města s tím, že pro ně sejme nějaký monstrum až moc připomíná zaklínače. Takhle ho uvést byla pravděpodobně chyba, protože tak to myšleno nebylo.


       
        Milwa
        22:31:57  26. listopadu 2009
      já to četla tak tři dny zpátky a ještě se k tomu v blízké době vrátím.. napsaný je to hezky, dobře se mi to četlo :) hodně se mi líbilo zapojení příběhu té "slečny" a tak nějak celkově.. pěkná práce s náznaky (až jsem mírně pobouřeně prskala, kdy už konečně pochopím, o co tam vlastně jde )

      nicméně se musím přiznat, že jsem to asi úplně nepobrala, hodně mi byl proti srsti cizinec, hlavně proto, že jsem tak nějak podvědomě očekávala někoho podobného Geraltovi .. takže si to nechávám uležet a pokusím se odpoutat od svých naprosto lichým představ a závěrů a uvidíme      DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2021 DarkAge Team
      Přepnout na mobilní verzi webu.
      Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).